Ортопедичні устілки у Житомирі

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) Soft mini 872 безкаркасні

319 грн

Спортивні устілки Ortofix (Ортофікс) 8109 Sport New ортопедичні

550 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix Relax mini 871 каркасні

385 грн

Посилені напівустілки Ortofix Hard mini 8121 каркасні

770 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8138 Юніор

314 грн

Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС

215 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 8107 Antishock

704 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) 827 для високих підборів

319 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 829 Classic для повсякденного взуття

484 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 830 Simple для повсякденного взуття

264 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 838 Soft безкаркасні

440 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 849 Hard посилені

671 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 869 Relax повнопрофільні

814 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8101 Concept для модельного взуття

561 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151

314 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8110 Comfort для повсякденного взуття

605 грн

Коригуючі дитячі устілки Ortofix (Ортофікс) Еврика 826

314 грн

Зимові ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 850 для дорослих

484 грн

Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851

314 грн

Ортопедичні устілки Aurafix TG-813

1 045 грн

Багато людей, незалежно від віку, часто стикаються з плоскостопістю. Особливо великому ризику піддаються діти та підлітки, люди із зайвою вагою і вагітні жінки. Щоб знизити навантаження на стопи необхідно використовувати ортопедичні устілки. Вироби вставляються у взуття, рівномірно розподіляють вагу по всіх поверхні стопи і коректують її неправильне положення. Якщо ви хочете купити ортопедичні устілки в Житомирі - тоді ми чекаємо вас в магазинах Ортомедіка. В нашій мережі ортопедичних салонів ви знайдете великий асортимент устілок, медтехніки і іншої корисної ортопедичної продукції.

Навіщо потрібні ортопедичні устілки?

Показань до використання ортопедичних устілок безліч. У зв'язку з цим вкладиші діляться на два основних типи: лікувальні та профілактичні. Лікувальні устілки зазвичай застосовуються для боротьби з плоскостопістю і дегенеративно-дистрофічними деформаціями стопи. Профілактичні устілки надають м'яку підтримку ступень і перешкоджають утворенню мозолів і натертостей при ходьбі. Каркасні устілки мають особливу конструкцію, мета якої полягає в забезпеченні підтримки поздовжнього і / або поперечного склепінь стопи. Таким чином здійснюється лікування і профілактика плоскостопості. Також більшість устілок надають легкий масажуючий ефект, стимулюють кровообіг і знімають втому, тим самим підвищуючи витривалість опорно-рухової системи. Якщо вам потрібні ортопедичні устілки - звертайтеся в салони Ортомедіка в Житомирі.

Кому показані ортопедичні устілки і при яких захворюваннях вони застосовуються? В першу чергу - це:

 1. Діти. У ранньому віці дитячий організм починає активно розвиватися. Таким чином кістково-м'язові структури не встигають адаптуватися під стрімке зростання тіла.

 2. Вагітні жінки. Під час вагітності вага тіла жінки збільшується, а ноги починають випробовувати підвищені навантаження. Для рівномірного розподілу ваги важливо використовувати ортопедичні устілки для вагітних.

 3. Люди з надмірною масою тіла. Додаткова вага - це підвищені навантаження на стопи і суглоби. Ортопедичні устілки надають амортизаційний ефект і знижують ударне навантаження при русі.

 4. Пацієнти із захворюваннями суглобів і хребта. Щоб розвантажити суглоби, в тому числі і хребет - використовуйте ортопедичні устілки. Це також сприяє вирівнюванню постави.

 5. Спортсмени. Під час виконання фізичних вправ ногам важливо забезпечити захист. Це знизить ймовірність травматизму, підвищить витривалість спортсмена і позбавить від дискомфорту в процесі тренувань.

Устілки для спортсменів, дитячі ортопедичні устілки, зимові та літні вкладки у взуття, червоні, силіконові, гелеві устілки - все це ви знайдете в наших магазинів Ортомедіка в Житомирі, а також на сайті інтернет-магазину нашої компанії.

Як правильно вибрати ортопедичні устілки?

Перед тим як купити устілки ортопедичні - важливо з'ясувати, яку проблему вам необхідно вирішити. Для цього відвідайте ортопеда або пройдіть діагностування стопи. У магазинах Ортомедіка в Житомирі ви можете пройти безкоштовне обстеження стопи на плоскостопість. Після визначення діагнозу ви зможете купити ортопедичні устілки відповідного призначення. При виборі устілок важливо враховувати:

 • розмір;

 • матеріали і тип устілки;

 • показання;

 • особливості та функції устілок;

 • протипоказання;

 • для якого взуття призначені;

 • сезон.

При підборі розміру враховується довжина стопи. При підвищеній чутливості шкіри рекомендується купувати устілки з натуральних матеріалів. Якщо у вас запущена стадія плоскостопості - можливо, у вашому випадку знадобляться індивідуальні ортопедичні устілки.

Де купити ортопедичні устілки в Житомирі?

Великий вибір устілок представлений в магазинах Ортомедіка в Житомирі. Наші фахівці проведуть для вас діагностування стопи і дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть в підборі необхідних вам устілок. На сайті нашого інтернет-магазину ви можете замовити устілки ортопедичні з доставкою. З будь-яких питань звертайтеся на гарячу лінію компанії.