Аплікатор Ляпко у Житомирі

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

950 грн

Аплікатор Ляпко Валік Великий М 5,0 Ag

790 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag х 4 (47,5х23,5 см)

1 825 грн

Масажний Килимок Ляпко голчастий великий плюс 6,2 Ag (56х29 см)

2 180 грн

Масажна подушка Ляпко голчаста 5,8 Ag (38,5х16

1 260 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag (23,5х5,9см)

242 грн

Килимок Ляпко Великий 7,0 Ag (48х27,5 см)

1 770 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для обличчя

440 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

830 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

940 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

575 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

260 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

470 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

400 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

915 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

530 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

110 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

1 000 грн

Аплікатор Ляпко Дует 6,2 Ag

370 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

Аплікатор Ляпко вважається одним з найбільш популярних і ефективних ортопедичних пристосувань. Це спеціальний голчастий масажер, який розігріває шкіру і впливає на нервові закінчення в нашому тілі. Таким чином виходить досягти відмінного ефекту посилення кровообігу і зняття спазмів у м'язах і суглобах. Цей пристрій має безліч переваг і показаний при цілому спектрі різних захворювань. Якщо ви хочете купити аплікатори Ляпко в Житомирі - звертайтеся в професійний магазин медтехніки Ортомедіка. У нас ви зможете підібрати для себе найкращий аплікатор за доступною вартості.

Для чого потрібен аплікатор Ляпко?

Аплікатор має в своїй конструкції металеві голки, які розташовані в певному порядку. Чим більше крок голки - тим більше акупунктурний вплив чинить масажер. У момент зіткнення голки зі шкірою стимулюється процес активізації нервових закінчень, а це, в свою чергу, сприятливо відбивається на роботі систем внутрішніх органів. Рефлексотерапія дозволяє посилити кровообіг і налагодити роботу лімфотоку. Таким чином за допомогою аплікатора Ляпко можна позбутися від болю в м'язах і суглобах, а також отримати ефективне розслаблення. Лікувальний ефект від аплікаторів Ляпко наступний:

 • зняття м'язових спазмів неврологічної етіології;

 • усунення м'язової крепатури після фізичних навантажень;

 • посилене стимулювання кровообігу (профілактика варикозу);

 • усунення болю в суглобах, попереку і хребті;

 • підтримка імунітету;

 • поліпшення роботи лімфатичної циркуляції (профілактика набряків);

 • підтримка тонусу шкіри;

 • ефективна боротьба з целюлітом.

Перед тим як купити аплікатор Ляпко в Житомирі - проконсультуйтеся з лікарем, оскільки даний масажний пристрій все ж має ряд протипоказань. До таких належать опіки, виражені дерматологічні захворювання, пухлини, гострий тромбофлебіт, погане згортання крові.

Як використовувати аплікатор Ляпко?

Застосування аплікатора буде залежати безпосередньо від типу масажера. Виділяють кілька основних видів голчастих аплікаторів:

 1. Килимки. Використовуються для лікування спини та попереку. Килимок необхідно покласти на підлогу і лягти на нього спиною. Також виріб можна прикладати до тих зон тіла, в яких ви відчуваєте дискомфорт.

 2. Валики. Валикові аплікатори - це найбільш практичний вид масажерів. З їх допомогою можна масажувати практично будь-які зони тіла вручну з тим ступенем інтенсивності, який вам необхідний.

 3. Устілки. Призначені для прикладання даних виробів до поверхні ступень.

 4. М'ячики. За допомогою невеликих по діаметру м'ячиків користувач може здійснювати масаж долонь або ніг.

 5. Пояси. Фіксуються в поперековій області і надають статичний акупунктурні тиск, що дозволяє позбутися від болю і напруги в нижній частині хребта.

Широкий асортимент аплікаторів представлений в магазинах Ортомедіка в Житомирі. У нас ви можете вибрати якісну ортопедичну продукцію, яка зробить ваше здоров'я міцніше, а життя кращим.

Де купити аплікатори Ляпко в Житомирі?

Якщо ви шукаєте де купити аплікатори Ляпко в Житомирі - запрошуємо вас в наш роздрібний магазин медичних і ортопедичних товарів Ортомедіка. Наші фахівці допоможуть вам правильно вибрати необхідний вам виріб і проконсультують по будь-яких питань. Також ви можете замовити аплікатор Ляпко в нашому інтернет-магазині. Ми зв'яжемося з вами для підтвердження замовлення, уточнимо всі деталі і ретельно вас проконсультуємо.