Аплікатор Ляпко у Запоріжжі

Ляпко Ап "Шанс" 6,2 Ag х4

1 825 грн

Ляпко Ап "Килимок" масажний голчастий 6,2, Ag

2 180 грн

Ляпко Ап "Подушка" масажна голчаста 5,8, Ag

1 260 грн

Аплікатор Ляпко Супутник 5,8 Ag

242 грн

Ляпко Ап Килимок з сріблом 7,0 Ag Великий

1 770 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для лиця

440 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

830 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

940 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

575 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

260 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

470 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

1 000 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

400 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

915 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

530 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

110 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

1 000 грн

Аплікатор Ляпко Дует 6,2 Ag

370 грн

Книга Ляпко Методичні рекомендації

44 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

Одним з найбільш ефективних методів впливу на наш організм і його внутрішні системи є масаж за допомогою аплікаторів Ляпко. Що це за масажер і який вплив він робить на тіло? Які види голчастих виробів існують і де купити аплікатори Ляпко в Запоріжжі? На ці та інші питання відповімо далі.

Переваги аплікаторів Ляпко

Аплікатор Ляпко складається зі спеціального прогумованого матеріалу, на поверхні якого розташовані металеві голки. За допомогою невеликого натискання аплікатором на поверхню шкіри, голки впливають на епідерміс, нервові закінчення і м'язи. Аплікатор здійснює стимуляцію внутрішнього метаболізму клітин, а також підсилює продуктивність функціональної роботи внутрішніх органів. Якщо ви часто відчуваєте болі в суглобах, крепатуру після тренувань або страждаєте зниженим імунітетом - вам однозначно варто купити аплікатор Ляпко. Які показання до використання акупунктурних масажерів існують? Групу пацієнтів, яким рекомендовані голчасті масажери, перш за все, складають:

 • пацієнти з хронічними захворюваннями опорно-рухової системи;

 • спортсмени і люди, які ведуть активний спосіб життя;

 • люди з захворюваннями серцево-судинної системи (за погодженням з лікарем);

 • пацієнти з проблемами дихальної системи;

 • пацієнти, які відчувають дискомфорт роботи шлунково-кишкового тракту;

 • невралгічні захворювання і м'язові спазми.

Перш ніж купити аплікатор Ляпко в Запоріжжі - рекомендуємо вам отримати консультацію вашого лікаря. Спеціаліст встановить, чи немає у вас протипоказань і призначить виріб з відповідним кроком голки. З приводу вибору виробу ви завжди можете проконсультуватися з досвідченими менеджерами мережі магазинів Ортомедіка в нашому магазині або за телефоном, вказаним на сайті нашої компанії.

Види аплікаторів Ляпко

Голчасті аплікатори Ляпко виробляються в самих різних модифікаціях. Вибір типу аплікатора буде залежати від того, в якій зоні тіла ви плануєте його задіяти. Наприклад, для масажу обличчя, виробник пропонує купити лицьовій валик. Для масування більших ділянок тіла в продажу є великі валики і килимки. Також в нашому магазині ви можете купити такі види продукції Ляпко:

 1. Стрічки. Мають вузьку витягнуту форму, яка дозволяє використовувати виріб в статичному режимі, примотавши килимок до потрібної частини тіла.

 2. Пояси. Конструкція має знімні частини і ремені з застібками. Це практичні вироби для усунення болю в спині і попереку.

 3. Голчасті устілки. Дуже добре підходять для стимуляції поверхні ступень. Так як саме в цій зоні тіла зосереджені сплетіння нервових волокон - такий аплікатор дозволить запустити продуктивну роботу всіх внутрішніх органів.

 4. Валики. Зручний і практичний масажер, який може застосовуватися для масажу рук, для живота, шиї, стегон і ніг.

 5. Ромашка. Має великі розміри, складається з декількох сегментів в вигляді пелюстків. Надає відмінний терапевтичний ефект і продуктивно впливає на великі зони тіла.

Ви можете ознайомитися з асортиментом доступних товарів прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину і замовити аплікатори Ляпко з доставкою в потрібний вам час і місце. З усіх питань вас проконсультують менеджери нашого контактного центру.

Де купити аплікатор Ляпко в Запоріжжі?

Якщо ви хочете купити аплікатор Ляпко в Запоріжжі - ми чекаємо вас в наших професійних ортопедичних салонах Ортомедіка. У нашому асортименті ви знайдете оригінальну і сертифіковану продукцію безпосередньо від виробника. Наші фахівці з консультування дадуть відповідь на будь-які ваші запитання і нададуть всю необхідну інформацію з рекомендаціями. У нас доступні ціни на аплікатори Ляпко, грамотні консультації від співробітників, великий вибір і професійний підхід до справи.