Виготовлення устілок

Функція Т3

 Ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки - спеціальні вироби для взуття, які призначені для поліпшення підтримки, комфорту і функції стопи.  

Устілки допомогають з вирішенням  різноманітних проблем, як варикозні вени, плоскостопість, артрит, болі в стопах та ногах, а також з вадами ходи та іншими порушеннями структури або функції стопи. Вони можуть мати різні конструкції та виготовлятися з різних матеріалів, враховуючи індивідуальні потреби та анатомічні особливості пацієнта.

<span data-mce-style="color: rgb(0, 0, 0);" style="color: rgb(0, 0, 0);">&nbsp;Ортопедичні устілки</span>

Навіщо потрібні індивідуальні ортопедичні устілки?

Індивідуальні ортопедичні устілки виробляються під замовлення з урахуванням особливостей будови стопи кожного пацієнта окремо. Устілки, виготовлені за індивідуальними вимірами, мають комплексний вплив на конкретний дефект і сприяють прискореному одужанню.

Навіщо потрібні індивідуальні ортопедичні устілки?

Види індивідуальних устілок

Ортомедика виготовляє індивідуальні устілки за допомогою двох способів: за методом термомоделювання (матеріал устілки змінює свою форму під впливом тепла) та за методом CAD/CAM (комп'ютерний дизайн та комп'ютерно-кероване виробництво).

Види індивідуальних устілок

Устілки за методом термомоделювання

Індивідуальні устілки за методом термомоделювання представляють собою технологічний процес, який використовує термопластичні матеріали. Основний принцип цього методу полягає в тому, що матеріал устілки змінює свою форму під впливом тепла, дозволяючи адаптувати устілку до конкретної анатомії стопи пацієнта.

Устілки використовують для профілактики плоскостопості, корекції незначної деформації стопи, а також  для комфорту у повсякденному житті.

Час виготовлення таких устілок від 20 до 40 хвилин.

Вартість від 1100 грн за дорослі устілки та від 900 грн за дитячі. 

Устілки за методом термомоделювання

Устілки за методом CAD/CAM

Для створення індивідуальних устілок за методом CAD/CAM (комп'ютерно-допомогений дизайн та комп'ютерно-кероване виробництво), використовується комп'ютерне сканування для отримання точних тривимірних образів стопи пацієнта.

За допомогою спеціального програмного забезпечення (CAD), інженер або ортопедичний фахівець створює віртуальну модель індивідуальних устілок на основі отриманих даних. Створена віртуальна модель передається до системи комп'ютерно-керованого виробництва, де використовуються різноманітні технології, такі як фрезерування або 3D-друкування, для виготовлення реальних устілок.

Такі устілки діють ефективніше, ніж звичайні , на частково або повністю деформовану стопу, максимально враховуючи індивідуальні потреби кожного пацієнта.

Час виготовлення таких устілок до 7 днів.

Вартість від 2500 грн за двокомпонентні устілки (Стандарт)  та від 3450 грн за трикомпонентні ( Комфорт Еліт). 

Устілки за методом CAD/CAM
Функція Т3
Функція Т3
Функція Т3

Індивідуальні ортопедичні устілки

Індивідуальні устілки за методом термо-моделювання

Технологія термомоделювання полягає у використанні спеціальних плоских заготовок із пластику, який при легкому нагріванні стає пластичним та дозволяє сформувати ортопедичну устілку безпосередньо по стопі замовника. Поверхня ортопедичної устілки повністю повторює вигини стопи та моделюється з урахуванням анатомічних особливостей.

Кому підійде?

 • Поздовжня, поперечна та комбінована плоскостопість;
 • Плоско-вальгусна установка стоп;
 • Варусна стопа;

Як відбувається процес виготовлення?

 1. Початковий огляд. Лікар оглядає стопи, дізнається скарги, перенесені раніше захворювання, спадкову схильність до захворювань.
 2. Діагностика. Під час діагностики відбувається виявлення основної причини, що призвела до низки змін, а також проводиться плантографія. У деяких магазинах можлива комп'ютерна діагностика стопи.
 3. Відібрана пластикова заготовка нагрівається з боку підошви та розташовується на спеціальній платформі.
 4. Лікар моделює ортопедичну устілку, повністю ідентичну підошовної поверхні стопи. Якщо ортопедична устілка виготовляється для модельного взуття, то моделювання відбувається на колодці, яка імітує положення стопи у взутті з підбором певної висоти. Протягом приблизно 3-5 хвилин термопластик остигає, після чого ортопедичні устілки готові.

Індивідуальні устілки за методом CAD/CAM

Індивідуальні устілки CAD/CAM - це устілки на двокомпонентній основі з екологічно чистого матеріалу EVA (ЕВА). Вони стануть ідеальним рішенням для корекції патологій стопи та профілактики їх виникнення.

Кому підійде?

 • Поздовжня, поперечна та комбінована плоскостопість;
 • Hallux Valgus;
 • Плоско-вальгусна установка стоп;
 • Варусна стопа;
 • Укорочення нижньої кінцівки;
 • Плантарний фасціїт;
 • Неврома Мортона;
 • Мозолі та натоптиші;
 • Часткова ампутація стопи;
 • Еквінусні деформації, спастичні паралічі (ДЦП);
 • Дегенеративно-дистрофічні, запальні захворювання та травми суглобів нижніх кінцівок та хребта.

Як відбувається процес виготовлення?

 1. Сканування стопи на спеціальному сканері триває лише кілька секунд. Обладнання забезпечує вимірювання високої точності, за підсумками якого виготовляється устілка. 
 2. Аналогом сканування може бути 3D зліпок стопи за допомогою спеціального пінного елементу. 
 3. Технологія гарантує правильне розташування таких ортопедичних елементів як підтримка пальців, розвантаження певних зон і т.д.
 4. Лікар – ортопед створює дві 3D-моделі устілок, для правої та лівої ноги. За допомогою професійного програмного забезпечення будуть враховані всі індивідуальні анатомічні особливості, медичні показання, вага, спосіб життя, призначення устілок та особисті побажання.
 5. Виготовлення устілок відбувається на спеціальному обладнанні і вразовує безліч показників. Готові устілки клієнт отримує впродовж 3-5 робочих днів з моменту замовлення. 

Навіщо потрібні індивідуальні ортопедичні устілки?

Універсальні ортопедичні устілки зазвичай націлені на усунення загальної проблеми: поздовжнє, поперечне плоскостопість, комбіновані види деформації, різні невралгії, натоптиші та ін. Індивідуальні ортопедичні устілки під замовлення виробляються з урахуванням особливостей будови стопи кожного користувача окремо, тому така (або комплекс проблем), який потребує усунення. Устілки, виготовлені за індивідуальними вимірами, мають комплексний вплив на конкретний дефект і сприяють прискореному одужанню.

Ортопедичні устілки - популярна послуга, яка користується особливим попитом у дитячому віці. Діти часто зустрічаються вроджені (чи придбані) проблеми, пов'язані з анатомією стопи. Для корекції патологічних станів, педіатри та пологи призначають дитячі індивідуальні устілки. Які переваги вони мають і який вплив мають на нижні кінцівки? Насамперед, це:

Правильна стабілізація стопи у природному анатомічному положенні.

 • Поліпшення циркуляції крові.
 • Налагодження амортизації зони п'яти.
 • Зняття навантаження із суглобів та хребта.
 • Рівномірний розподіл тиску поверхню ступней.
 • Масажувальна дія.
 • Швидша та ефективніша корекція патологій.

Індивідуальні ортопедичні устілки допоможуть у формуванні красивих та здорових ступнів у дітей, а також скоригують різноманітні деформації у дорослих. Це найбільш ефективний вид терапії, який фахівці найчастіше призначають пацієнтам зі складними захворюваннями не лише стопи, а й суглобів. Ціна на виготовлення індивідуальних устілок залежить від матеріалів, складності конструкції та розмірів виробу.

Як замовити потрібні індивідуальні устілки?

Щоб замовити потрібні індивідуальні устілки - не обов'язково мати якісь специфічні навички або знання. Спеціаліст із виготовлення вкладишів мережі салонів Ортомедика зробить за вас все сам. Вам просто необхідно відвідати майстра, який здійснить усі необхідні виміри та розрахунки, на підставі яких виготовлятимуться устілки.

На процедуру найкраще прийти в тому взутті, в якому ви плануєте носити устілки найчастіше. Рекомендації щодо тривалості курсу використання корекційних ортопедичних вкладишів ви зможете отримати або від вашого лікаря, або від майстра з виготовлення ортопедичних індивідуальних устілок на замовлення безпосередньо.

Яким групам пацієнтів устілки потрібні насамперед? Насамперед, це:

 • діти з плоскостопістю (поздовжнім, поперечним чи комбінованим);
 • пацієнти з вальгусною чи варусною деформацією стопи;
 • діабетики;
 • пацієнти з шпорою п'яти;
 • при викривленні хребта та захворюваннях суглобів;
 • при болях у тазостегновому суглобі;
 • у реабілітаційному періоді після травм гомілкостопа та в інших випадках.

Перед тим як замовити індивідуальні устілки - краще проконсультуватися з лікарем. Це може бути травматолог, ортопед чи реабілітолог. Фахівець проведе діагностику та вкаже на ваші основні проблеми, які потребують корекції.

Чому варто замовити ортопедичні устілки?
У наших салонах працюють фахівці з великим досвідом та високими професійними навичками. Позитивні відгуки клієнтів про ортопедичні устілки на замовлення лише підтверджують кваліфікацію наших майстрів. Ми не тільки виготовимо для вас устілки ортопедичні, але й надамо повноцінне консультування, надамо рекомендації щодо правильного використання устілок.

Ви завжди можете звернутися за номером гарячої лінії Ортомедика, де наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання (скільки коштує, як і де замовити).