Цифрові слухові апарати

Слуховий апарат Lorental TR 220 P для середніх і важких втрат слуху

5 390 грн

Слуховий апарат Lorental Neo Hearing Aid Classica 675 M (NC 675 M)

4 700 грн

Слуховий апарат Lorental NC 13 P для середніх і важких втрат слуху

5 000 грн

Слуховий апарат Lorental NC 13 M для середніх втрат слуху

4 700 грн

Слуховий апарат Lorental NC 13 S для слабких втрат слуху

4 700 грн

Слуховий апарат завушного типу Siemens FUN SP BG

7 300 грн

Слуховий апарат завушного типу Siemens FUN P BG

6 700 грн

Слуховий апарат завушного типу Siemens FAST P BG

5 900 грн

Слуховий апарат Lorental Neo Hearing Aid Classica 675 S (NC 675 S)

4 700 грн

Слуховий апарат Lorental Neo Hearing Aid Classica 675 SP (NC 675 SP)

5 000 грн

Слуховий апарат Siemens (A & M) STF P T3

5 500 грн

Слуховий апарат Siemens (A & M) STF P T1

4 840 грн

Слуховий апарат Lorental Neo Hearing Aid Classica 675 P (NC 675 P)

5 000 грн

Слуховий апарат Lorental NC 13 SР для важких втрат слуху

5 000 грн

Слуховий апарат Siemens (A & M) STF XP T3

5 000 грн

Слуховий апарат Widex UNIQUE Fashion Mini U-FM (RC) - модель 440

0 грн

Слуховий апарат Widex UNIQUE Fashion Mini U-FM (RC) - модель 220

0 грн

Слуховий апарат Widex UNIQUE Fashion Mini U-FM (RC) - модель 100

14 460 грн

Слуховий апарат Widex UNIQUE Fashion Mini U-FM (RC) - модель 30

8 173 грн

Слуховий апарат Widex DREAM Fashion Power D-FA P BTE, модель 30

6 993 грн

Слухові апарати - сучасні інноваційні пристрої, які допомагають людині з патологіями органів слуху нормально адаптуватися в навколишньому середовищі. Пристрої класифікують за двома основними типами: аналогові і цифрові. Сьогодні ми з'ясуємо, що таке цифровий слуховий апарат і чим він відрізняється від аналогового; за яким принципом працюють обидва прилади, як правильно їх вибрати і де купити.

цифровий слуховий апарат

Навіщо потрібні цифрові слухові апарати?

Слухові пристрої діють за двома основними принципами: посилення звуку, що поступає, і (або) корекція слуху. Аналогові слухові апарати служать лише в якості звукового підсилювача і ніяк не впливають на усунення джерела патології. Цифрові слухові апарати, призначені для корекції, надають терапевтичний вплив, і з часом (в залежності від ступеня ураження слухової функції), здатні повністю або частково відновити нормальний слух. Принцип роботи цифрового слухового апарату заснований на застосуванні особливої ​​цифрової технології, яка перетворює звуковий сигнал в особливий цифровий код. Такі пристрої підлягають індивідуальній настройці під кожного пацієнта окремо.

Навіщо потрібен цифровий слуховий апарат і чим він вам допоможе? В першу чергу - це:

 • можливість використовувати техніку на оптимальному звуковому рівні, не заважаючи оточуючим високим шумом відтворення;

 • вам стане комфортніше спілкуватися зі сторонніми людьми (касирами в магазині, колегами і т.д.);

 • ступінь вашої працездатності суттєво зросте;

 • стабілізується психоемоційний стан;

 • ви позбудетеся від незручного моменту постійного перепитування;

 • зникне зайвий шум у вухах;

 • якість вашого життя значно покращиться.

Модифікацій слухових пристроїв досить багато. Вони відрізняються не тільки за зовнішнім виглядом, але і за габаритами, принципом роботи, місцем розташування та іншими нюансами. У продажу можна зустріти наступні типи слухових апаратів:

 1. Завушні. Розташовуються за вухом. Має мініатюрні розміри, що робить апарат практично непомітним. Пристрої добре акумулюють енергію, тому тривалість їх портативної роботи без підзарядки досягає близько двадцяти днів. Завушний апарат компенсує втрату слуху до 120 дБ.

 2. Внутрішньовушні. Відрізняються маленькими розмірами, непомітністю і хорошою ефективністю. Пристрій розміщується безпосередньо в слуховому проході і надає безперебійну корекцію слуху до семи днів. Такі типи пристроїв працюють на спеціальних батарейках. В даному випадку компенсація втрати слуху складає до 75 дБ.

 3. Кишенькові. Такий прилад має вушний вкладиш зі шнуром і компактний прямокутний корпус з мікрофоном і підсилювачем. Шнур з'єднує вушний вкладиш з підсилювачем. Це надпотужні слухові апарати, які призначаються людям з серйозною втратою слуху.

Всі слухові прилади налаштовуються під кожну людину індивідуально. Виділяють два основних способи налаштування: програмний і ручний. Призначення слухового апарату здійснюється профільним фахівцем-сурдологом.

Як вибрати цифровий слуховий апарат?

Вибір слухового апарату грунтується на попередній діагностиці слуху і на рекомендаціях вашого лікаря. Спеціаліст повинен встановити:

 1. Ступінь зниження слуху. В даному випадку тактика корекції слухової функції буде залежати від ступеня і форми зниження слуху, яка може бути одностороння або двостороння.

 2. Діапазон частот, який погано вловлює вухо пацієнта. Тут також потрібно буде ретельно налаштувати пристрій, щоб створити максимально комфортні умови для людини.

 3. Індивідуальні особливості пацієнта. При призначенні слухового пристрою обов'язково необхідно врахувати можливі супутні патології людини, вік та інші особливості.

Перед тим як купити цифровий слуховий апарат, кожен пацієнт повинен пройти аудіограму. Це спеціальна процедура, яка дозволяє визначити діапазон чутності різних частот. Виходячи з цього буде здійснюватися налаштування апарату в подальшому. Оскільки слуховий пристрій - це предмет медичного призначення, у нього є ряд протипоказань. До основних протипоказань застосування слухових апаратів відносять серйозні психічні порушення і хвороби ЦНС. Це обов'язково потрібно враховувати.

Важливим параметром при виборі СА є кількість каналів. Канали визначають відрізки частот, в яких здійснюється обробка звукових сигналів. У багатоканальних типах пристроїв діапазон частот ділиться на дві ділянки, в п'ятиканальну - на п'ять і т.д. У багатоканальних пристроях звук, що обробляється, виходить максимально природний і комфортний для пацієнта. Для досягнення гарної природності звукового сигналу в апараті має бути передбачено якісне шумозаглушення і наявність локатора.

Який тип пристрою вибрати? Як уже згадувалося раніше, СА бувають завушні, внутрішньовушні і кишенькового типу. Є також інші різновиди, але в даному випадку ми розглянемо саме ці. Кому і який тип слухового пристрою підійде? Важливо розуміти наступне:

 1. СА завушного типу мають великі розміри (в порівнянні з внутрішньовушними), проте вони відмінно компенсують глибокі слухові порушення до 120 дБ. Вони підійдуть людям похилого віку, оскільки у них міцний корпус і простий догляд.

 2. Внутрішньовушні пристрою мініатюрні і непомітні, тому підійдуть молодим людям з нормальною моторикою рук.

 3. Внутрішньоканальні СА, що розташовуються в слуховому проході, абсолютно непомітні. Це інноваційні багатофункціональні прилади, які відмінно справляються з корекцією слуху.

Ціна цифрових слухових апаратів вище аналогових, однак і терапевтичний ефект від них набагато відчутніше. Перед покупкою приладу обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.

цифрові слухові апарати

Чому купити цифровий слуховий апарат в Україні варто у нас?

Мережа ортопедичних салонів Ортомедіка пропонує клієнтам широкий асортимент слухових пристроїв від кращих виробників сучасного ринку. Наші магазини є в Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові, Кривому Розі та інших містах. У будь-якому з салонів ви завжди зможете проконсультуватися з будь-якого питання і отримати допомогу при підборі цифрового слухового пристрою. На сайті інтернет-магазину ви також можете замовити цифровий слуховий апарат з доставкою. Менеджери гарячої лінії розкажуть, скільки коштує слуховий апарат, пояснять всі особливості тієї чи іншої моделі і проконсультують з технічних характеристик пристроїв.

Цифрові слухові апарати: найчастіші питання

Діапазон цін на цифрові слухові апарати від 4 700 грн до 14 460 грн