Палиці для ходьби

Палиця на чотирьох опорах Vhealth VH324
-15% на 2-й товар

Палиця на чотирьох опорах Vhealth VH324

790 грн
Палиця алюмінієва з м'якою ручкою Vhealth VH320 бронзова
-15% на 2-й товар

Палиця алюмінієва з м'якою ручкою Vhealth VH320 бронзова

430 грн
Палиця алюмінієва з м'якою ручкою Vhealth VH320 чорна
-15% на 2-й товар

Палиця алюмінієва з м'якою ручкою Vhealth VH320 чорна

430 грн
Палиця алюмінієва Vhealth VH310 м'яка чорна ручка
-15% на 2-й товар

Палиця алюмінієва Vhealth VH310 м'яка чорна ручка

430 грн
Палиця алюмінієва Vhealth VH310 з сірою ручкою
-15% на 2-й товар

Палиця алюмінієва Vhealth VH310 з сірою ручкою

400 грн

Палиця NOVA 2010AD/B081 з Т-подібною ручкою та ремінцем

700 грн

Палиця Nova 3020AA /025 (складна, з Т-подібною ручкою та ремінцем)

710 грн

Тростина регульована Nova E2010-AD/025

625 грн

Палиця алюмінієва Karadeniz Medical PR-103 регульована, сіра

390 грн

Палиця алюмiнiєва Karadeniz Medical PR-102 регульована, бронза

390 грн

Тростина Medok MED-01-005 (MED-11-04) дерев'яна, нерегульована

160 грн

Тростина регульована 2010AD Nova E011 з ременем, коричневий ромб

625 грн

Тростина регульована 2010AD Nova E007 з ременем, леопард

600 грн

Тростина регульована 2010AD Nova E001 з ременем, синій квадрат

625 грн

Тростина алюмінієва регульована Medok 01-010/MED-13-03-33 коричнева

300 грн

Тростина алюмінієва регульована Medok 01-010 с

300 грн

Тростина алюмінієва регульована Medok 01-010ч

300 грн

Тростина алюмінієва регульована Medok 01-010 беж

300 грн

Тростина Nova B2010 + ice з Т-подібною ручкою, з вбудованим УПС

705 грн

Тростина чотириколісна Nova С5660-D

1 275 грн

Тростини для ходьби - популярний вид реабілітаційного обладнання, який допомагає зберігати рівновагу при пересуванні і забезпечує просту і ефективну підтримку тим, хто її потребує. Традиційним матеріалом для виробництва тростин є деревина, однак останнім часом особливим попитом стали користуватися вироби з алюмінію. Їх відрізняє легкість, компактність і проста система регулювання. Палиця для ходьби допоможе вам в пересуванні, знизить навантаження на нижні кінцівки, а ваші прогулянки стануть приємними і тривалими.

Великий вибір тростин ви знайдете на сайті нашого інтернет-магазину або в будь-якому з спеціалізованих салонів Ортомедіка. У нас представлений широкий асортимент реабілітації, в тому числі і різні види тростин для ходьби. Наша мережа постійно розширюється, а магазини вже є в Дніпрі, Кривому Розі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

тростина для ходьби

Види тростин для ходьби

Плануєте купити палку для ходьби? Тоді перше, що вам необхідно - розібратися в їх видах. Існує кілька видів тростин, які відрізняються між собою за типом конструкції, а саме:

 1. Палиця для ходьби стаціонарного типу. Це цілісна опорна тростина, яка може виготовлятися як з дерева, так і з металу або пластмаси. Подібні вироби виготовляються різної висоти і підбираються індивідуально під зріст користувача. Ціна опорних тростин найбільш доступна, а термін служби досить довгий. За рахунок спеціального гумового наконечника виріб не ковзає. Серед основних недоліків: неможливість регулювання по висоті і невисоке максимально допустиме навантаження.

 2. Палиця телескопічна. Має регульовану конструкцію, яку можна адаптувати під зріст користувача. Може мати кілька опорних ручок і зміщений центр ваги. Такі палиці підходять для людей з проблемами опорно-рухової системи, пацієнтам після перелому. Телескопічні моделі універсальні, доступні і максимально практичні.

 3. Складна тростина. Конструкція складаних тростин регулюється по висоті і має кілька секцій, які можна скласти або розкласти при необхідності. Такі моделі зручно зберігати і легко транспортувати. Їх можна брати з собою на прогулянку і використовувати в домашніх умовах.

 4. Багатоопорна ортопедична тростина. Багатоопорні моделі тростин складаються з кількох опор (3-4), які створюють високу стійкість конструкції. Це ідеальний варіант для ослаблених пацієнтів та інвалідів. Підходить для людей, які знаходяться в реабілітаційному періоді після травми або операції.

 5. Квадроподи. Спеціальні чотирьохопорні вироби підвищеної стійкості. Такі палиці рекомендуються пацієнтам з порушеннями координації (наприклад, після інсульту), а також людям з серйозними порушеннями рухової функції.

Купити тростину для ходьби ви можете в будь-якому з салонів Ортомедіка в вашому місті. Якщо з якої-небудь причини ви не можете самостійно відвідати магазин - ви завжди можете скористатися сайтом нашої компанії і замовити будь-яке реабілітаційне обладнання та медичні вироби онлайн з доставкою.

Навіщо потрібна палиця для ходьби?

Палка для ходьби використовується не тільки людьми з обмеженими фізичними здібностями, а й пацієнтами в реабілітаційний період після травм і операцій, а також користувачами, які страждають хронічними порушеннями роботи опорно-рухової системи. Тростини для пересування актуальні для літніх людей, і людей із зайвою вагою. Який вплив надають дані реабілітаційні вироби і які їхні основні переваги? Перш за все, це:

 • створення додаткової опори;

 • зняття навантаження з суглобів і хребта;

 • забезпечення безпеки при пересуванні;

 • профілактика травм;

 • поліпшення біомеханічної функції пересування;

 • усунення болю і зайвої напруги;

 • прискорення реабілітації.

Ортопедичні тростини забезпечать вам підтримку, знизять навантаження на суглоби і прискорять процес відновлення після різних видів травм або оперативних втручань.

купити тростину для ходьби

Як правильно вибрати?

Щоб правильно підібрати і купити тростину для ходьби, необхідно врахувати наступні критерії:

 1. Тип тростини і зріст користувача.

 2. Особливості конструкції (складна / цільна, з підлокітником / без, кількість опор).

 3. Матеріал конструкції (метал, дерево, медична пластмаса).

 4. Матеріал ручки.

 5. Максимально допустиме навантаження.

З будь-яких питань ви завжди можете звернутися до продавців-консультантів наших салонів або до менеджерів гарячої лінії компанії Ортомедіка. Фахівці нададуть вам детальну інформацію, допоможуть у виборі, розкажуть, скільки коштує тростина для ходьби, як правильно її використовувати і якими технічними особливостями володіє кожна конкретна модель. У нас ви знайдете великий вибір тростин різного призначення, типу і дизайну.

Чому варто купити тростину для ходьби у нас?

Мережа салонів Ортомедіка вже довгий час співпрацює з кращими виробниками тростин і реабілітаційного обладнання, продукція яких заслужила довіру клієнтів не тільки на території України і Європи, але і в інших країнах світу. У нас ви знайдете великий вибір, доступні ціни, а також якісне і повноцінне обслуговування. На сайті представлений весь доступний асортимент, з яким ви можете ознайомитися. Кожен товар має таблицю технічних характеристик з докладним описом.

Палиці для ходьби: найчастіші питання

Діапазон цін на палиці для ходьби від 93 грн до 1 370 грн