Автоматичний тонометр Medel SENSE

1 745 грн

Автоматичний тонометр Medel Check

2 075 грн

Автоматичний тонометр Medel Control

1 540 грн

Автоматичний тонометр Medel SENSE з адаптером

2 075 грн

Автоматичний тонометр Omron M3 Comfort зі збільшеною манжетою та адаптером

3 400 грн

Тонометр автоматичний Gamma Plus з адаптером

1 690 грн

Автоматичний тонометр Nissei DS-10A з адаптером

1 890 грн

Тонометр цифровий АТ LD-51U універсальна манжета + адаптер

1 690 грн

Тонометр автоматичний ProMedica Classic

1 860 грн

Тонометр Omron M2 Basic + адаптер, збільшена манжета

2 115 грн

Автоматичний тонометр Nissei DS-11

1 560 грн

Тонометр автоматичний ProMedica Expert

2 215 грн

Тонометр автоматичний з манжетою на плече ProMedica Superb

2 220 грн

Тонометр цифровий АТ LD-51A автоматичний+адаптер

1 600 грн

Цифровий тонометр Heaco WBP108

1 100 грн

Тонометр автоматичний на плече Beurer BM 27

1 400 грн

Автоматичний тонометр Gamma Control

1 240 грн

Автоматичний тонометр Nissei DS-10

1 500 грн

Тонометр АТ LD-3А цифровий автомат+адаптер

1 530 грн

Тонометр цифровий АТ LD-51S автоматичний, голосовий + адаптер

1 990 грн

Часто причиною раптового погіршення самопочуття є різкі перепади тиску. З віком подібні симптоми набувають хронічної форми, виникає гіпертонія. У деяких випадках скачки тиску настільки сильні, що можуть спровокувати інфаркт, інсульт або зовсім летальний результат. Щоб попередити небезпечні стани, що загрожують життю і здоров'ю людини, необхідно купити тонометр.

Тонометр - це спеціальне медичне обладнання, яке дозволяє визначити поточний тиск і своєчасно вжити необхідних заходів. Які види тонометрів існують? Як правильно вибрати прилад і якими особливостями вони володіють? Про це далі.

тонометр

Види тонометрів

Сучасний ринок пропонує широке розмаїття моделей. За типом і принципом роботи тонометри діляться на три види:

  • механічні тонометри;

  • напівавтоматичні тонометри;

  • автоматичні тонометри.

Тонометри механічного типу - трохи застарілий вид приладів, однак більшість людей їм довіряють. Вони звичні і доступні в ціні. Точність результатів механічних пристроїв безпосередньо залежить від правильності здійснення вимірювань. Якщо недостатньо зафіксувати манжету або невірно зчитати показання - результати діагностики будуть недостовірними.

Напівавтоматичні тонометри - більш удосконалений вид пристроїв. Напівавтоматичний прилад задіює осциллометричний спосіб вимірювання, при якому повітря нагнітається користувачем вручну за допомогою груші. Як тільки досягається необхідний рівень тиску, приладом здійснюється автоматичне скидання повітря. Показники транслюються на дисплей.

Автоматичний тонометр - інноваційний пристрій, який виробляє діагностику без будь-яких зусиль користувача. Все, що потрібно від людини - правильно надіти манжету і натиснути кнопку запуску. Всі технічні процеси прилад здійснює самостійно. Електронний тонометр вважається еталоном групи даних пристроїв, оскільки він максимально простий, точний і практичний. Однак ціна на автоматичні тонометри вище, ніж на напівавтоматичні і механічні типи пристроїв.

Великий вибір тонометрів представлений на сайті нашого інтернет-магазину, а також в мережі роздрібних магазинів Ортомедіка в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Кривому Розі та інших містах України. З будь-яких питань ви можете звернутися до фахівців нашої компанії, які допоможуть вам правильно вибрати і купити медтехніку. Продавці розкажуть як правильно використовувати прилад і яких правил необхідно дотримуватися при його експлуатації.

купити тонометр

Як правильно вибрати?

При виборі тонометра спершу потрібно визначитися з тим, який тип приладу вам необхідний: механічний, автоматичний або напівавтоматичний. Літнім людям рекомендуються саме автоматичні моделі з великими дисплеями. Для домашньої аптечки підійде і механічний тип, однак пам'ятайте, що достовірність результатів безпосередньо залежатиме від дотримання правил вимірювань. Також при підборі техніки автоматичного і напівавтоматичного типу враховуйте наступні аспекти:

  1. Чи є індикатор аритмії, гіпертонії і датчик визначення рухів.

  2. Скільки осередків пам'яті і чи в наявності функція обчислення середнього значення.

  3. Який розмір манжети і чи входить вона в комплектацію.

  4. Які особливості акумулятора і чи можна використовувати тонометр портативно.

  5. Розміри дисплея (для користувача з поганим зором краще купити тонометр з великим екраном, щоб легко зчитувати результати діагностики).

Більш детальну інформацію по кожній окремій моделі, яка вас зацікавила, ви можете отримати в мережі магазинів Ортомедіка. Ми з радістю допоможемо вам зробити правильний вибір і відповімо на будь-які ваші запитання.

Чому варто купити тонометр у нас?

У наших магазинах ви завжди знайдете широкий асортимент. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, у товарах яких впевнені. Тонометр купити який ви можете за допомогою нашого сайту або особисто відвідавши наші торгові точки, повинен бути точним, практичним у використанні і доступним в ціні. Ми готові надати вам таку можливість. Великий вибір моделей вітчизняного і європейського ринку дозволяє знайти саме той прилад, який вам необхідний. Чекаємо вас в наших ортопедичних салонах!

Тонометри: найчастіші питання

Діапазон цін на тонометри від 66 грн до 12 950 грн