Термометр цифровий B.Well WT-06 "Качка" гнучкий накінечник, 10 сек

199 грн

Термометр цифровий B.Well WT-03, ручкоподібний, 60 сек, вологонепроникний

169 грн

Термометр побутовий ТС-7М-1 ісп.10

90 грн
Термометр електронний «Волес» ЕСТ-1 (503980)
-8%

Термометр електронний «Волес» ЕСТ-1 (503980)

119 грн 130 грн

Термометр електронний B.Well WF-4000

999 грн
Електронний медичний термометр Волес MT-801
-7%

Електронний медичний термометр Волес MT-801

139 грн 150 грн

Термометр електронний Thermo Scan

695 грн

Безконтактний інфрачервоний термометр HT-820D

605 грн

Термометр безконтактний Oromed ORO-T 60 PERFECT

2 450 грн

Термометр безконтактний Oromed ORO-T 30 BABY

1 905 грн

Інфрачервоний лобовий термометр Omron Gentle Temp 720

1 405 грн

Термометр безконтактний Oromed ORO-BABY COLOR

2 225 грн

Термометр Heaco MDI 901 безконтактний інфрачервоний

1 102 грн

Термометр електронний водонепроникний Beurer BY 11 Dog

350 грн

Термометр LD-300 електронний

149 грн

Термометр LD-302 електронний

209 грн

Термометр Heaco MDI 907 безконтактний інфрачервоний

880 грн

Термометр LD-301 електронний

175 грн

Термометр цифровий B.Well WT-06 "Кролик" гнучкий накінечник, 10 сек

219 грн

Термометр електронний Gamma Thermo Soft

285 грн

Термометр - незамінний діагностичний прилад, який може знадобитися в самих різних ситуаціях. Градусники використовують для вимірювання температури тіла людини, визначення температури рідин і повітря в приміщенні або на вулиці. Існує безліч видів термометрів, які мають різний принцип роботи. Якщо ви вирішили купити термометр - спершу необхідно розібратися в тому, які види термометрів існують і яка між ними різниця.

Широкий асортимент діагностичних приладів, в тому числі термометри, ви знайдете в магазинах медтехніки Ортомедіка. Також рекомендуємо вам відвідати сайт нашого інтернет-магазину, де в категорії "Медтехніка для дому" ви знайдете весь доступний перелік доступних моделей градусників із зазначенням вартості, докладним описом і технічними характеристиками. Наші роздрібні ортопедичні салони ви можете відвідати в Києві, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Харкові та ін.

безконтактний термометр

Види термометрів

Кожен термометр має свій метод діагностики температури. Таким чином, медичні термометри можуть бути:

  1. Рідинні. У таких термометрах в спеціальну колбу поміщається рідина, яка має властивість змінювати свій об'єм при коливаннях температури. У якості рідкої речовини виробники використовують ртуть або спирт. Ці компоненти дуже гнучко реагують на найменші температурні зміни, тому показують точні результати. Ртутні термометри найбільш поширені в медицині, а от прилади на спирту найчастіше застосовуються в метеорології, так як діапазон крайніх температур в них ширше, ніж в ртутних термометрах.

  2. Оптичні. Інфрачервоні термометри вимірюють температуру тіла, рідини або поверхонь на підставі аналізу спектра об'єкта, а також рівня його тепловипромінювання. Такі пристрої ще називають безконтактні термометри, так як вони здатні виміряти температуру без дотику з джерелом тепла. Головна перевага таких пристосувань полягає в широкому діапазоні допустимих для вимірювання температур (від ста до трьох тисяч градусів за Цельсієм). Якщо у вашій родині є маленька новонароджена дитина - рекомендуємо вам купити інфрачервоний термометр. Такий прилад дозволить вам вимірювати температуру тіла дитини в будь-який зручний для вас час (навіть вночі) з максимальною безпекою для малюка.

  3. Газові. Принцип дії газового термометра практично аналогічний рідинним термометрам, тільки на відміну від останніх, в газових приладах використовується інертний газ. Температурний діапазон, який здатний діагностувати прилад, варіюється в межах від -270 ° С до + 1000 ° С. Сфера застосування таких термометрів: промислова діяльність і лабораторні дослідження.

  4. Механічні. У механічних градусниках використовується спеціальна біметалічна стрічка або спіраль, яка, реагуючи на температурні коливання, має властивість стиснення або розширення. Основна особливість такого приладу в високій точності, надійності і практичності при використанні. Найчастіше механічні термометри використовують для автоматизації систем в різній техніці.

  5. Електричні. Найбільш поширені в побутовому середовищі. Метод вимірювання в електричних градусниках заснований на ефекті опору металевого наконечника приладу (провідника) і температури від об'єкта. Науково доведено, що під впливом температури відбувається опір металевих з'єднань. Провідником в електроградусниках зазвичай виступає мідь, яка здатна діагностувати температурний спектр в рамках від -50 ° С до + 180 ° С. Вимірюваний діапазон температури, де в якості провідника виступає платина, становить від -200 ° С до + 750 ° С. Прилади з широким діапазоном діагностування температури відносяться до професійних промислових приладів, що використовуються в лабораторіях і цехах.

Термометр може знадобиться вам в побутових умовах для вимірювання температури тіла при застудних захворюваннях, для визначення температури повітря в приміщенні або на вулиці, на кухні для дотримання точної рецептури страв, для визначення температури дитячого харчування, води у ванні при купанні дитини і т.д. Великий асортимент термометрів і градусників ви знайдете в мережі магазинів медичної техніки Ортомедіка в Україні. У будь-який час ви можете зайти на сайт нашого інтернет-магазину і замовити термометр з доставкою. Ціна градусників залежить від їх типу. З усіх питань вас проконсультують фахівці наших ортопедичних салонів або менеджери гарячої лінії по телефону.

Як правильно вибрати?

Щоб правильно вибрати медичний термометр, необхідно керуватися наступними критеріями:

  1. Спосіб вимірювання. Існують кілька способів вимірювання температури: оральний, ректальний, лобовий, пахвовий і тимпанічний. Вам необхідно визначити для себе найбільш зручний спосіб і купити термометр відповідного методу вимірювання.

  2. Принцип роботи. Рідинні, електричні або оптичні.

  3. Тип наконечника. Різні моделі градусників мають різні наконечники, які можуть бути жорсткими або пластичними. Для маленьких дітей існують термометри з наконечниками у вигляді соски.

  4. Безпека. Ціна ртутних термометрів на порядок нижче, ніж, наприклад, інфрачервоних, проте в разі, коли мова йде про вимірювання температури тіла дитини, безконтактний термометр стане кращим варіантом. Він забезпечить максимальну безпеку і практичність в експлуатації. Також безпечно використовувати електронні термометри, незважаючи на те, що деякі моделі мають досить широкий діапазон максимально допустимих похибок.

Отримати професійну консультацію і допомогу при виборі ви завжди можете в наших ортопедичних салонах Ортомедіка. Ми з'ясуємо ваші основні пріоритети і допоможемо підібрати ту модель термометра, яка буде відповідати всім вашим очікуванням.

електричний термометр

Чому варто купити термометр у нас?

У наших магазинах ви знайдете тільки сертифіковану і оригінальну продукцію від кращих брендів і відомих торгових марок. Також ви можете купити інші діагностичні медичні прилади, які стануть в нагоді як для домашнього використання, так і застосування в стаціонарних умовах, приватних клініках і кабінетах. В інтернет-магазині Ortomedica ви можете ознайомитися з усіма групами товарів і замовити необхідний вам товар з доставкою. Спеціально навчені консультанти нашої компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання: "Скільки коштує термометр?", "Який прилад краще?", "У чому відмінність декількох моделей термометрів?" і т.д.

Термометри: найчастіші питання

Діапазон цін на термометри від 90 грн до 3 000 грн