Ортопедичне взуття у Сумах

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-12 срібні

1 200 грн

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-13 сині

1 200 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1032-03 сірі

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-04 перламутрові фіолетові

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-03 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1037-01 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1038-06 коричневий камуфляж

1 250 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica OSC-105 жовті

1 265 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 135-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 135-06 сині

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 226-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 230-01 анатомічні, рожеві

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 220-06 анатомічні, різнокольорові, низькі

1 250 грн

Туфлі ортопедичні для дівчаток Ortomedica 523-01 чорні

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 504-08 чорні, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 218-02 анатомічні, червоні

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 216-05 анатомічні, біло-жовті

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 101-05 білі, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 125-05 анатомічні, сині

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 141-03 анатомічні, срібло

1 250 грн

Ортопедичне взуття являє собою медичний виріб, який може використовуватися в різних цілях: для профілактики патологій стопи та рухового апарату, для лікування різних деформацій, з метою комплексної терапії при лікуванні захворювань хребта або при реабілітації після складних травм і важких операцій. Які переваги має ортопедичне взуття і чи обов'язково його використовувати? Чи потрібна воно дітям та як правильно його вибрати? Поговоримо про це. Якщо вам потрібне недороге та надійне ортопедичне взуття в Сумах — звертайтесь в магазин Медтехніка Ортомедіка. У нашому салоні ви знайдете доступні та якісні моделі ортопедичного взуття для дорослих та для дітей.

Переваги ортопедичного взуття

Якщо порівнювати найзручніше повсякденне взуття та ортопедичне — перевагу, безперечно, варто віддати на користь другого. Чому? Ортопедичне взуття, на відміну від звичайного, має спеціальну конструкцію, яка виготовляється з урахуванням анатомічних особливостей будови стопи людини. У чому полягають головні переваги ортопедичного взуття? Насамперед:

  1. Ортопедичне взуття виготовляється зі спеціальних матеріалів, які володіють міцністю та гіпоалергенністю. Підошва виробляється з м'якого та гнучкого матеріалу, який здатний надавати хорошу амортизацію при ходьбі, бігу та будь-яких інших видах фізичної активності.
  2. У конструкцію профілактичного та лікувального взуття включений спеціальний каблук (у деяких моделях скошений "каблук Томаса"), що має оптимальну висоту. Це дозволяє рівномірно розподілити вагу тіла по всій площі стопи та знизити ударне навантаження на нижні кінцівки.
  3. Міцний і високий задник, що має достатній рівень жорсткості, надійно фіксує область п'яти і надає відмінну підтримку гомілкостопу. Отже здійснюється “закріплення” правильного становища стопи.

В ортопедичному взутті застосовується спеціальна ортопедична устілка, яка надає підтримку поздовжньої та поперечної арок стопи. Це є ефективним методом лікування та профілактики плоскостопості.

купити ортопедичне взуття в Сумах

Як правильно вибрати ортопедичне взуття?

Перш, ніж купити ортопедичне взуття в Сумах, необхідно розуміти: ортопедичне взуття ділиться на лікувальне, яке застосовується для корекції вже наявних порушень, а також на профілактичне, що створює максимальний комфорт при ходьбі та сприяє зниженню ризику утворення деформацій. Вибір типу взуття в даному випадку буде залежати від ваших цілей та стану здоров'я ваших нижніх кінцівок. Якщо ви не впевнені в тому, що з вашими ногами все гаразд — перед тим як купити ортопедичне взуття, рекомендуємо вам проконсультуватися з фахівцем. Підбір ортопедичного взуття необхідно здійснювати на підставі вашого діагнозу, а також обов'язково враховувати такі характеристики:

  • матеріали зовнішнього та внутрішнього покриття;
  • тип устілки усередині взуття;
  • висота задника;
  • тип та висота каблука;
  • розмір;
  • виробник;
  • ціна.

Якщо вам потрібне дитяче ортопедичне взуття, перед покупкою рекомендуємо вам отримати консультацію терапевта або ортопеда. Якщо у вас виникли складності з самостійним підбором взуття — ви завжди можете звернутися в ортопедичний салон Медтехніка Ортомедіка в Сумах.

Де придбати ортопедичне взуття в Сумах?

Якщо вам необхідне якісне ортопедичне взуття для дорослих або для дітей у широкому асортименті — ми чекаємо на вас у Медтехніка Ортомедіка у Сумах. У нашому магазині ви знайдете великий вибір ортопедичного взуття різних типів та на різний сезон року. У нас є: кросівки, босоніжки, черевики, сабо та багато інших красивих та модних виробів. Також ви можете замовити ортопедичне взуття на нашому сайті ortomedica.ua. Ми оперативно доставимо вашу покупку та проконсультуємо щодо вибору по телефону