Стільці-туалети для інвалідів

Стілець-туалет Vhealth VN606 сталевий, складаний, на колесах

3 100 грн

Стілець-туалет Vhealth VN607 сталевий, складний

2 250 грн

Стілець-туалет сталевий OSD-BL710113

2 420 грн

Стілець-туалет Nova A8700AA складаний з регулюванням висоти

3 927 грн

Стілець-туалет складаний металевий OSD-2110C (висота: 42-55)

2 499 грн

Стілець-туалет OSD-2110J складаний регульований

2 499 грн

Стілець-туалет з санітарним обладнанням Ridni KJT710B складаний

2 200 грн

Стілець-туалет з відкидним підлокітником посилений (висота: 50-60)

5 999 грн

Стілець-туалет сталевий з м'яким сидінням на колесах (висота: 52,5)

5 499 грн

Стілець-туалет з відкидними підлокітниками стальний на колесах (висота: 40-52)

4 499 грн

Стілець-туалет стандартний алюмінієвий (3в1: туалет, сидіння, сидіння в душ) (висота: 46-61)

2 799 грн

Стілець-туалет з відкидними підлокітниками стальний (висота: 42-57)

3 599 грн

Стілець-туалет стандартний металевий (висота: 41-56)

2 199 грн

Стілець туалетний з відкидними підлокітниками NOVA A8900AD до 130кг

5 137 грн

Стілець-туалет з санітарним оснащенням RD-CARE-T02 (KJT717) регульований по висоті, складаний

3 100 грн

Стілець-туалет з відкидним підлокітником OSD-RB-2106D

3 960 грн

Стілець-туалет з санітарним обладнанням Ridni RD-CARE-T04 регульований, на колесах, складаний

4 100 грн

Стілець-туалет з санітарним обладнанням Ridni RD-CARE-T03 регульований з відкидними підлокітниками

2 999 грн

Стілець-туалет Nova B8500CA

3 476 грн

Стілець-туалет DY02894 (5) E складаний регульований

1 600 грн

Для людини з обмеженими фізичними можливостями природне справляння потреб часто буває проблематичним. Для забезпечення максимального санітарного комфорту рекомендуємо вам купити стілець туалет для інваліда. Це спеціальне реабілітаційне пристосування, яке призначене для ослаблених пацієнтів, осіб похилого віку та інвалідів.

У мережі магазинів Ортомедіка представлений широкий асортимент реабілітаційного обладнання, в тому числі спеціальні стільці-туалети, купити які ви зможете за доступною і прийнятною ціною. Продавці-консультанти допоможуть вам визначитися з вибором і підберуть для вас необхідну модель.

стілець туалет для інвалідів

Види стільців-туалетів для інвалідів

Щоб правильно вибрати стілець туалет для інвалідів - спершу необхідно зрозуміти, які види даних конструкцій існують на ринку. Санітарні пристосування бувають трьох видів:

  1. Стаціонарні. Виконані у вигляді звичайного крісла зі знімним санітарним оснащенням. Конструкція монолітного типу. Вибираючи стаціонарний стілець-туалет враховуйте його габарити, щоб в подальшому вам було зручно розміщувати його в кімнаті або палаті.

  2. Складені. Практичний вид стільців, конструкція яких передбачає можливість складання крісла. При необхідності ви можете розкласти стілець-туалет, а після використання обладнання, скласти його назад. Подібні типи конструкцій зручні для маленьких приміщень і для більш комфортного транспортування.

  3. На колесах. Конструкції з коліщатками дозволяють безперешкодно переміщати стілець по кімнаті, а також перевозити людину по приміщенню. Це дуже зручний тип обладнання, який найкраще підходить людям з обмеженими фізичними здібностями.

Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом обладнання для реабілітації каталогу нашого інтернет-магазину. За допомогою спеціальних фільтрів ви зможете швидше відшукати потрібну вам модель. Якщо ви бажаєте отримати більш детальну консультацію та професійну допомогу при виборі - чекаємо вас в мережі магазинів Ортомедіка. Ми розташовані в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Кривому Розі та інших містах України.

Навіщо потрібні стільці туалети для інвалідів?

Стільці-туалети для інвалідів використовуються як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Вони істотно полегшують життя пацієнтів і сприяють їх максимальному комфорту. При необхідності конструкцію можна відрегулювати по висоті. У більшості моделей передбачено наявність спеціальних зручних підлокітників і спинки, які також піддаються регулюванню. Міцні ніжки забезпечують безпеку і стійкість, а гумові наконечники перешкоджають ковзанню. Рама виготовляється з металевих сплавів. Якщо у пацієнта висока маса тіла - в нашій мережі ви можете купити посилені стільці, які витримують навантаження до 200 кг.

купити стілець туалет для інваліда

Як правильно вибрати?

Щоб користувачеві було зручно - важливо зуміти правильно вибрати санітарне крісло. При підборі звертайте увагу на наступні критерії:

  1. Тип конструкції. Визначтеся, який тип стільця буде максимально зручним для користувача: складаний, стаціонарний або пересувний.

  2. Максимально допустиме навантаження. Вибираючи крісло, враховуйте масу тіла пацієнта. Для людей із зайвою вагою рекомендується вибирати конструкції з посиленою сталевою рамою.

  3. Відстань між поручнями. Заміряйте обсяг стегон пацієнта і розділіть значення на два. Таким чином ви отримаєте необхідні параметри оптимальної ширини сидіння. У багатьох моделях передбачена функція регулювання.

  4. Особливості підлокітників. Підлокітники бувають стаціонарні і відкидні. Стаціонарні забезпечують хорошу опору, а відкидні - функціональність і практичність.

  5. Габарити. При виборі санітарного стільця враховуйте вагу і габарити конструкції, щоб транспортування та зберігання не викликали у вас труднощі.

Широкий вибір обладнання для реабілітації ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Ми допоможемо вам вибрати потрібну модель, проведемо інструктаж щодо правильного використання пристосування і запропонуємо вам доступну вартість.

Чому варто купити стілець туалет для інваліда у нас?

Мережа спеціалізованих ортопедичних салонів вже довгий час працює на ринку і веде співпрацю з кращими постачальниками вітчизняного і закордонного ринків. Весь асортимент товарів сертифікований і пройшов тестування на відповідність якості та безпеці. Менеджери наших салонів проконсультують вас з будь-якого питання, дадуть відповідь, скільки коштує та чи інша модель, розкажуть, як правильно використовувати медтехніку і запропонують вам альтернативні варіанти виходячи з ваших уподобань і можливостей. З радістю чекаємо ваш в наших салонах!

Стільці туалети для інвалідів: найчастіші питання

Діапазон цін на стільці туалети для інвалідів від 1 298 грн до 7 500 грн