Стільці медичні

Банкетка одномісна Заповіт МБ-1

1 986 грн

Стілець гвинтовий пересувний зі спинкою та підставкою для ніг Заповіт СВПС

2 784 грн

Стілець гвинтовий пересувний зі спинкою Заповіт СВС-П

2 711 грн

Стілець гвинтовий зі спинкою Заповіт СВС

2 458 грн

Стілець м'який стаціонарний Заповіт СД

2 351 грн

Стілець стаціонарний дитячий Заповіт ССД

1 339 грн

Стілець гвинтовий пересувний зі спинкою Заповіт СВПС-5

4 050 грн

Стілець гвинтовий пересувний без спинки Заповіт СВ

2 244 грн

Банкетка-стілець без спинки Норма-Трейд БС

3 765 грн

Стілець гвинтовий пересувний без спинки Заповіт СВ-П

2 363 грн

Донорський стілець з двома підлокітниками Заповіт СД-2

3 291 грн

Донорський стілець з одним підлокітником Заповіт СД-1

2 576 грн

Медичні стільці в спеціалізованих медзакладах є обов'язковою складовою професійного оснащення кабінету. Асортимент подібних меблів настільки широкий, що серед розмаїття моделей легко можна заплутатися. Правильний вибір стільця значно полегшує роботу фахівця і відповідає встановленим експлуатаційним і санітарним нормам. Які види медичних стільців існують? Як правильно вибрати необхідну модель? Скільки коштують такі меблі і де їх купити? Про це далі.

медичні стільці

Види стільців медичних

Класифікація стільців залежить від сфери їх застосування. Найчастіше у продажу ви можете зустріти такі моделі:

 1. Донорський стілець для забору крові. Конструкція меблів подібного типу оснащується підлокітниками (1-2 шт). Каркас виготовляється з металу. М'яка оббивка забезпечує комфортне сидяче положення, а прогумовані ніжки роблять крісла стійкими. Відсутність гострих елементів забезпечує необхідну безпеку як для пацієнта, так і для фахівця.

 2. Масажні стільці. Володіють спеціальними підставками для рук і плечових суглобів. М'яка оббивка не містить швів, що забезпечує максимальний комфорт. Більшість подібних моделей мають складаний тип конструкції, за рахунок чого такі крісла зручно транспортувати.

 3. Стілець для рентгена. Використовується в стоматологічній і травматологічній практиці. Дозволяє зручно розмістити пацієнта і провести всі необхідні маніпуляції.

 4. Стілець для пологів. Застосовується для здійснення родової діяльності в положенні сидячи. Стійка конструкція включає спеціальні ручки для контролю рівноваги, м'яку оббивку і прогумовані ніжки.

 5. Гвинтові стільці медичні без спинки. Універсальний вид меблів, який можна використовувати як при роботі з пацієнтом, так і в період робочого дня для заповнення лікарської документації. Конструкція регулюється по висоті, має м'який оббивний матеріал і забезпечує відмінну стійкість.

Великий вибір медичних меблів ви знайдете на сайті нашого інтернет-магазину, а також в мережі спеціалізованих магазинів Ортомедіка. З будь-яких питань ви можете звернутися до наших продавців-консультантів. Салони нашої мережі знаходяться в Києві, Харкові, Кривому Розі, Дніпрі, Одесі та інших містах України.

медичні стільці купити

Як правильно вибрати?

Табурети, які будуть використовуватися медсестрами, лікарями та іншими медичними фахівцями щодня, повинні бути зручними для медперсоналу, а також забезпечувати безпеку пацієнта під час процедури. Якщо вам необхідні стільці для медичних установ - при виборі меблів необхідно враховувати кілька основних пунктів:

 • тип конструкції і її призначення;

 • можливість регулювання висоти крісла від підлоги;

 • можливість регулювання підлокітників і підніжок (при їх наявності);

 • матеріали конструкції, її стійкість і вага;

 • матеріал оббивки, чи є шви;

 • м'якість оббивки;

 • чи прогумовані ніжки стільця;

 • відповідність санітарним нормам і нормам безпеки (наявність завіреного виробником сертифіката);

 • ціна.

Медичні стільці купити які ви можете в будь-якому з магазинів нашої мережі, повинні забезпечувати три основні пункти: зручність, безпеку і гігієнічність. При виборі необхідної моделі врахуйте всі особливості майбутньої дезінфекції. Фахівці мережі магазинів Ортомедіка не тільки допоможуть вам зробити правильний вибір, а й проконсультують на предмет правильної експлуатації меблів і належного догляду за ними.

Чому медичний стілець купити потрібно у нас?

Професійна мережа магазинів Ортомедіка - це якісні сертифіковані товари від виробників за доступною ціною. Ми пропонуємо клієнтам тільки перевірені моделі медтехніки та обладнання, які відповідають встановленим нормам і стандартам. Весь асортимент наших магазинів має сертифікати, що підтверджують якість та безпеку продукції. Досвідчені продавці-консультанти нададуть докладні відповіді на будь-які ваші питання. Ми з радістю чекаємо вас в наших салонах!

Стільці медичні: найчастіші питання

Діапазон цін на стільці медичні від 1 339 грн до 4 050 грн

Найпопулярніші стільці медичні на ORTOMEDICA.ua: