Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб-Нд: 09:00–17:00

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Укр

Слухові апарати

Сортування:
за популярністю Спочатку дешевше за назвою

Мільйони людей страждають втратою слуху або мають певні порушення даного органу сприйняття. Ця патологія вражає не тільки літніх людей. Останнім часом повною або частковою втратою слуху стали страждати молоді та навіть діти. Причин утворення проблем зі слухом безліч. До найбільш частих відносяться: вроджена чи набута глухота, вікова втрата слуху, раптова глухота, шум у вухах, порушення слуху через застуду, нейросенсорна туговухість та акустична травма. У таких випадках фахівці настійно рекомендують купити слуховий апарат. Для чого необхідно цей пристрій? Які види слухових апаратів існують і як правильно підібрати потрібну модель?

слухові апарати

Види слухових апаратів

Кожна людина індивідуальна, тому у кожного користувача можуть бути абсолютно різні потреби щодо слухового апарату, отже, вибирати необхідну модель пристрою необхідно ретельно, з урахуванням всіх рекомендацій вашого лікаря.

Загальна класифікація слухових апаратів передбачає поділ пристроїв на два основні типи, а саме:

 1. Внутрішньовушні слухові апарати. Вони виготовляються індивідуально, щоб пристрій добре адаптувався під анатомічні особливості будови вушної раковини кожного окремого користувача. Це забезпечує абсолютний комфорт при сприйнятті звуків. Підходять для корекції практично будь-якого типу втрати слуху. Мають регулятор гучності, програмну кнопку, і інші додаткові опції для простоти використання.

 2. Завушні слухові апарати. Є ідеальним рішенням для людей з важкою втратою слуху і маленькими слуховими проходами. Всі елементи пристрою приховані за вухом, крім трубки, що з'єднує слуховий апарат з навушником, відповідним до вушного проходу. Сучасні завушні слухові апарати набагато менше і елегантніше тих, що виготовлялися кілька років тому. Вони є хорошим рішенням для людей з обмеженою рухливістю або проблемами зору.

Також апарати діляться між собою в залежності від принципу роботи (способу обробки звукового сигналу):

 1. Аналогові. Підсилюють надходячі сигнали зовнішнього середовища і виробляють їх стандартну обробку. Прості в експлуатації, оскільки обмежуються стандартними настройками і простим перемикачем. Їх ціна на порядок нижче цифрових типів пристроїв.

 2. Цифрові. Обробляє і адаптує під слух людини складні сигнали. Це кращий варіант, якщо ви хочете отримати якісне і ефективне слухопротезування. Цифрові моделі функціональні і практичні, а також підходять для різних ситуацій.

Якщо вам необхідний слуховий апарат - ви завжди можете звернутися в професійні спеціалізовані салони Ортомедіка. Це всеукраїнська мережа, де ви не тільки зможете купити якісну медтехніку, а й отримаєте кваліфіковане консультування наших менеджерів. Ми надамо вам всю необхідну інформацію, розповімо про особливості моделей слухових апаратів, проведемо інструктаж по їх правильному використанню та допоможемо вам зробити правильний вибір. Наші магазини вже є у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому, Рівно, Ужгороді, Черкасах, Чернівцях, Полтаві, Луцьку, Житомирі та інших містах України. Також по будь-якому питанню ви завжди можете звернутися на гарячу лінію нашої компанії.

Навіщо потрібен слуховий апарат?

Всі типи слухових апаратів містять п'ять основних компонентів: мікрофон, підсилювач, приймач, акумулятор і мікросхему - комп'ютерний чіп. Звуки уловлюються мікрофонами, які потім аналізуються комп'ютерним чіпом, який обробляє їх і відправляє на підсилювач. Підсилювач збільшує гучність і передає звуки у внутрішнє вухо. Посилений сигнал від слухового апарату проходить через трубку до окремого навушника, який підходить до вашого вуха, або через дуже тонкий кабель до трубки, яка поміщається в ваш слуховий прохід. У внутрішньому вусі звуки перетворюються в електричні імпульси. Імпульси уловлюються мозком, який їх обробляє. Таким чином, слухові апарати допомагають мозку розпізнавати звуки.

Сучасні цифрові слухові апарати аналізують звуки, що сприймаються, фільтрують їх і підсилюють той спектр частоти, який необхідно посилити в кожному окремому випадку. Все залежить від того, як запрограмовані слухові апарати - певні типи і ступеня втрати слуху вимагають індивідуальних налаштувань. Ваш фахівець із слухових апаратів запрограмує слухові апарати відповідно до вашого типу втрати слуху.

Деяким людям може бути важко сприймати низькі звуки, а іншим - високі. Слухові апарати посилюють вибрані звуки, щоб поліпшити чутність мови. Слухові апарати також можуть тонко адаптуватися до різних умов, оскільки, наприклад, розмовляти за обідом і відвідувати концертний зал - це зовсім різні відчуття. Вибравши відповідний слуховий апарат, ви зможете насолоджуватися в будь-якій ситуації.

Як підібрати слуховий апарат?

Слуховий апарат - медтехніка, яка підбирається тільки за погодженням з лікарем. Тільки фахівець, на підставі проведеної раніше діагностики і постановки діагнозу, має право призначити вам конкретну модель пристрою. Щоб зорієнтувати вас в основних критеріях при виборі, ми підготували кілька базових характеристик, на які вам, як користувачу, необхідно звернути свою увагу. Перш за все, це:

 1. Тип пристрою.

 2. Оптимальні габарити (ви не повинні відчувати дискомфорт).

 3. Відповідний для вас тип обробки звукового сигналу.

 4. Потужність апарату.

 5. Діапазон частот.

 6. Кількість програм і функцій.

 7. Особливості настройки.

 8. Поріг максимального посилення.

 9. Особливості живлення.

 10. Виробник.

Сьогодні існує великий вибір слухових апаратів, серед яких складно визначитися з вибором. Головне, що ви повинні розуміти - слухові апарати підбираються тільки після діагностики стану вашого слуху сурдологом. Також важливо довіритися правильному виробнику. За відгуками клієнтів, особливу популярність останнім часом набули моделі відомого бренду Сіменс (Siemens).

слуховий апарат

Чому слуховий апарат купити варто у нас?

Апарат для нормалізації слуху - це серйозний вид медтехніки, який не можна купувати в непрофільних магазинах, так як в такому випадку у вас не буде ніяких гарантій ефективності і працездатності апарату. Професійна спеціалізована мережа ортопедичних салонів Ортомедіка вже тривалий час співпрацює з кращими виробниками аналогових і цифрових пристроїв.

Слуховий апарат купити який ви можете в будь-якому з наших магазинів, має спеціальну документацію (сертифікати), які підтверджують справність, ефективність, якість і безпеку медтехніки. У нас ви не тільки зможете недорого придбати будь-який необхідний товар, а й отримаєте професійну допомогу у виборі. Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань і допоможемо правильно вибрати слуховий апарат для літньої людини або дитини. Звертайтеся в наші салони, а також замовляйте слухові апарати та інші товари на сайті нашого інтернет-магазину.

Часті питання про слухові апарати

Слуховий апарат призначається строго лікарем після індивідуальної діагностики показників слуху. Від цього будуть залежати особливості правильного налаштування приладу.

Вгору
,