Сидіння для ванни

Стілець для душа Vhealth VH704
-15% на 2-й товар

Стілець для душа Vhealth VH704

1 650 грн
Сидіння для ванни Vhealth VH702
-15% на 2-й товар

Сидіння для ванни Vhealth VH702

1 690 грн

Сидіння для ванни MEDOK MED-05-008 (51-02) поглиблене зі спинкою

1 250 грн

Стілець для ванни і душа зі спинкою OSD-BL610201

2 399 грн

Табурет для ванни і душу OSD-BL650202

1 650 грн

Стілець для душу зі спинкою KING-SSB-00 "King" (Італія)

2 999 грн

Стілець для душу KING-SS-00 "King" (Італія)

2 199 грн

Стілець для душу OSD-BL610203 (8 рівнів регулювання висоти)

1 799 грн

Табурет для душу KING-STA-00 "King" (Італія)

1 799 грн

Крісло для ванни поворотне на 360” (4 позиції кожні 90") OSD-BL650100

3 999 грн

Сидіння зі спинкою пластикове для ванни KING-BSB-00 "King" (Італія)

2 999 грн

Сидіння для ванни пластикове KING-BS-00 "King" (Італія)

1 999 грн

Сидіння для ванни Ridni Care KJT504 поглиблене

1 700 грн

Електричний підйомник для ванної «Kanjo Power» (4 секції)

21 999 грн

Стілець для ванни і душу Ridni Care KJT509A

1 500 грн

Стілець для ванни і душу зі спинкою Ridni Care KJT507

2 500 грн

Стілець для душу низький OSD-BL610203-Low (5 рівнів регулювання висоти)

0 грн

Сидіння для ванни пластикове OSD-BL650205

1 700 грн

Дошка для ванної регульована OSD-BL650206 (41-64см)

2 200 грн

Сидіння для ванни СВС-3.1.0(НТ-05-003) зі спинкою

900 грн

Для людей з обмеженими фізичними здібностями безпечне прийняття ванни є надзвичайно важливим аспектом. Ослаблені люди потребують додаткової опори і підтримки, яка безперешкодно дозволить інваліду приймати водні процедури. З метою безпеки для ванної кімнати необхідно купити сидіння для ванни. Таким чином, людина зможе приймати душ в сидячому положенні без докладання значних фізичних зусиль.

Що таке сидіння для ванни і якими особливостями володіє дана конструкція? Як правильно підібрати виріб і де його купити? Широкий асортимент реабілітаційних товарів для людей з обмеженими можливостями представлений в українській мережі ортопедичних салонів Ортомедіка. Відвідавши будь-який наш магазин, ви отримаєте професійне консультування, великий асортимент і допомогу в підборі. Наші салони є в Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, Одесі, Києві та ін.

сидіння для ванни

Види сидінь для ванни

Сидіння для ванни розрізняються за двома основними параметрами: тип конструкції і матеріали. За типом конструкції сидіння бувають:

  1. Дошки. Таке сидіння має опорні фіксатори, які встановлюються з двох сторін ванної. Таким чином людина має можливість приймати душ в положенні сидячи. Якщо пацієнт вкрай ослаблений - краще купити сидіння для ванни зі спинкою.

  2. Зі спинками. Конструкція сидінь зі спинками забезпечує хорошу підтримку та опору. Так, людина з обмеженими фізичними здібностями, може приймати ванну самостійно, не вдаючись до допомоги асистента.

  3. Обертові. Для забезпечення зручності прийняття водних процедур існують поворотні сидіння для ванни, які дозволяють розміщувати крісло в зручному положенні.

Більшість сидінь зі спинками мають спеціальні отвори, через які стікає вода під час водних процедур. Також всі типи сидінь мають систему антиковзання і надійно кріпляться до бортику ванни. Що стосується матеріалів, в основному реабілітаційні вироби виготовляються з:

  • дерева;

  • пластмаси.

Сидіння з дерев'яного каркаса відрізняються високою міцністю і здатністю витримувати велику вагу. Пластмасові вироби підбираються з урахуванням ваги тіла інваліда. На відміну від дерев'яних сидінь, сидіння з пластика більш стійкі до вологого середовища. Також у продажу можна зустріти стільці і табурети для ванної, призначені для ослаблених користувачів.

Навіщо потрібно сидіння для ванної?

Коли людина ослаблена - під час прийняття душу вона може випадково посковзнутися і травмуватися. Щоб виключити цю ймовірність, виробники реабілітаційних товарів винайшли спеціальне сидіння для ванн, яке забезпечує підтримку і безпеку. Це відмінне рішення не тільки для інвалідів, але і для людей похилого віку. Фіксуючі елементи, в більшості випадків вироблені з металу, надають каркасу вироба високу стійкість. Для літніх і слабких користувачів конструкції передбачають наявність поручнів, щоб під час процедури можна було зручно триматися за ручки і підтримувати власне тіло.

Як вибрати сидіння для ванни?

Щоб правильно підібрати сидіння для миття у ванній - необхідно враховувати кілька визначальних критеріїв. В першу чергу - це:

  1. Тип конструкції. Накладне сидіння може бути у вигляді дошки і підійде користувачам з ослабленими нижніми кінцівками. Конструкції зі спинкою рекомендуються слабким пацієнтам та інвалідам, яким складно тримати вагу свого тіла без будь-якої підтримки. Якщо для здійснення водних процедур вам необхідна допомога асистента - краще вибрати поворотний тип сидіння для ванної. Це дозволить зручно розташувати інваліда і допомогти йому в прийнятті душа.

  2. Габарити. Необхідно попередньо заміряти ширину ванни і визначити, чи відповідають розміри сидіння ширині бортів.

  3. Матеріали. Дерев'яні вироби витримують велику вагу, але менш пристосовані до вологи. Пластикові сидіння більш стійко переносять вологу, але при їх виборі необхідно визначити максимально допустиме навантаження.

  4. Ціна. Вартість нерідко визначає якість і довговічність виробу. Сидіння зі спинками і поворотними конструкціями трохи дорожче дощок для ванни.

Якщо ви вирішили замовити сидіння на ванну - найкраще довірити свій вибір професіоналам. Купуйте реабілітаційні пристосування у перевірених брендів і виробників, продукція яких має спеціальні сертифікати якості та безпеки для користувачів.

інвалідне сидіння для ванни

Чому купити сидіння для ванни варто у нас?

У магазинах Ортомедіка представлений широкий асортимент реабілітаційного обладнання та товарів для інвалідів, а нашими постачальниками є кращі вітчизняні та європейські виробники. Ми надаємо гарантію на товари, а також великий вибір і професійне консультування наших фахівців. З усіх питань ви можете звертатися на гарячу лінію або в будь-який ортопедичний салон Ортомедіка в вашому місті безпосередньо. Фахівці підкажуть, скільки коштує сидіння для ванни, як правильно його підібрати і допоможуть швидко оформити вашу покупку.

Сидіння для ванни: найчастіші питання

Діапазон цін на сидіння для ванни від 815 грн до 21 999 грн