Штативи для крапельниці

Штатив для крапельниці без коліс Меd-06-053/MED 61-01

1 100 грн

Штатив для рециркулятора пересувний Заповіт ШРП

2 290 грн

Штатив для опромінювача настільний Заповіт ШОН

1 025 грн

Штатив для тривалих вливань Заповіт ШДВ-Е

1 450 грн

Штатив для тривалих вливань, пересувний Заповіт ШДВ-П

1 900 грн

Штатив для опромінювача пересувний Заповіт ШОБ

1 250 грн

Штатив для тривалих переливань Євростандарт Заповіт ШДВ-2

1 140 грн

Штатив для тривалих вливань Заповіт ШДВ

1 450 грн

Штатив для тривалих вливань універсальний Заповіт ШДВ-У

1 050 грн

Стійка ендоскопічна Заповіт ЕП-1

11 475 грн

Штатив для тривалих вливань Заповіт складний ШДВ-С

4 250 грн

Штатив для крапельниці Medok Меd-06-054, MED-63-01 на колесах

1 400 грн

Штатив для пробірок, діаметр 18 мм.,10 гнізд (130х80х68 мм)

65 грн

Штатив для крапельниць Medok MED-06-053, MED-61-01

580 грн

Крапельниця - невід'ємна частина реабілітаційної терапії для пацієнтів після операцій, непритомності, нещасних випадків і травм, а також при лікуванні важких захворювань. Інфузійні рідини, що вводяться через крапельниці, містять поживні речовини і вітаміни, яких хворим так часто не вистачає. У випадках, коли пацієнти госпіталізуються після операції або перебувають в комі, їм внутрішньовенно вводять знеболюючі.

Штатив для крапельниці завжди повинен знаходитися біля ліжка пацієнта, щоб забезпечити безпечне та безперебійне внутрішньовенне введення. Лікарні, санаторії або будинки престарілих - це місця, де штативи для внутрішньовенних вливань повинні бути в такій кількості, щоб лікарі та медсестри могли вводити медикаменти кожному пацієнту.

штатив для крапельниці

Види штативів для крапельниці

Перш ніж купити штатив для крапельниці - необхідно розібратися в тому, які види тримачів існують. В цілому, штативи можна розділити на два типи:

  1. Мобільні. Конструкція включає наявність декількох роликів, які забезпечують безперешкодне пересування.

  2. Стаціонарні. Штативи на ніжках без коліс встановлюються біля ліжка пацієнта, а основа може включати від трьох до п'яти опор.

У якості матеріалів для виробництва штативів використовують нержавіючу сталь зі спеціальним полімерним напиленням, що, в свою чергу, забезпечує надійність конструкції і довговічність виробу. Верх тримача має спеціальні гачки і підвіски, на яких закріплюються медичні пакети з лікарськими речовинами.

Залежно від моделі, а також від того, скільки коштує штатив, пристосування може мати від двох до шести фіксуючих елементів. Кріплення пакетів буває статичне або з можливістю регулювання по висоті. Висота тримача для крапельниці становить близько метра. У деяких моделях стійка регулюється по висоті, тому ви можете купити складаний штатив для крапельниць.

Як правильно вибрати?

Медичний штатив повинен бути максимально стійким. Металева основа робить тримач досить важким, щоб його було важко перевернути. У той же час вага підставки дозволяє безперешкодно переміщатися з нею пацієнтові в іншу кімнату або в приміщення для обстеження. Визначтеся з тим, який вид штатива буде для вас більш практичний: портативний або статичний, вид конструкції - фіксований або розбірний.

Щоб не від'єднувати крапельницю, деякі пацієнти часто самостійно ходять в туалет разом зі штативом, що забезпечує додаткову практичність і комфорт. Варто додати, що вантажопідйомність стійки повинна бути вимірною - в залежності від моделі та потреб (і кількості пацієнтів) тримач має від 2 до 4 підвісів. Стелаж повинен підтримувати всі пакети з ліками, що також враховується виробниками реабілітаційного обладнання.

Стійка і міцна металева полиця також забезпечить найвищу гігієну. Метал - це матеріал з гладкою текстурою. Відсутність пір і порожнин дозволяє легко чистити конструкцію стелажа, а під час дезінфекції немає ризику пропустити будь-яку частину.

купити штатив для крапельниці

Чому варто купити штатив для крапельниці у нас?

Мережа профільних салонів Ортомедіка пропонує широкий асортимент спеціалізованого обладнання для медичних установ і домашнього використання. У нас ви можете купити все для належного оснащення поліклініки або кабінету. Доступна ціна та великий вибір - наші основні пріоритети. Наші магазини знаходяться в Києві, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Харкові та інших містах України. Досвідчені продавці проконсультують вас з усіх питань, нададуть всілякі варіанти і допоможуть у правильному виборі необхідного вам товару.

Штативи для крапельниці: найчастіші питання

Діапазон цін на штативи для крапельниці від 65 грн до 11 475 грн