Шафа медична з сейфом Заповіт ШМ-1С

11 700 грн

Шафа медична Заповіт ШМ-1

11 400 грн

Шафа для халатів суцільнометалева двухстулкова Заповіт ШХМ-2

14 085 грн

Шафа медична навісна (аптечка) Заповіт ШМН

2 665 грн

Шафа медична двостулкова з сейфом Заповіт ШМ-2С

17 700 грн

Шафа для халатів суцільнометалева Заповіт ШХМ

9 285 грн

Шафа лабораторна витяжна двухстулкова Заповіт ШВ-2

67 776 грн

Шафа лабораторна витяжна одностулкова Заповіт ШВ-1

54 600 грн

Підставка під термостат (ГП, ШСС) Заповіт ПГП

5 855 грн

Підставка під бікс Заповіт ПБ

5 376 грн

Підставка під 2 тази (з двома нержавіючими тазами) Заповіт ПТ-2

2 329 грн

Підставка під таз (з нержавіючим тазом) Заповіт ПТ

2 001 грн

Шафа лабораторна двухстулковий з сейфом з нержавіючої сталі Заповіт ШЛ-2сн

36 025 грн

Шафа лабораторна двухстулковий з нержавіючої сталі Заповіт ШЛ-2н

41 630 грн

Шафа лабораторна з сейфом із нержавіючої сталі Заповіт ШЛ-1сн

20 056 грн

Шафа лабораторна з нержавіючої сталі Заповіт ШЛ-1н

17 850 грн

Шафа лабораторна двухстулковий з сейфом Заповіт ШЛ-2с

30 245 грн

Шафа лабораторна двухстулковий Заповіт ШЛ-2

27 185 грн

Шафа лабораторна з сейфом Заповіт ШЛ-1с

16 660 грн

Шафа медична двостулкова Заповіт ШМ-2

16 750 грн

Щоб створити комфортабельні умови для лікарської діяльності - дуже важливо правильно обладнати кабінет. Меблі повинні відповідати критеріям безпеки, бути практичними і функціональними. Одним з важливих предметів меблів, які повинні знаходитися в кожному кабінеті лікаря, є медичний шафа. Існує безліч видів шаф, які мають своє індивідуальне призначення. Як з усього цього розмаїття підібрати для свого кабінету оптимальний варіант? Де купити медичну шафу? На ці питання ми відповімо далі.

шафа медична

Види шаф медичних

Основна класифікація шаф для медичних фахівців припускає розподіл меблів на кілька типів, в залежності від їх призначення. Існують медичні шафи для зберігання документів, інструментів, для одягу, для зберігання медикаментів та ін. Давайте розберемо кожен вид меблів окремо:

  1. Медична шафа для документації. Дозволяє зберігати архіви, медкартки пацієнтів, рецепти та інші важливі документи. Основна перевага таких меблів в тому, що вони допомагають організувати великі обсяги інформації і прискорити процес пошуку потрібного запису. Ви можете впорядкувати всі картки в пріоритетному для себе порядку, що зробить вашу роботу прискореною і комфортною. Конструкція таких шаф, як правило, складається з декількох модулів, які регулюються по висоті. Двері виконані зі скла.

  2. Шафа медична для інструментів. Обов'язковий атрибут усіх кабінетів, де задіюється інструментальне обстеження та проведення процедур з використанням хірургічних інструментів. Ви можете зберігати в меблях весь інструментарій в зручному для себе розташуванні і не турбуватися за його стерильність і чистоту. Однак ніколи не можна забувати про своєчасну дезінфекцію та стерильну обробку вашого кабінету і медичних інструментів відповідно. У таких шафах зазвичай передбачена система кріплення для предметів, а також є зони для зберігання стерильних інструментів і матеріалів для перев'язки.

  3. Шафа для зберігання медичної форми. Такі меблі дозволяють захистити одяг медперсоналу від зайвого пилу і іншого бруду. Також шафа для одягу дозволяє ергономічно використовувати простір кабінету і завжди підтримувати порядок в приміщенні.

  4. Шафи для фармпрепаратів. Конструкція цих медичних шаф багатофункціональна. Вона задіє множинні полки, спеціальні ящики та відділення різних розмірів. Виробники продумують ергономіку меблів таким чином, щоб вам було максимально зручно зберігати препарати. Такі шафи часто використовуються в аптеках і в приватних кабінетах. На ринку нерідко можна зустріти моделі таких шаф з вмонтованими в конструкцію сейфами, в яких можна зберігати окремі групи препаратів або будь-які інші предмети.

У мережі магазинів Ортомедіка ви можете вибрати і купити будь-яке необхідне вам обладнання для кабінету. У нас представлений широкий асортимент меблів для медичних установ, а також безліч інших корисних пристосувань, які зроблять вашу роботу простіше, швидше і комфортніше. Наші магазини вже є в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах України. Персонал наших салонів проконсультує вас з усіх питань і надасть всю цікаву для вас інформацію.

Навіщо потрібні медичні шафи?

Основне завдання медичних меблів полягає в тому, щоб забезпечити максимально комфортні умови для фахівця і його пацієнтів. Важливо зуміти правильно організувати робочу обстановку і стежити за стерильністю предметів. Медичні шафи вам в цьому допоможуть. Сучасні конструкції відрізняються міцністю і надійністю. Вони не володіють великими габаритами, але при цьому залишаються місткими і функціональними. Це необхідна складова для медичних кабінетів, незалежно від спеціалізації медичної діяльності.

Як правильно вибрати?

Щоб шафа допомогала вам в роботі і не займала дуже багато простору - важливо правильно її підібрати. На які критерії необхідно покладатися при підборі? В першу чергу, це:

  1. Призначення. Визначтеся, для яких цілей ви плануєте купити шафу (для препаратів, одягу, інструментів або документації).

  2. Зверніть увагу на габарити. Шафа повинна добре вписуватися в простір в приміщенні, не займати багато місця, але, при цьому, бути досить місткою.

  3. Внутрішня функціональність. У деяких випадках наявність великої кількості секцій в конструкції тільки заважає. Визначтеся, як багато предметів (і яких) ви плануєте зберігати в меблях.

  4. Матеріали конструкції. Визначають міцність і термін експлуатації меблів. Для медичних кабінетів добре підходить металева або скляна шафа.

  5. За типом шафа також може бути навісною або витяжною. Ці параметри визначають ергономічне розташування меблів у вашому кабінеті.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі - ви завжди можете звернутися до продавців-консультантів мережі магазинів Ортомедіка. Наш персонал допоможе вам зробити правильний вибір і підбере для вас оптимальний варіант меблів.

шафи медичні

Чому варто купити медичну шафу у нас?

Мережа спеціалізованих магазинів Ортомедіка пропонує клієнтам широкий асортимент товарів для медичних установ, в тому числі і якісні медичні шафи, які ви недорого можете придбати в будь-якому з наших салонів. Ми надаємо тільки сертифіковані товари, які мають гарантію якості від виробника і відповідають суворим критеріям якості та безпеки європейського зразка. Ціна на медичні шафи в нашій мережі доступна і залежить від типу і складності конструкції. Звертайтеся в будь-який з наших магазинів!

Шафи медичні: найчастіші питання

Діапазон цін на шафи медичні від 2 001 грн до 67 776 грн