Шини для пальців руки

Шина для I-го пальця кисті Medi Rhizomed soft

1 220 грн

Шина для I-го пальця кисті Medi Rhizomed

2 960 грн

Шина на палець Aurafix ORT-02B "бейсболіст"

170 грн

Шина на палець Aurafix ORT-02K "жаба"

170 грн

Шина для пальців кисті Medi protect.Finger stax - набір

0 грн

Боксерська шина Aurafix ORT-10А

0 грн

Боксерська шина на палець Aurafix ORT-10

0 грн

Шина на палець Aurafix ORT-02D

0 грн

Шина на молоткоподібний палець Aurafix ORT-01

0 грн

Шина на палець Aurafix ORT-03

0 грн

Шина на палець Aurafix ORT-02S

0 грн

Ортез-шина для пальців руки Ortop OO-153

95 грн

Ортез-шина для пальців руки Ortop OO-150

80 грн

Шина для фіксації зап'ястя, 2 і 3 пальців Thuasne Ligaflex Finger 2432

870 грн

Переломи пальців і плеснових кісток - поширений вид травм. Для реабілітації після подібного перелому необхідно використовувати спеціальне ортопедичне пристосування - ортез шина для пальців руки, яка фіксує пошкоджену область, захищає її від зайвих навантажень і прискорює відновлення. У яких випадках необхідно купити шину для пальця руки і як правильно вибрати ортез? Які види ортопедичних ортезів на пальці існують і якими перевагами володіють? Відповіді на ці питання далі.

ортез шина для пальців руки

Навіщо потрібна шина для пальців руки?

Перелом пальця - не єдине показання до застосування ортопедичної шини. Існує ряд інших патологій, при яких шина для пальця руки вкрай необхідна. В першу чергу - це:

 • Травми плеснових кісток.

 • Різні вивихи пальців.

 • Травмування зв'язок і сухожиль.

 • Дегенеративно-дистрофічні патології.

 • Реабілітаційний період після хірургічного втручання.

 • Сильні удари.

Ортопедична шина на палець є своєрідною сучасною альтернативою гіпсу. Носити гіпс або лангету на пальці - непрактично, незручно і складно. Шина в даному випадку є зручним аналогом, який не викличе у вас дискомфорт в період відновлення. Це найкращий ортопедичний засіб, який дозволить вам швидко реабілітуватися після травм або операцій.

Який вплив даний виріб надає на фаланги і якими перевагами володіють дані ортез? Переваги ортопедичного ортеза на палець наступні:

 • надійна фіксація пальця в правильному анатомічному положенні;

 • обмеження рухової активності (іммобілізація), що дозволяє прискорити процес відновлення і максимально знизити ризики ймовірних ускладнень;

 • практичність, обумовлена ​​міцною системою фіксації і повітропроникністю;

 • безпека матеріалів, їх міцність і гіпоалергенність.

Зазвичай шини на пальців виробляються на основі міцного металу, який дозволяє здійснювати надійну фіксацію, або пластичного алюмінію. Алюміній дає можливість адаптувати конструкцію ортеза під анатомічні особливості пальця кожного користувача індивідуально.

Як вибрати ортез шину для пальців руки?

Щоб правильно вибрати ортез для пальця руки, спершу необхідно з'ясувати, які види шин на палець існують і чим вони відрізняються. Сьогодні на ринку ви можете зустріти такі види фіксаторів:

 1. Ортез "шина-жаба". Використовується у випадках переломів пальців руки і травмах пальцевих фаланг.

 2. Ортез "шина-бейсболіст". Накладається на всю площу пальця і іммобілізує міжфалангові суглоби.

 3. Шина для великого пальця. Спеціальна конструкція, захоплююча зап'ясті і великий палець. Також використовується для фіксації та іммобілізації, захищає фаланги від зайвої напруги.

У разі травм зап'ястя зазвичай використовується бандаж для променево зап'ястного суглоба. Щоб правильно підібрати необхідний у вашому випадку бандаж - проконсультуйтеся з лікарем. Фахівець призначить вам виріб, виходячи з вашого окремого випадку. Також при підборі ортопедичної шини на палець враховуйте наступні характеристики:

 1. Матеріали конструкції (сталь або алюміній).

 2. Розмір (підбирається по обхвату пальця).

 3. Показання і протипоказання (узгоджуються з лікарем).

 4. Ціна (залежить від матеріалу і виробника).

Проконсультуватися з приводу вибору ви можете в будь-якому з магазинів Ортомедіка. Ми допоможемо вам правильно вибрати ортез для пальців руки і відповімо на всі ваші запитання.

ортез для великого пальця руки

Чому варто купити шину для пальців руки у нас?

Наша мережа ортопедичних салонів надає покупцям широкий асортимент корисних бандажно-корсетних виробів, медтехніки і інших незамінних товарів. У магазинах, розташованих в Дніпрі, Києві, Харкові, Кривому Розі, Одесі та інших містах України, працюють досвідчені спеціально навчені продавці, які в будь-який момент готові прийти до вас на допомогу. Ми детально проконсультуємо вас з усіх питань, розповімо, скільки коштує шина для пальців руки, покажемо, які види бандажів є в асортименті, допоможемо правильно підібрати розмір виробу і відповімо на всі ваші запитання.

Головні переваги мережі наших салонів наступні:

 1. Великий вибір товарів.

 2. Сертифікована продукція від кращих світових брендів.

 3. Гарантія якості.

 4. Професійний та індивідуальний підхід до кожного покупця.

 5. Безкоштовні консультації онлайн по телефону гарячої лінії з усіх питань.

У нашому інтернет-магазині в будь-який зручний для вас час ви можете замовити ортез для пальця руки або будь-який інший товар, який вам необхідний. У каталозі на сайті ви можете ознайомитися з асортиментом, цінами, фотографіями, таблицями технічних характеристик і розмірів. Ми відправимо ваше замовлення в короткі терміни і відповімо на всі питання по телефону. Також чекаємо вас в наших оффлайн магазинах. Адреси торгових точок представлені на сайті нашої компанії в розділі "Магазини".

Шини для пальців руки: найчастіші питання

Діапазон цін на шини для пальців руки від 80 грн до 2 960 грн