Ортопедичне взуття у Рівному

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-304 бронза

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-108 пудра

1 230 грн

Ортопедичні шльопанці чоловічі Fratelli Babb U-26 чорні

1 330 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-303 чорні

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці Fratelli Babb D-139 білі

1 230 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-308 білі

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 бронза

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 чорні

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 бронза

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 пудра

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 червоні

1 370 грн

Сабо чоловічі Fratelli Babb U-25 чорні

1 380 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-300 білі

1 370 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-134 пудра

1 270 грн

Ортопедичне взуття Softmode 10701 для дорослих демісезонне анатомічне синє

1 759 грн

Ортопедичне взуття Softmode 10701 для дорослих демісезонне анатомічне коричневе

1 759 грн

Ортопедичне взуття Softmode 10701 для дорослих демісезонне анатомічне біле

1 759 грн

Ортопедичне взуття для дорослих демісезонне анатомічне Softmode 703 білі

1 419 грн

Ортопедичне взуття для дорослих демісезонне анатомічне Softmode 703 коричневі

1 419 грн

Ортопедичне взуття для людей з діабетом Diawin Snowy Rose

2 700 грн

Стопа людини — складний механізм, який є важливою складовою опорно-рухової системи та забезпечує повноцінний рух. Коли біль чи дискомфорт обмежують здатність нормально пересуватися – погіршується не лише наша працездатність, а й якість життя. Основна проблема також у тому, що відсутність своєчасного лікування захворювань ніг та суглобів загрожує серйозними ускладненнями, зокрема й інвалідністю. Ось чому так важливо вчасно звернутися до лікаря та розпочати терапію. Одним із базових засобів для ефективного лікування хвороб опорно-рухового апарату є ортопедичне взуття. Якщо вам потрібне якісне ортопедичне взуття в Рівному недорого — ви завжди можете звернутися до професійного магазину Медтехніка Ортомедіка, та серед нашого широкого асортименту моделей підібрати підходящий варіант для себе та своєї дитини.

Користь ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття для дорослих та дітей виробляється з урахуванням анатомічних особливостей будови ступнів. У якості основи для виробництва лікувального та профілактичного взуття застосовуються зносостійкі, гнучкі та гіпоалергенні матеріали. Профілактичне та лікувальне ортопедичне взуття мають жорсткий задник, який міцно фіксує гомілковостопний суглоб і поміщає стопу у правильному анатомічному положенні, надаючи функцію, що коректує. Всередині взуття, як правило, розміщується спеціальна ортопедична устілка, яка підтримує поздовжнє та поперечне склепіння стопи, що є ефективним способом лікування та профілактики плоскостопості. Також додаткові переваги ортопедичного взуття наступні:

 1. Ефективна підтримка суглобів та хребта.
 2. Поліпшення постави.
 3. Профілактика широкого спектру захворювань опорно-рухової системи (плоскостопість будь-якої форми та стадії, вальгусна деформація великого пальця стопи, варусні стопи, клишоногость, дегенеративно-дистрофічні порушення нижніх кінцівок та інше).
 4. За рахунок м'якої та гнучкої підошви покращується амортизація (пружинистість) усієї поверхні стопи і особливо п'яти. У момент торкання підошви та наземної поверхні максимально знижується ударне навантаження, а вага розподіляється рівномірно.
 5. Гіпоалергенні матеріали перешкоджають утворенню подразнення шкіри, появі мозолів та натоптишів.

Великий вибір моделей ортопедичного взуття ви знайдете в магазині Медтехніка Ортомедіка у Рівному. У нашому професійному салоні працюють досвідчені фахівці, які не тільки нададуть вам якісну консультацію, а й допоможуть правильно підібрати ортопедичне взуття. Якщо ви зіткнулися з серйозними деформаціями стопи або відчуваєте сильний біль у ногах, перед тим як купити ортопедичне взуття в Рівному, рекомендуємо вам порадитися з вашим лікарем.

ортопедичне взуття в Рівному

На що звертати увагу при покупці ортопедичного взуття?

Перше, що необхідно враховувати при виборі ортопедичного взуття - показання та призначення моделі. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям ніг – зверніться до лікаря, щоб фахівець провів діагностику та призначив вам лікувальне ортопедичне взуття. Також при виборі обов'язково враховуйте:

 • ступінь еластичності підошви;
 • висота задника та його міцність;
 • тип носіння (пальці повинні розміщуватися досить вільно);
 • тип застібок;
 • матеріали зовнішнього та внутрішнього покриття;
 • тип устілки всередині взуття.

З ефективністю ортопедичного взуття не зрівняється жодна модель звичайних черевиків. Вона сприятливо впливає на всі суглоби у тілі людини та на хребет. Ви позбавитеся таких неприємних симптомів, як: біль, хронічна втома, тяжкість у ногах та інші.

Де придбати ортопедичне взуття в Рівному?

Якщо вам потрібне дитяче ортопедичне взуття або взуття для дорослих, запрошуємо вас відвідати наш ортопедичний салон Медтехніка Ортомедіка. У магазині представлені моделі на всі роки сезони: кросівки, черевики, сандалі, босоніжки, сабо та інші. Ціна на ортопедичне взуття Рівне у нашому магазині приємно порадує вас своєю доступністю. Також у салоні безліч інших незамінних товарів для здоров'я, які швидко та ефективно дозволять вам вирішити будь-яку проблему. Замовити ортопедичне взуття ви можете зараз на сайті нашого інтернет-магазину ortomedica.ua