Ортопедичні устілки у Полтаві

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) Soft mini 872 безкаркасні

319 грн

Спортивні устілки Ortofix (Ортофікс) 8109 Sport New ортопедичні

550 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix Relax mini 871 каркасні

385 грн

Посилені напівустілки Ortofix Hard mini 8121 каркасні

770 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8138 Юніор

314 грн

Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС

215 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 8107 Antishock

704 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) 827 для високих підборів

319 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 829 Classic для повсякденного взуття

484 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 830 Simple для повсякденного взуття

264 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 838 Soft безкаркасні

440 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 849 Hard посилені

671 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 869 Relax повнопрофільні

814 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8101 Concept для модельного взуття

561 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151

314 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8110 Comfort для повсякденного взуття

605 грн

Коригуючі дитячі устілки Ortofix (Ортофікс) Еврика 826

314 грн

Зимові ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 850 для дорослих

484 грн

Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851

314 грн

Ортопедичні устілки Aurafix TG-813

1 045 грн

Якщо вам потрібні якісні ортопедичні устілки в Полтаві - тоді ми чекаємо вас в ортопедичних салонах Ортомедіка. У нашому асортименті ви знайдете велику різноманітність устілок профілактичного і лікувального призначення, а наші фахівці нададуть вам безкоштовне консультування і допоможуть правильно вибрати і купити ортопедичні устілки. Навіщо потрібні ортоустілки і який вплив вони надають на стопи? Які показання до застосування устілок ортопедичних існують і як їх замовити? Відповіді на ці питання далі.

Навіщо потрібні ортопедичні устілки?

Сьогодні все більше людей страждають від плоскостопості і захворювань суглобів. Причинами даної тенденції є: генетичний фактор, наявність шкідливих звичок, занадто висока ступінь фізичної активності або навпаки, її відсутність. Ортопедичні устілки сьогодні необхідні кожній людині, яка хоче бути здоровою. Особливо застосування ортоустілок рекомендується в дитячому віці. Дитячі ортопедичні устілки надають підтримку ступень і формують їх правильне анатомічне положення, а це безпосередньо впливає на нормальний розвиток хребта і постави. Також устілки необхідно використовувати наступним категоріям людей:

  1. Люди з надмірною вагою. Зайві кілограми створюють додаткове навантаження на суглоби і стопи. Як наслідок, виникає плоскостопість, артроз, порушується кровообіг в ногах, що веде до варикозного розширення вен. Устілки знижують навантаження, рівномірно його розподіляючи і надають відмінну профілактику плоских ступень і варикозної хвороби.

  2. Вагітні жінки. У період вагітності дівчина поступово набирає вагу, а центр ваги зміщується, через що змінюється хода. Устілки стабілізують становище поздовжнього і поперечного зводу, захищаючи стопи від зайвих навантажень. Завдяки устілкам майбутня мама завжди буде відчувати себе впевнено і комфортно.

  3. Спортсмени. Інтенсивні фізичні навантаження створюють сприятливий грунт для утворення плоскостопості та розвитку дегенеративно-дистрофічних захворювань. Неважливо, професійний ви спортсмен або любитель - вашим ногам потрібен захист, забезпечити який зможуть спортивні ортопедичні устілки.

Взуття на високих підборах, діабет, зайва вага, відсутність фізичних навантажень - все це вимагає регулярного застосування устілок. Якщо ви хочете бути здоровими і завжди відчувати себе в тонусі - настійно рекомендуємо вам купити ортопедичні устілки і щодня їх використовувати.

Вибір ортопедичних устілок

Щоб правильно вибрати ортопедичні устілки, необхідно розуміти, яку проблему ви хочете вирішити за допомогою виробу. У боротьбі з плоскостопістю вам знадобляться лікувальні устілки з жорстким каркасом. У випадку з діабетичною стопою і п'яткових шпорами необхідно купити ортопедичні устілки на м'якій основі. Існує ще один різновид устілок - напівустілки. Вони служать для розміщення в модельному взутті і рівномірно розподіляють навантаження по поверхні стопи у взутті на високих підборах.

При виборі устілок також обов'язково мати на увазі наступне:

  • розмір;

  • індивідуальні показання;

  • протипоказання;

  • тип взуття;

  • особливості конструкції устілки;

  • матеріали і їх гіпоалергенність;

  • термін експлуатації.

Ціна ортопедичних устілок нерідко залежить від типу каркаса устілки і основного призначення виробу. При шкірі з підвищеною чутливістю краще купити устілки з гіпоалергенного складу.

Де купити ортопедичні устілки в Полтаві?

Великий сегмент ортопедичних устілок різного призначення представлений в мережі магазинів Ортомедіка в Полтаві. У нас ви можете купити ортопедичні устілки за доступною ціною, а спеціально навчені продавці-консультанти нададуть вам професійну допомогу у виборі. Також в будь-який зручний для вас час ви можете замовити устілки ортопедичні з допомогою сайту нашого інтернет-магазину. Для цього перейдіть в каталог, виберіть відповідну вам модель устілок із зазначенням розміру і натисніть кнопку купити. Для підтвердження замовлення з вами зв'яжуться наші менеджери.