Ортопедичні устілки при плоскостопості

Скасувати
Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151
-20% на 2-гу пару

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151

450 грн
Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 849 Hard посилені
-20% на 2-гу пару

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 849 Hard посилені

990 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) 827 для високих підборів

350 грн
Ортопедичні устілки при плоскостопості Ortofix 895 Anatomic
-20% на 2-гу пару

Ортопедичні устілки при плоскостопості Ortofix 895 Anatomic

400 грн
Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС
-20% на 2-гу пару

Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС

490 грн
Ортопедичні устілки Ortofix 890 Black
-20% на 2-гу пару

Ортопедичні устілки Ortofix 890 Black

450 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 838 Soft безкаркасні

475 грн
Ортопедичні устілки Ortofix 899 Protect
-20% на 2-гу пару

Ортопедичні устілки Ortofix 899 Protect

400 грн
Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851
-20% на 2-гу пару

Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851

450 грн

Силіконові устілки Foot Care SI-01

350 грн

Ортопедичні силіконові устілки Aurafix TG-804

1 470 грн

Ортопедичні устілки Medi footsupport Natural Pro перфоровані

2 160 грн

Ортопедичні устілки Pedag Viva Sport 181 для спорту

799 грн

Ортопедичні устілки Aurafix TG-813

1 380 грн

Ортопедичні устілки для людей з діабетом Diawin

420 грн

Силіконова устілка для підтримки поздовжнього склепіння стопи Foot Care SI-02

350 грн

Ортопедичні устілки Medi footsupport Business Pro для ділового взуття

1 120 грн

Ортопедичні устілки Medi footsupport Active спортивні

1 960 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofoot ВП-2

316 грн

Устілки ортопедичні BERGAL Sneaker, арт. 6612

439 грн

Багато людей недооцінюють таку проблему, як плоскостопість, вважаючи дане захворювання нешкідливим. Насправді це помилка. Якщо довго не лікувати плоскі стопи - з часом порушується робота суглобів, починають страждати зв'язки, сухожилля, хребет; змінюється постава, турбують болі і судоми. При відсутності своєчасного лікування це може призвести до серйозних порушень роботи опорно-рухового апарату. У деяких особливо тяжких випадках плоскостопість веде до позбавлення людини рухової здібності.

Що робити, якщо ви вже встигли зіткнутися з цією проблемою і як не допустити розвиток хвороби? Найбільш ефективним методом є використання спеціальних ортопедичних вкладишів - ортопедичні устілки при плоскостопості - це найкращий на сьогоднішній день засіб, який допоможе вам у профілактиці та лікуванні подібних патологій.

Навіщо потрібні устілки при плоскостопості?

Внаслідок підвищених навантажень, травм або нестачі вітаміну D (а також ряду інших факторів) відбувається деформація склепінь стопи. Деформуватися може поздовжній і (або) поперечний склепіння. Залежно від того, яка форма деформації у пацієнта, підбирається відповідна устілка при плоскостопості. Ортопедичні устілки, призначені для корекції стопи, виробляються на основі жорсткого каркаса. Жорсткі матеріали фіксують ступні в необхідному анатомічному положенні, надають масажуючий вплив і сприяють відновленню правильної будови стопи. Якими додатковими перевагами володіють устілки при плоскостопості? Перш за все - це:

  1. Відновлення амортизуючої функції п'яти. Коли ноги людини стикаються з поверхнею землі, удар поширюється не тільки на стопи, але і на суглоби, а також хребет. В ортопедичних устілках сила удару максимально пом'якшується.

  2. Нормалізація кровообігу. За рахунок того, що устілки надають масажуючий вплив, підвищується приплив крові до нижніх кінцівок. Це прискорює обмінні процеси структур внутрішніх тканин (м'язова, зв'язкова, кісткова).

  3. Підвищення витривалості. Якщо ви ведете активний спосіб життя, займаєтеся спортом або часто ходите пішки - ортопедичні устілки вам вкрай необхідні. Вони захистять ваші ноги від навантажень, позбавлять від болю і дискомфорту, а також підвищать вашу фізичну витривалість.

  4. Корекція ходьби і постави. Рівна і красива постава - це також заслуга ортопедичних устілок. Оскільки устілки забезпечують правильне положення ніг, ваша спина також вирівняється, а постава стане здоровою і привабливою.

  5. Профілактика варикозу та інших патологій, пов'язаних з порушенням роботи судин. При схильності до варикозу, а також при наявності даного захворювання, важливо регулярно використовувати устілки ортопедичні. Вкладиші розвантажать ноги і, тим самим, знизять тиск на стінки судин.

Ортопедичні устілки, купити які ви можете в мережі магазинів Медтехніка Ортомедіка, мають широкий спектр дії, тому використовувати їх рекомендується всім без винятку. Великий асортимент ортопедичної продукції, в тому числі устілки від плоскостопості, ви знайдете в магазинах Медтехніка Ортомедіка. Ми - професійна мережа салонів, де працюють кваліфіковані співробітники, які завжди допоможуть вам.

Чому устілки варто купити у нас?

Щоб устілки допомогли ефективно вирішити вашу проблему - важливо розуміти поточний стан ваших ніг: чи є деформація, якого вона типу і якої стадії. У будь-якому з магазинів Медтехніка Ортомедіка ви можете безкоштовно пройти діагностику стопи. У кожному ортопедичному салоні є діагностичне обладнання, яке дозволяє визначити, чи є у людини плоскостопість, якої форми і ступеня хвороба. На підставі результатів діагностики продавці-консультанти зможуть допомогти вам у підборі ортопедичних устілок. Наші переваги наступні:

  • широкий асортимент;

  • сертифікована продукція;

  • доступна ціна на ортопедичну продукцію;

  • висока лікувально-профілактична ефективність товарів;

  • можливість оформити замовлення онлайн.

Зараз, в період жорстких обмежувальних заходів, пов'язаних з карантином, все більше людей вважають за краще замовляти товари в інтернеті. З цієї причини в будь-який зручний для вас час ви можете замовити ортопедичні устілки в нашому інтернет-магазині. Якщо вам потрібна допомога наших фахівців - для вас доступна гаряча лінія, де менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання: "скільки коштують устілки ортопедичні", "яку модель устілок краще вибрати", "яку дію роблять" і т.д.

Ви також можете відвідати наші роздрібні магазини. Ми вже є в Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Києві, Харкові та інших містах України. Магазини медтехніки постійно розширюються і відкриваються в нових містах. Якщо ми ще не встигли відкритися в вашому місті - чекаємо вас на нашому сайті!