Ортопедичні устілки для дітей

Скасувати
Коригуючі дитячі устілки Ortofix (Ортофікс) Еврика 826
-20% на 2-гу пару

Коригуючі дитячі устілки Ortofix (Ортофікс) Еврика 826

350 грн
Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151
-20% на 2-гу пару

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151

450 грн
Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС
-20% на 2-гу пару

Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС

490 грн
Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8138 Юніор
-20% на 2-гу пару

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8138 Юніор

590 грн
Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851
-20% на 2-гу пару

Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851

450 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofoot ВП-2

316 грн

Устілка-супінатор дитяча Pedag JOY 122

377 грн

Дитячі ортопедичні каркасні напівустілки ORTMANN SolaMed LEO KBX6101

369 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortenza 014 з фіксацією п'яти

531 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortenza 044 корегуючі

585 грн

Дитяча устілка-супінатор для профілактики плоскостопості Foot Care УПС-001Д

145 грн

Ортопедичні устілки ВП-1 Ortofoot

180 грн

Ортопедичні устілки ВП-5 Ortofoot

250 грн

Ортопедичні устілки ВП-6 Ortofoot

200 грн

Плоскостопість - поширена проблема, яка часто виникає у дітей і підлітків. Така тенденція пов'язана високими темпами підростаючого дитячого організму. Зв'язки і сухожилля мають підвищену пластичність, тому неправильне взуття та висока фізична активність провокують розвиток плоских стоп. Як попередити утворення плоскостопості у дитини? В першу чергу, надзвичайно важливо використовувати правильне взуття. Дитяче взуття повинно надійно фіксувати ступні і володіти хорошим амортизуючим ефектом, щоб знижувати ударне навантаження на суглоби. Також обов'язково необхідно купити ортопедичні устілки для дітей - спеціальні анатомічні вкладки у взуття, які надають профілактику плоскостопості та сприяють гармонійному розвитку опорно-рухової системи дитини.

У мережі спеціалізованих ортопедичних салонів Медтехніка Ортомедіка ви знайдете велику різноманітність дитячих ортопедичних устілок. У нас є устілки на будь-який сезон року і для всіх типів взуття: для босоніжок, для кросівок, для туфель, для черевиків і ін. Ми знаходимося в таких містах: Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Київ, Харків ін. Детальна інформація з адресами і телефонами магазинів представлена ​​на сайті нашої компанії.

Навіщо дитині потрібні ортопедичні устілки?

Устілка ортопедична - це важливий аксесуар для дитячого взуття. Вкладиш може бути виконаний на основі жорсткого каркаса, виконуючи, таким чином, функцію фіксації та підтримку поздовжнього і / або поперечного склепінь стопи дитини; але також може виготовлятися на м'якій основі, і використовуватися в цілях запобігання подразнень, натоптишів і мозолів (особливо актуально для діабетиків). Які функції виконують ортопедичні устілки для дітей і чому вони так ефективні? Користь дитячих устілок наступна:

  1. Фіксація ступень малюка в правильному анатомічному положенні.

  2. Підтримка і корекція поздовжнього і поперечного склепінь стопи.

  3. Налагодження циркуляції крові.

  4. Поліпшення амортизації п'яти, за рахунок чого знижується ударне навантаження при ходьбі.

  5. Профілактика хвороб суглобів і хребта.

  6. Забезпечення правильного формування кістково-зв'язкового апарату.

  7. Захист ніг від утворення мозолів і ін.

Якщо у дитини є вроджені патології (клишоногість, варусні стопи, генетичні захворювання суглобів) - застосування ортопедичних устілок в даному випадків є обов'язковим. Ціна устілок формується виходячи з матеріалів, призначення і залежить від виробника.

Подологи і дитячі терапевти рекомендують використовувати дитячі ортопедичні устілки незалежно від того, чи є у дитини проблеми зі стопами, або патології відсутні. Вкладиші - це найбільш ефективна профілактика захворювань не тільки ніг, але і всього опорно-рухового апарату в цілому.

Чому варто купити дитячі ортопедичні устілки у нас?

Щоб правильно вибрати дитячі устілки - спершу необхідно визначити, чи є у дитини деформація стопи. Для цього ви можете звернутися в будь-який магазин Медтехніка Ортомедіка, де ми абсолютно безкоштовно проведемо діагностику за допомогою спеціального обладнання. Виходячи з результатів обстеження, продавці-консультанти салону допоможуть вам правильно вибрати ортопедичні устілки, так як вироби розрізняються за призначенням, а саме:

  • устілки при поздовжньій плоскостопості;

  • устілки при деформації поперечного зводу стопи;

  • вкладиші при комбінованій формі захворювання.

Мережа наших магазинів постійно розширюється, проте, якщо у вашому місті ще немає магазину Медтехніка Ортомедіка - ви завжди можете замовити дитячі ортопедичні устілки в інтернет-магазині ortomedica.ua. Щоб отримати професійну консультацію щодо вибору товару - звертайтеся за номером гарячої лінії. Оператори допоможуть правильно підібрати устілки і дадуть відповідь на всі ваші запитання: "скільки коштує", "які краще", "чим вони відрізняються" і т.д. Постачальниками і виробниками, з якими ми співпрацюємо, є відомі бренди вітчизняного і зарубіжного походження, тому в наших магазинах ви можете купити перевірену сертифіковану продукцію. Ми пропонуємо якісні та надійні ортопедичні вироби, які надають відмінний лікувально-профілактичний ефект і чудово справляються навіть з запущеними стадіями захворювань опорно-рухового апарату.