Ортези на стегно

Ортез на тазостегновий суглоб Aurafix 750А

8 690 грн

Тазостегновий ортез Aurafix 502

2 420 грн

Бандаж тазостегновий Medi mediortho cox

3 660 грн

Пристрій для тазостегнового суглоба Реабілітімед ТЗС-2

1 953 грн

Еластичний бандаж на стегно Aurafix 506

0 грн

Спортивні шорти для схуднення Aurafix 503

0 грн

Бандаж на стегно підтримуючий Aurafix 500

0 грн

Дитяча коригуюча шина Дениса Брауна Aurafix 782 (мобільна)

0 грн

Дитяча коригуюча шина Дениса Брауна Aurafix 780

0 грн

Спортивні шорти з підтримкою стегон Aurafix 504

0 грн

Бандаж еластичний на стегно Ortop ES-601

165 грн

Ортез тазостегнових суглобів Алком 3009 «Стремена Павлика»

500 грн

Подушка для фіксації стегон Реабілітімед ТЗС-1

950 грн

Ортез на тазостегновий суглоб Aurafix 750

8 690 грн

Бандаж на стегно неопреновий Торос-груп, тип 252

997 грн

Шина Віленського А127

1 250 грн

Ортез тазостегновий регульований Medi hip orthosis

0 грн

Пристосування для тазостегнового суглоба Реабілітімед Л-4М-3-Т

735 грн

Тазостегновий суглоб - важлива частина опорно-рухової системи. Різні травми і захворювання можуть привести людину до інвалідності. Щоб цього не сталося, важливо своєчасно усунути причину дискомфорту і як можна швидше почати лікування. Зазвичай дисфункція стегна має дві основні причини: травма або хвороба. Захворювання тазостегнового суглоба мають найрізноманітніші етіології, а також можуть бути наслідком неправильної реабілітації після травми або операції.

Якщо вас часто турбують болі в стегні, ви відчуваєте дискомфорт при ходьбі - зверніться до лікаря. Ефективним засобом, який використовується при реабілітації, а також лікуванні опорно-рухового апарату, є ортез на стегно. Це спеціальне ортопедичне пристосування, яке надійно фіксує кінцівку і прискорює процес відновлення.

ортез на стегно

Навіщо потрібен ортез на стегно?

При консервативному лікуванні патологій кульшового суглоба пацієнтові, як правило, необхідно обмежити рухомість стегна і знизити навантаження. Для цього використовується спеціальний ортез на стегно, який надає фіксацію, стабілізує кінцівку і обмежує амплітуду рухів. Це незамінний засіб, який використовується в реабілітації після травм (вивихи, переломи, забиття), а також при лікуванні артриту, артрозу, остеоартриту, різних хвороб запального характеру і т.д. Ортопедичний ортез на стегно має наступні переваги:

 • надає необхідну ступінь фіксації і компресійний вплив;

 • обмежує рухливість суглоба, прискорюючи відновлення сполучних тканин;

 • прискорює процес реабілітації після травм;

 • жорсткі ортези можуть служити в якості практичної альтернативи гіпсової пов'язки;

 • відрізняються зручністю, практичністю застосування і терапевтичною ефективністю.

Використання ортеза на стегно повинен призначати лікар на підставі ваших індивідуальних показань, оскільки дані вироби можуть бути різного ступеня фіксації. Важливо зуміти правильно підібрати відповідний тип бандажа. Ортези на стегно розрізняються за ступенем жорсткості, а саме:

 1. М'які еластичні фіксатори. Виробляються з еластичного текстилю, який надає легкий здавлюючий вплив на м'які тканини. Еластичний бандаж на стегно не затримує вологу, акумулює тепло і рівномірно розподіляє навантаження на суглоб. Такий виріб в основному застосовується в профілактичних цілях, а також при пошкодженнях легкого ступеня тяжкості. М'який бандаж затребуваний серед спортсменів і людей, чия професія пов'язана з активною рухливістю або носінням тягарів. Еластичний бандаж для стегна запобіжить м'язове розтягнення, пошкодження зв'язок і сухожиль. Також еластичні вироби ефективні на заключних етапах реабілітації після операцій або травм.

 2. Ортези на стегно помірної жорсткості. На відміну від бандажів м'якого ступеня фіксації, ортези середньої жорсткості мають в своїй конструкції спеціальні ортопедичні вставки - ребра жорсткості, медичні пластини, шарніри для регулювання іммобілізаційної амплітуди тощо. Такий виріб ефективно розвантажує пошкоджене стегно і підтримує тонус м'язів. Ортопедичні бандажі даного типу застосовуються в реабілітаційний період після вивихів і розтягнень, а також при лікуванні дегенеративно-дистрофічних захворювань і хвороб запального характеру.

 3. Жорсткі ортези на стегно з посиленою фіксацією. Жорсткі ортези на тазостегновий суглоб нерідко служать в якості альтернативи гіпсу або лангети. Їх конструкція включає металеві ребра жорсткості, міцну систему фіксації і шарніри. Зазвичай жорсткі бандажі надають повну іммобілізацію стегна. Зовнішнє покриття таких виробів виконується з гіпоалергенного текстилю, тому пацієнт може носити ортез тривалий час не знімаючи. Ортези для стегна жорсткого типу фіксації призначаються при складних переломах, розривах м'язів, ушкодженнях зв'язок, а також в післяопераційний період і після ендопротезування.

Якщо лікар призначив вам ортез на стегно - купити виріб ви можете в професійній мережі ортопедичних магазинів Ортомедіка. Відвідати наші салони ви можете в Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, Одесі, Києві та інших містах України.

Як вибрати ортез на стегно?

Вибір ортеза на тазостегновий суглоб необхідно узгодити з вашим лікарем. Спеціаліст встановить ступінь, характер патології, і визначить для вас оптимальну модель виробу. Якщо ви вирішили замовити ортез на стегно або самостійно вибрати ортопедичний бандаж, звертайте увагу на наступні параметри виробу при підборі:

 • жорсткість бандажа (м'який, середній, жорсткий);

 • чи передбачає виріб функцію іммобілізації (обмеження рухливості суглоба);

 • тип іммобілізації (повна, часткова);

 • чи є в конструкції елементи, які посилюють фіксацію і які;

 • чи знімні ребра жорсткості в конструкції (якщо є);

 • система застібок і як правильно її використовувати;

 • розмір бандажа (підбирається на підставі розмірної таблиці від виробника виробу);

 • склад і тип тканин;

 • ціна і виробник.

Питання, яке турбує більшість покупців - "скільки коштує ортез на стегно?". Вартість бандажа на тазостегновий суглоб залежить від безлічі факторів: ступінь фіксації, тип виробу, матеріали. Кращими виробниками ортезів для стегна вважаються: турецький виробник ортопедичних виробів "Aurafix", німецький бренд "Medi", українська компанія "Реабілітімед" та інші. Більш детально вивчити продукцію від провідних виробників світового ринку ви можете на сайті нашого інтернет-магазину.

ортез на тазостегновий суглоб

Чому варто купити ортез на стегно у нас?

Мережа ортопедичних салонів Ортомедіка - це професіонал на ринку бандажно-корсетних виробів. Ми співпрацюємо з кращими виробниками і постачальниками, надаємо клієнтам тільки сертифіковані товари і надаємо грамотне консультування кожного клієнта. Також у нас:

 • широкий асортимент ортезів і бандажів на будь-який випадок;

 • можливість замовити ортез і будь-який інший бандаж на сайті в режимі онлайн з доставкою;

 • безкоштовне професійне консультування від наших фахівців;

 • допомога в підборі ортопедичного виробу.

Ви можете купити ортез на стегно вже сьогодні. В онлайн-каталозі на нашому сайті представлена ​​актуальна інформація по доступному асортименту і цінам. На сайті ви зможете ознайомитися з описом, фотографіями, технічними характеристиками і розмірними таблицями виробів. Також запрошуємо вас відвідати нашу роздрібну мережу магазинів. Детальна інформація про адреси і розташування наших салонів представлена ​​на сайті нашого інтернет-магазину.

Ортези на стегно: найчастіші питання

Діапазон цін на ортези на стегно від 165 грн до 8 690 грн