Ортопедичні устілки в Одесі

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) Soft mini 872 безкаркасні

319 грн

Спортивні устілки Ortofix (Ортофікс) 8109 Sport New ортопедичні

550 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix Relax mini 871 каркасні

385 грн

Посилені напівустілки Ortofix Hard mini 8121 каркасні

770 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8138 Юніор

314 грн

Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС

215 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 8107 Antishock

704 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) 827 для високих підборів

319 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 829 Classic для повсякденного взуття

484 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 830 Simple для повсякденного взуття

264 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 838 Soft безкаркасні

440 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 849 Hard посилені

671 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 869 Relax повнопрофільні

814 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8101 Concept для модельного взуття

561 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151

314 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8110 Comfort для повсякденного взуття

605 грн

Коригуючі дитячі устілки Ortofix (Ортофікс) Еврика 826

314 грн

Зимові ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 850 для дорослих

484 грн

Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851

314 грн

Ортопедичні устілки Aurafix TG-813

1 045 грн

Сьогодні існує безліч способів лікування плоскостопості та інших захворювань нижніх кінцівок. Одним з найбільш доступних і простих методів є застосування ортопедичних устілок. Це спеціальні вкладиші особливої ​​конструкції, які створюють опору і підтримку поздовжнього і поперечного склепінь, забезпечуючи їх правильне анатомічне положення. Використання устілок - це найкращий профілактичний і ефективний лікувальний метод боротьби з плоскостопістю, вальгусною деформацією, варусними стопами і безліччю інших захворювань. Якщо ви шукаєте де купити ортопедичні устілки в Одесі - запрошуємо вас в наш спеціалізований ортопедичний салон Ортомедіка. У магазині ви знайдете великий асортимент устілок, доступну вартість ортопедичної продукції і зможете безкоштовно проконсультуватися з нашими менеджерами по будь-яких питань.

Навіщо потрібні ортопедичні устілки?

Устілки необхідні не тільки пацієнтам з патологіями нижніх кінцівок, але і всім тим, хто входить до групи ризику утворення даних хвороб. В першу чергу це стосується маленьких дітей, так як в дитячому віці кістково-м'язовий апарат швидко розвивається і стопи не завжди своєчасно адаптуються під швидке фізіологічне зростання, через що може утворитися плоскостопість. Також це відноситься до вагітних жінок, чиї ноги під час вагітності відчувають підвищені навантаження. Дівчата, які віддають перевагу взуттю на високих підборах також не менше потребують в устілках, так як високе взуття деформує склепіння стопи. Люди із зайвою вагою, активні спортсмени, працівники, що постійно перебувають на ногах, повинні своєчасно потурбуватися про здоров'я власних ніг і купити устілки ортопедичні.

Яким чином устілка впливає на ступню і як здійснюється лікувально-профілактичний ефект? Принцип дії ортопедичних устілок наступний:

 • жорсткий каркас підтримує деформовані ступні і постійно тримає поздовжній і поперечний склепіння в тонусі;

 • устілки мають амортизуючу функцію, що знижує ударне навантаження на суглоби і хребет під час руху;

 • за рахунок натуральних матеріалів устілки перешкоджають утворенню натоптишів і мозолів, не затримують вологу і неприємні запахи;

 • деякі устілки надають масажуючий вплив, що сприяє посиленому кровообігу.

Широкий асортимент ортопедичних устілок ви знайдете в магазинах Ортомедіка в Одесі, а також на сайті інтернет-магазину нашої компанії. В нашій мережі працює кваліфікований персонал, який надасть вам професійну допомогу в підборі необхідної моделі і докладно відповість на всі ваші запитання.

Як вибрати ортопедичні устілки?

При підборі ортопедичних устілок необхідно відштовхуватися від вашого діагнозу і симптомів, які вас турбують. Ортопедичні устілки бувають різні: для поздовжньої плоскостопості, для поперечної або комбінованої, для корекції вальгусної деформації, при клишоногості і т.д. Щоб точно розуміти проблему - необхідно відвідати подолога або ортопеда. Спеціаліст визначить діагноз і призначить вам відповідну модель ортопедичних устілок. Якщо ви вирішили самостійно вибрати устілки, не забудьте врахувати наступні фактори при підборі:

 1. Розмір устілки.

 2. Тип каркасу.

 3. Матеріали зовнішнього покриття.

 4. Призначення устілки.

 5. Для взуття якого типу призначені.

 6. Сезонність.

 7. Термін експлуатації.

 8. Ціна.

Від правильного вибору устілок залежить не тільки ваше відчуття комфорту, а й ефективність профілактики або лікування.

Де купити ортопедичні устілки в Одесі?

У магазинах Ортомедіка в Одесі представлений великий вибір різноманітних ортопедичних устілок. Широкий ціновий діапазон дозволяє кожному нашому відвідувачеві вибрати для себе найкращий варіант устілок за прийнятною для бюджету ціною. Продавці-консультанти нададуть вам всі доступні моделі, дадуть відповідь на питання, скільки коштують ортопедичні устілки, якими особливостями володіють, чим різняться між собою і т.д. Також ви завжди можете замовити ортопедичні устілки на сайті Ortomedica. Наш інтернет-магазину завжди доступний для вас. В каталозі представлені актуальні ціни з докладним описом і таблицею розмірів.