Ортопедичне взуття в Одесі

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-12 срібні

1 200 грн

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-13 сині

1 200 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1032-03 сірі

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-04 перламутрові фіолетові

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-03 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1037-01 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1038-06 коричневий камуфляж

1 250 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica OSC-105 жовті

1 265 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 135-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 135-06 сині

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 226-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 230-01 анатомічні, рожеві

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 220-06 анатомічні, різнокольорові, низькі

1 250 грн

Туфлі ортопедичні для дівчаток Ortomedica 523-01 чорні

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 504-08 чорні, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 218-02 анатомічні, червоні

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 216-05 анатомічні, біло-жовті

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 101-05 білі, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 125-05 анатомічні, сині

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 141-03 анатомічні, срібло

1 250 грн

Користь ортопедичного взуття незаперечна і доведена багатьма фахівцями в галузі вивчення патологій стопи та захворювань опорно-рухової системи. Сьогодні на ринку ортопедичної продукції існує безліч різних типів взуття, що має різне призначення та особливості. Сучасній людині важливо приділяти особливу увагу здоров'ю ніг, оскільки ми часто перебуваємо на ногах та відчуваємо різні навантаження на стопи. При порушенні рухової функції ми починаємо відчувати дискомфорт, що негативно позначається на якості нашого життя. У чому полягають основні особливості та переваги ортопедичного взуття? Які є показання для його застосування? Чи можна купити ортопедичне взуття лише для профілактики? Якщо вам потрібне лікувальне або профілактичне взуття в Одесі — відвідайте магазин Медтехніка Ортомедіка. У салоні вас детально проконсультують менеджери та допоможуть підібрати ортопедичне взуття як для дітей, так і для дорослих.

Особливості ортопедичного взуття

Головна особливість ортопедичного взуття полягає в його конструкції. По-перше, при виробництві лікувальних і профілактичних моделей використовуються спеціальні матеріали, які мають наступні характеристики:

  • міцність;
  • гнучкість;
  • м'якість;
  • гіпоалергенність;
  • довговічність.

Всі моделі ортопедичного взуття мають анатомічну форму, що дозволяє стопі комфортно розміститися. Міцний задник взуття добре фіксує п'яту та гомілковостоп, що надзвичайно важливо при нестабільності суглобів, а також у періоди реабілітації після травм. Взуття також ефективно підтримує склепіння стопи та коригує положення ступнів, а це найкращий спосіб лікування та профілактики плоскостопості.

Якщо у вас здорові ноги, але ваш спосіб життя досить активний, або ви змушені довго працювати стоячи - профілактичне ортопедичне взуття вам не завадить. Воно ефективне навіть при статичних видах навантажень, оскільки створює хорошу підтримку всього опорно-рухового апарату. Великий вибір ортопедичного взуття для малюків та для дорослих представлений у мережі магазинів Медтехніка Ортомедіка в Одесі. У магазині ви можете особисто проконсультуватися з нашими фахівцями, які докладно дадуть відповідь на всі ваші запитання.

ортопедичне взуття в Одесі

Чи можна придбати ортопедичне взуття для профілактики?

Щоб запобігти розвитку патологій стопи та суглобів у дітей — фахівці рекомендують використовувати дитяче профілактичне взуття. Воно сприяє запобіганню розвитку плоскостопості та інших небажаних патологій. Що стосується дорослих — ортопедичне взуття забезпечує правильне положення стопи, налагоджує нормальну роботу рухового апарату, тому профілактичні моделі не лише запобігають різноманітним захворюванням, а й знижують ризики утворення таких малоприємних симптомів, як: почуття тяжкості, хронічна втома ніг та біль. Також взуття ортопедичне показано при таких хворобах, як:

  1. Вальгусна деформація.
  2. Варусні стопи.
  3. Клишоногість.
  4. Усі види плоскостопості.
  5. Дегенеративно-дистрофічні порушення та інші патології.

Де купити ортопедичне взуття в Одесі?

Якщо вам знадобилося купити ортопедичне взуття в Одесі — з нетерпінням чекаємо на вас у професійному салоні Медтехніка Ортомедіка. У нашому асортименті є взуття для дівчат та жінок, хлопців та чоловіків, дітей та літніх людей, пацієнтів із цукровим діабетом та іншими патологіями, які потребують уваги. Ціна на ортопедичне взуття в Одесі в Медтехніка Ортомедіка представлена ​​не тільки в магазині, але і на сайті ortomedica.ua. Ви можете ознайомитись з асортиментом в онлайн-режимі та замовити ортопедичне взуття з доставкою. У разі виникнення запитань або потреби у професійній допомозі наших фахівців звертайтеся на гарячу лінію.