Ортопедичне взуття в Одесі

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-304 бронза

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-108 пудра

1 230 грн

Ортопедичні шльопанці чоловічі Fratelli Babb U-26 чорні

1 330 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-303 чорні

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці Fratelli Babb D-139 білі

1 230 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-308 білі

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 бронза

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 чорні

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 бронза

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 пудра

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 червоні

1 370 грн

Сабо чоловічі Fratelli Babb U-25 чорні

1 380 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-300 білі

1 370 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-134 пудра

1 270 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1090-06 темно-сині

1 630 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1008-05 блакитний

1 630 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1002-02 пудра

1 630 грн

Черевики профілактичні Ortomedica B-1102 камуфляж сірі

1 890 грн

Черевики профілактичні Ortomedica B-1313 рожеві

1 890 грн

Дитячі ортопедичні черевики зимові Ortomedica 365-02

2 700 грн

Користь ортопедичного взуття незаперечна і доведена багатьма фахівцями в галузі вивчення патологій стопи та захворювань опорно-рухової системи. Сьогодні на ринку ортопедичної продукції існує безліч різних типів взуття, що має різне призначення та особливості. Сучасній людині важливо приділяти особливу увагу здоров'ю ніг, оскільки ми часто перебуваємо на ногах та відчуваємо різні навантаження на стопи. При порушенні рухової функції ми починаємо відчувати дискомфорт, що негативно позначається на якості нашого життя. У чому полягають основні особливості та переваги ортопедичного взуття? Які є показання для його застосування? Чи можна купити ортопедичне взуття лише для профілактики? Якщо вам потрібне лікувальне або профілактичне взуття в Одесі — відвідайте магазин Медтехніка Ортомедіка. У салоні вас детально проконсультують менеджери та допоможуть підібрати ортопедичне взуття як для дітей, так і для дорослих.

Особливості ортопедичного взуття

Головна особливість ортопедичного взуття полягає в його конструкції. По-перше, при виробництві лікувальних і профілактичних моделей використовуються спеціальні матеріали, які мають наступні характеристики:

  • міцність;
  • гнучкість;
  • м'якість;
  • гіпоалергенність;
  • довговічність.

Всі моделі ортопедичного взуття мають анатомічну форму, що дозволяє стопі комфортно розміститися. Міцний задник взуття добре фіксує п'яту та гомілковостоп, що надзвичайно важливо при нестабільності суглобів, а також у періоди реабілітації після травм. Взуття також ефективно підтримує склепіння стопи та коригує положення ступнів, а це найкращий спосіб лікування та профілактики плоскостопості.

Якщо у вас здорові ноги, але ваш спосіб життя досить активний, або ви змушені довго працювати стоячи - профілактичне ортопедичне взуття вам не завадить. Воно ефективне навіть при статичних видах навантажень, оскільки створює хорошу підтримку всього опорно-рухового апарату. Великий вибір ортопедичного взуття для малюків та для дорослих представлений у мережі магазинів Медтехніка Ортомедіка в Одесі. У магазині ви можете особисто проконсультуватися з нашими фахівцями, які докладно дадуть відповідь на всі ваші запитання.

ортопедичне взуття в Одесі

Чи можна придбати ортопедичне взуття для профілактики?

Щоб запобігти розвитку патологій стопи та суглобів у дітей — фахівці рекомендують використовувати дитяче профілактичне взуття. Воно сприяє запобіганню розвитку плоскостопості та інших небажаних патологій. Що стосується дорослих — ортопедичне взуття забезпечує правильне положення стопи, налагоджує нормальну роботу рухового апарату, тому профілактичні моделі не лише запобігають різноманітним захворюванням, а й знижують ризики утворення таких малоприємних симптомів, як: почуття тяжкості, хронічна втома ніг та біль. Також взуття ортопедичне показано при таких хворобах, як:

  1. Вальгусна деформація.
  2. Варусні стопи.
  3. Клишоногість.
  4. Усі види плоскостопості.
  5. Дегенеративно-дистрофічні порушення та інші патології.

Де купити ортопедичне взуття в Одесі?

Якщо вам знадобилося купити ортопедичне взуття в Одесі — з нетерпінням чекаємо на вас у професійному салоні Медтехніка Ортомедіка. У нашому асортименті є взуття для дівчат та жінок, хлопців та чоловіків, дітей та літніх людей, пацієнтів із цукровим діабетом та іншими патологіями, які потребують уваги. Ціна на ортопедичне взуття в Одесі в Медтехніка Ортомедіка представлена ​​не тільки в магазині, але і на сайті ortomedica.ua. Ви можете ознайомитись з асортиментом в онлайн-режимі та замовити ортопедичне взуття з доставкою. У разі виникнення запитань або потреби у професійній допомозі наших фахівців звертайтеся на гарячу лінію.