Аплікатор Ляпко в Одесі

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

932 грн

Аплікатор Ляпко Валік Великий М 5,0 Ag

794 грн

Чарівна стрічка здоров'я Ляпко (1+1, 5-сегментна) 4,3Ag

1 000 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag х 4 (47,5х23,5 см)

1 710 грн

Масажний Килимок Ляпко голчастий великий плюс 6,2 Ag (56х29 см)

2 088 грн

Масажна подушка Ляпко голчаста 5,8 Ag (38,5х16

1 209 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag (23,5х5,9см)

242 грн

Килимок Ляпко Великий 7,0 Ag (48х27,5 см)

1 662 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для обличчя

413 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

805 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

909 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

551 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

241 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

439 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

374 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

858 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

500 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

105 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

946 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

Голчасті аплікатори Ляпко - це сучасна універсальна альтернатива древньої акупунктурной терапії. Це спеціальні масажні пристрої, які мають широкий спектр застосування. За допомогою цих пристосувань можна позбутися від болю і дискомфорту в тілі, поліпшити кровообіг і роботу внутрішніх органів, позбутися целюліту і в'ялої шкіри, а також ефективно підвищити імунітет. Регулярне застосування Ляпко поліпшить ваше загальне самопочуття і підвищить ваш життєвий тонус. Якщо ви задаєтесь питанням, де купити аплікатори Ляпко в Одесі - запрошуємо вас відвідати наш спеціалізований ортопедичний салон Ортомедіка. У нашому магазині ви знайдете величезний асортимент якісної ортопедичної продукції, в тому числі великий вибір масажерів і голчастих аплікаторів.

Переваги та особливості аплікаторів Ляпко

Аплікатори Ляпко випускаються в різних формах. Вони можуть виготовлятися у вигляді роликових масажерів, килимків, стрічок, м'ячиків і навіть устілок. Основа виробу проводиться із спеціальної медичної гуми, на поверхні якої розташовуються голки з благородних металів. Частота їх розташування впливає на ефективність здійснюваного масажу. Стикаючись зі шкірою, вістря голок впливають на нервові закінчення, стимулюючи їх передавати рефлекторні імпульси до мозку і внутрішніх органів. Цей сигнал покращує захисні функції організму і прискорює роботу внутрішніх систем. Також механічний вплив голок стимулює кровообіг, що сприяє підняттю м'язового тонусу, а також швидкій переробці ліпідних сполук підшкірної жирової клітковини (целюліт). Масажер усуває в'ялість шкіри, допомагає боротися з розтяжками, оскільки стимулює регенерацію клітин епідермісу, а також відмінно допомагає в комплексній терапії при схудненні.

Якими додатковими перевагами володіють аплікатори Ляпко? В першу чергу, це:

  1. Зняття болю і м'язових спазмів. Особливо актуально для спортсменів при прояві ефекту крепатури; людей з хронічними захворюваннями суглобів; пацієнтів з невралгічними симптоматичними проявами, а також з деформаціями хребта.

  2. Підвищення швидкості метаболізму. Аплікатори Ляпко не тільки підвищують метаболізм, але і супроводжують оперативну регенерацію внутрішніх і зовнішніх тканин організму людини. У комплексному підході до схуднення ці вироби значно посилять необхідний ефект і надійно його зафіксують.

  3. Якщо ви страждаєте від безсоння, саме час купити аплікатор Ляпко. Регулярний масаж за допомогою голка розслабить ваші м'язи і ви зможете насолодитися міцним і повноцінним відпочинком.

  4. Аплікатори Ляпко показують хорошу ефективність в боротьбі із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Посилений кровообіг сприяє нормалізації травлення і усуває дискомфорт шлунково-кишкового тракту.

  5. Зміцнення імунітету. Якщо ви хочете підвищити продуктивність імунної системи - вам знадобиться голчастий масажер. Рефлекторна терапія стимулює захисні функції організму і надає профілактичну дію проти більшості захворювань.

Великий вибір аплікаторів Ляпко ви знайдете в магазині Ортомедіка в Одесі. Ми підкажемо вам, як правильно вибрати аплікатор, і проінформуємо про те, як правильно його використовувати.

Як правильно вибрати аплікатор Ляпко?

Щоб правильно підібрати аплікатор Ляпко - перед покупкою необхідно визначити тип чутливості вашої шкіри. При підвищеній чутливості до подразнень краще купити аплікатор, у якого голки розташовані максимально близько один до одного. Для людей з більш товстою шкірою крок голки може бути рідше. Також при підборі масажера враховуйте наступні показники:

  • форма і тип аплікатора (залежить від майбутньої зони застосування);

  • крок голки;

  • розміри виробу (великі, середні, малі);

  • перевірте, чи не у вас протипоказань;

  • ціна аплікатора Ляпко.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі - звертайтеся в салон Ортомедіка в Одесі. Ми допоможемо вам підібрати необхідний тип аплікатора і розповімо, як правильно його використовувати.

Де купити аплікатор Ляпко в Одесі?

Мережа ортопедичних магазинів Ортомедіка запрошує вас відвідати наш салон в Одесі. У нас ви знайдете аплікатори Ляпко за доступною ціною, а продавці-консультанти профільних ортопедичних салонів допоможуть вам правильно підібрати виріб. Також в будь-який зручний для вас час ви можете замовити аплікатор Ляпко на сайті нашого інтернет-магазину. Кожен представлений виріб на сайті має докладний опис, таблицю технічних характеристик і фотографії. Для прискореного пошуку ви зможете впорядкувати товари по необхідним вам критеріям за допомогою фільтрів.