Очищувачі повітря

Очищувач-іонізатор Супер Плюс Озон Zenet

280 грн

Очищувач-іонізатор Супер Плюс Іон Zenet

1 280 грн

Очищувач-іонізатор Супер Плюс Био Zenet

2 680 грн

Очищувач-іонізатор Супер Плюс Био LCD Zenet

2 544 грн

Очищувач-іонізатор Супер Плюс Авто Zenet

480 грн

Кліматичний комплекс Zenet ZET-483

3 880 грн

Автомобільний очисник-іонізатор Супер Плюс іон авто Zenet

1 024 грн

Автомобільний очисник-іонізатор повітря Zenet xj-803

480 грн

Автомобільний очисник-іонізатор повітря Zenet xj-800

480 грн

Очищувач повітря VENTA LW-25 чорний

10 527 грн

Очищувач повітря VENTA LW 15 чорний

7 557 грн

Очищувач повітря Beurer LR 300

8 999 грн

Іонізатор AirComfort GH 2139

187 грн

Очищувач-іонізатор повітря з УФ лампою Zenet XJ-2100

0 грн

Очищувач-іонізатор повітря з підсвічуванням Zenet Xj-201

0 грн

Очищувач-іонізатор повітря для холодильної камери Zenet Xj-110

0 грн

Очищувач-іонізатор повітря Zenet Xj-210

0 грн

Кліматичний комплекс Zenet ZET-485

0 грн

Кліматичний комплекс Zenet ZET-473

0 грн

Автомобільний очисник-іонізатор повітря Zenet xj-801

0 грн

Повітря, яке щомиті потрапляє в наші легені, містить в собі безліч пилу, вірусів, бактерій і різних інфекцій. Велика кількість автомобілів і промислові підприємства щодня забруднюють повітряний простір. Сучасній людині вкрай важливо потурбуватися про те, щоб купити очищувач повітря. Що це за техніка і як вона працює? Навіщо необхідно використовувати очищувачі повітря в домашніх умовах? Скільки коштує такий прилад? Про це далі.

Великий вибір корисних товарів для домашнього використання представлений в асортименті магазинів Ортомедіка. Це спеціалізовані магазини медтехніки, де ви можете купити все необхідне для свого здоров'я, в тому числі і очищувач повітря. Наші ортопедичні салони ви знайдете в Дніпрі, Кривому Розі, Харкові, Києві, Одесі та інших містах України, а замовити необхідний вам товар завжди можна на сайті нашого інтернет-магазину.

очищувачі повітря

Види очищувачів повітря

Очищувач повітря - це спеціальна техніка, призначена для її використання в домашніх умовах, офісних приміщеннях і інших місцях, де люди перебувають тривалий час. Пристрій поглинає повітря з навколишнього середовища, переробляє його і вивільняє очищений кисень. Зазвичай повітроочисна система включає наявність іонізатора, фільтрів і вентилятора. Як правило, повітряні мийки для дому мають не менше трьох фільтрів, кожний з яких виконує певну функцію, а саме:

 1. Глибоке очищення повітря від великих частинок пилу.

 2. Фільтр HEPA. Усуває алергени, дрібний пил і бактерії.

 3. Фільтр з активованим вугіллям. Призначений для боротьби з неприємними запахами.

 4. Електростатичний. Бореться з забрудненнями на мікроскопічному рівні.

 5. Іонізатор. Поступаюче в пристрій повітря проходить через ще один спеціальний фільтр, який іонізує кисень за рахунок протилежного заряду. Це найефективніший метод очищення повітряного простору.

Що стосується безпосередньо типів повітряочисників, виділяють чотири основні види приладів:

 1. Засоби для очищення повітря. Призначені для їх застосування в житлових квартирах, будинках і невеликих офісах. Дозволяють проводити дезінфекцію, нейтралізовувати неприємні запахи, озонувати і насичувати повітря киснем.

 2. Повітряні мийки для промислових підприємств. Від побутових очищувачів відрізняються великою площею оброблюваного повітря, мають велику потужність і високу ефективність очищення.

 3. Очищувачі для авто. Використовуються в автомобілях і служать для нейтралізації неприємних запахів і створення оптимального мікроклімату в салоні. Добре усувають запах сигарет і пил. Такі очищувачі повітря також можна використовувати для квартири (ванна кімната, комора, передпокій і т.п.).

 4. Іонізатори для холодильників. Дезінфікують повітря холодильної камери, очищаючи його від грибкових спор і бактерій, які утворюються на органічних продуктах.

Навіщо потрібен очищувач повітря?

Повітря, яким ми дихаємо, визначає ефективність роботи всіх внутрішніх систем організму людини. Кисень, який надходить в кров, живить органи, тканини, м'язи і мозок. Якщо ви хочете добре себе почувати і рідше хворіти на інфекційні захворювання - тоді вам обов'язково необхідно купити очищувач повітря. Для чого він потрібен і які функції виконує? В першу чергу, це:

 • усунення пилу і шерсті, грибків і вірусів;

 • створення сприятливих кліматичних умов;

 • нормалізація рівня вологості в приміщенні;

 • сприяння гарному росту кімнатних рослин;

 • налагодження сну і повноцінного відпочинку.

Очищувач повітря забезпечить вам гарне самопочуття, знизить ймовірність респіраторно-вірусних інфекцій та усуне неприємні запахи в приміщенні.

Як вибрати очищувач повітря для квартири?

Щоб техніка добре справлялася зі своїм основним завданням і була ергономічна у використанні - необхідно правильно її вибрати. Для цього звертайте увагу на наступні технічні характеристики:

 1. Площа приміщення, в якому ви плануєте використовувати прилад. Від цього пункту безпосередньо залежить його потужність і ціна.

 2. Тип конструкції. Якщо ви хочете використовувати очисник повітря в одній кімнаті - можете вибрати модель статичного типу. При необхідності очищати всю квартиру в різних кімнатах вам знадобиться переносний прилад.

 3. Фільтри. Важливо розуміти, скільки рівнів очищення здійснює техніка: скільки фільтрів і які вони.

 4. Скільки триває безперервна тривалість роботи приладу і чи є функція автоматичного відключення.

 5. Чи оснащена техніка рядом додаткових функцій, таких, як: зволоження повітря, можливість використання ароматичних засобів і т.д.

 6. Гучність. Якщо ви плануєте використовувати очищувач повітря в нічний час - найкраще купити пристрій з низьким рівнем шуму.

Якщо самостійний підбір подібної техніки викликає у вас питання - ви завжди можете персонально звернутися в будь-який з магазинів Ортомедіка в Україні. Наші фахівці нададуть всю детальну інформацію та допоможуть вам зробити правильний вибір.

очищувач повітря

Чому купити очищувач повітря варто у нас?

Магазини Ортомедіка - це спеціалізована мережа роздрібних магазинів медичної техніки та ортопедичних товарів. Ми пропонуємо нашим покупцям великий вибір кліматичної техніки від кращих виробників сучасного ринку. Вся продукція має сертифікати якості і гарантію від виробника. З усіх питань ви можете звертатися в наші магазини або на гарячу лінію нашої компанії. Замовити очищувач повітря прямо зараз можна на нашому сайті Ortomedica.

Очищувачі повітря: найчастіші питання

Діапазон цін на очищувачі повітря від 48 грн до 17 829 грн