Опромінювачі і рециркулятори

Опромінювач бактерицидний BactoSfera MED 30x2 EKRAN OZONE FREE

1 890 грн

Стійка під реціркулятор Тандем

900 грн

Рециркулятор бактерицидний Тандем-Плюс-30 ультрафіолетовий

3 800 грн

Рециркулятор бактерицидний Тандем-Плюс-15 ультрафіолетовий

3 600 грн

Кварцева-бактерицидна безозонова лампа Oklan OBK-25

969 грн

Кварцева-бактерицидна безозонова лампа Oklan OBK-15

799 грн

Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 36P OZONE FREE безозоновий

1 750 грн

Опромінювач безозоновий бактерицидний BactoSfera OBB 15PP OZONE FREE

890 грн

Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB-30S OZONE FREE

1 130 грн

Бактерицидний опромінювач BactoSfera ОББ-15П METAL OZONE FREE

990 грн

Бактерицидна кварцова лампа Праймед ЛББ-150Б Економ

1 099 грн

Опромінювач бактеріальний Заповіт ОБН-75м зі шнуром виделкою і лампою Osram

1 340 грн

Опромінювач фізіотерапевтичний Заповіт ОФП-02

13 662 грн

Опромінювач фізіотерапевтичний Заповіт ОФП-01

10 771 грн

Рециркулятор бактерецидний Заповіт Аерекс-профешнл 1000

36 300 грн

Рециркулятор бактерецидний Заповіт Аерекс-профешнл 80

6 864 грн

Рециркулятор бактерецидний Заповіт Аерекс-профешнл 560

18 480 грн

Рециркулятор ультрафіолетовий Заповіт Аерекс-констант (настільний)

5 267 грн

Рециркулятор ультрафіолетовий Заповіт Аерекс-стандарт на 2*30 Вт

5 438 грн

Опромінювач-рециркулятор BactoSfera ORBB 30x2 Gorizont

4 100 грн

Під час нестабільної епідеміологічної ситуації, особливо в міжсезонний період, виникає особлива потреба в додатковому захисті нашого організму. Щоб убезпечити себе від вірусів та інфекцій - необхідно використовувати спеціальні знезаражувальні прилади. Така медтехніка дозволяє боротися з несприятливим вірусним середовищем і покращувати самопочуття людини. Одним з таких пристроїв є бактерицидний опромінювач.

Купити рециркулятор повітря бактерицидний, а також інше знезаражувальне обладнання ви можете в мережі магазинів Ортомедіка. Наші салони є в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Харкові, Одесі та інших містах України. Також детально вивчити асортимент ви можете на сайті інтернет-магазину нашої компанії і замовити рециркулятор бактерицидний з доставкою в будь-яке місто і населений пункт країни.

бактерицидний опромінювач

Види рециркуляторів бактерицидних

 Якщо говорити простими словами, то бактерицидний рециркулятор - це лампа, що знезаражує повітря. Існують різні типи таких пристроїв, які відрізняються між собою за принципом роботи. У пристрій бактерицидного опромінювача входить спеціальна лампа, яка відтворює ультрафіолетові випромінювання. Саме ці хвилі згубно впливають на структуру вірусів, грибків і бактерій, повністю її руйнуючи. Особливо актуально застосування такої лампи в період коронавірусної пандемії (COVID-19). Доведено, що УФ промені ефективно усувають віруси і є відмінною профілактикою інших гостро-респіраторних вірусних інфекцій.

Сучасний ринок медичного обладнання представлений безліччю різних моделей опромінювачів і рециркуляторів. Чим відрізняються ці прилади? Які типи ультрафіолетових знезаражувачів існують і як правильно вибрати прилад? В основному медтехніка для дезінфекції повітря в приміщенні ділиться на наступні види:

 1. Озонові бактерицидні опромінювачі відкритого типу. Опромінювач бактерицидний такого типу має в своїй конструкції спеціальні ультрафіолетові лампи відкритого типу, до складу яких входить озон, що виділяється при активній роботі пристрою. Для людського організму озонові випаровування дуже небезпечні, і навіть смертельні, саме тому при здійсненні дезінфекції, перебувати в кімнаті поруч з опромінювачем людині строго заборонено. Також це стосується тварин і рослин, оскільки можна отримати отруєння озоновим випарами. Якщо для вас це проблематично - краще звернути свою увагу на моделі з безозоновою лампою.

 2. Озонові бактерицидні опромінювачі закритого типу. Незважаючи на те що в конструкціях даних опромінювачів лампа може бути «захована» всередині конструкції, все одно перебувати поруч з опромінювачем в момент здійснення дезінфекції не можна. Після обробки приміщення таким приладом, обов'язково необхідно провітрити простір. Не забувайте перед обробкою кімнати звільнити її від тварин і рослин.

 3. Безозонові бактерицидні опромінювачі. Опромінювачі безозонового типу (відкриті або закриті) допускають присутність людей поблизу знезаражувачів в процесі дезінфекції. При роботі такі лампи не продукують озон, що робить використання таких приладів безпечним для дітей і дорослих. Але після проведення процедури знезараження, все ж рекомендується провітрити повітряний простір приміщення.

 4. Бактерицидний рециркулятор повітря. Рециркулятор - це окрема група знезаражувачі. Особливість їх конструкції полягає в наявності лампи і двох вентиляторів всередині пристрою, які проганяють брудне повітря через ультрафіолетові хвилі і випускають назовні вже очищений O2. За рахунок закритого типу конструкції рециркулятор допускає присутність людей під час дезінфекції. Однак якщо лампа в рециркулятора - озонова, бути присутнім під час процедури живим організмам не можна.

 5. Кварцовий опромінювач. Окрему увагу хотілося б приділити кварцовим лампам, які можуть становити конструкцію опромінювачів. Якщо в опромінювачі знаходиться кварцова лампа - такий пристрій прийнято називають кварцовим. Кварцове скло відмінно пропускає ультрафіолетові промені, і надає дезінфекційну і терапевтичну дію.

За типом конструкції і розміщення медичний знезаражувач повітря може бути:

 • стаціонарний (кріпиться до стелі або стіні);

 • переносний (має коліщатка для переміщення лампи).

Стаціонарний тип конструкції опромінювача підходить в тих випадках, коли вдома є діти або тварини, які можуть випадково зачепити лампу. Пересувний опромінювач можна використовувати в декількох кімнатах в житловому приміщенні.

Як ви вже здогадалися, вибір бактерицидних опромінювачів досить широкий, і в типах моделей легко можна заплутатися. Саме тому перед покупкою приладу ми настійно рекомендуємо вам проконсультуватися з співробітниками мережі магазинів Ортомедіка. У нас працюють досвідчені фахівці, які знають все про медичне обладнання, і допоможуть вам зробити правильний вибір.

Навіщо потрібен бактерицидний опромінювач?

Профілактика вірусів - не єдина перевага бактерицидних опромінювачів. Ці лампи користуються особливим попитом і купуються не тільки для амбулаторних, але і для звичайних домашніх умов. Фахівці рекомендують купити бактерицидний рециркулятор всім, у кого є які-небудь хронічні захворювання дихальної системи, схильність до алергії, наявність вдома маленьких дітей, тварин і рослин.

До основних переваг бактерицидного знезаражування повітря можна віднести наступні:

 • створення сприятливих умов для нормальної життєдіяльності людини (очищення повітря, усунення шкідливих мікроорганізмів, руйнування частинок пилу і спор грибків в повітряному просторі приміщення, а також алергенів).

 • відмінна профілактика ГРВІ, коронавірусу і алергічних реакцій.

 • поліпшення умов для кімнатних рослин.

 • загальне зміцнення імунітету дітей і дорослих.

Товарний ряд медичних опромінювачів в широкому асортименті ви знайдете в магазинах Ортомедіка, а також в каталозі нашого інтернет-магазину медтехніки. Якщо вам необхідна якісна бактерицидна лампа для дома - ви можете купити опромінювач в нашому магазині.

Як вибрати рециркулятор повітря?

Щоб правильно підібрати медичний опромінювач, необхідно враховувати такі технічні характеристики обладнання:

 1. Тип лампи і особливості конструкції (лампа озонова або безозонова, конструкція стаціонарна або переносна).

 2. Площа оброблюваного приміщення (розрахована дана модель приладу для обробки необхідної квадратури житлоплощі).

 3. Ефективний ресурс роботи (години).

 4. Функціонал (чи є таймер, автоматичне відключення і т.д.).

 5. Тип електроживлення і потужність.

 6. Габарити.

 7. Ціна.

Правильно підібрати знезаражувальне обладнання вам допоможуть наші фахівці. Звертайтеся в ортопедичні салони Ортомедіка або на гарячу лінію нашої компанії (номер телефону зазначений на сайті нашого інтернет-магазину).

рециркулятор

Чому варто рециркулятор повітря купити у нас?

У нашому асортименті ви знайдете якісну медтехніку від кращих виробників ринку. Ми працюємо з постачальниками безпосередньо, а усі товари сертифіковані і мають гарантію від виробника. Наші магазини завжди готові запропонувати вам:

 • широкий вибір товарів;

 • професійні консультації фахівців;

 • знижки, акції та спеціальні пропозиції;

 • сертифіковані товари;

 • гарантію якості, надійності і безпеки.

Ортомедіка - це мережа з продажу медичної техніки та ортопедичної продукції, що активно розвивається. Ми готові запропонувати вам якісні товари від кращих світових брендів за вигідними цінами.

Опромінювачі і рециркулятори: найчастіші питання

Діапазон цін на опромінювачі і рециркулятори від 290 грн до 36 300 грн