Вітаємо вас в мережі ортопедичних салонів Ortomedica!

«ORTOMEDICA - команда, яка об'єднує найкращих фахівців і стрімко розвивається на ринку ортопедичних товарів. У нас прекрасний досвід, знання і амбітні плани.»

Компанія Ortomedica - мережа салонів з широким асортиментом компресійних і ортопедичних виробів, а також медичної техніки. Товари для реабілітації після травм і операцій.

Наші цілі

Наша мета - поширення знань і культури використання товарів для здоров'я та активного способу життя. 

 • Ми прагнемо підвищувати якість ортопедичних товарів і компресійних виробів у всіх регіонах України, надаючи доступ до товарів найкращих і інноваційних виробників на ринку.

 • Крім основних торгових марок компресійних і ортопедичних виробів, компанія Ортомедіка активно розвивається у виробництві сучасних індивідуальних ортопедичних 3D - устілок.

 • Справжність, медична ефективність і відповідність європейським стандартам якості представлених в наших салонах товарів підтверджені сертифікатами.

 • В інтернет-магазині Ортомедіка ви знайдете те, що шукали - навіть якщо в асортименті немає відповідного виробу, у нас можна оформити його під замовлення.

Магазини

Компанія активно розростається по всіх регіонах країни. Щомісяця відкриваються нові ортопедичні салони, де українці можуть купити якісну медтехніку і ортопедичні вироби. На сьогоднішній день активно працюють 4 ортопедичних салона: 

 1. Перший магазин був відкритий в лютому 2021 року в місті Дніпро за адресою провулок Вільний, 2а. 

 2. Другий салон відкрився у Кам'янському 6.03.2021 на проспекті Свободи, 55. 

 3. Наступний магазин з'явився у Кременчуці 6.04.2021 за адресою вулиця Першотравнева, 63/16.

 4. Четвертий ортопедичний салон відкрився 22.04.2021 і став другим за рахунком у Дніпрі і розташувався на вулиці Титова, 30.

 5. 18 травня 2021 року ортопедичний магазин Ортомедіка вперше з'явився в Новомосковську і розташувався за адресою Гетьманська, 31 а

 6. 09.06.2021 Ортомедіка відкрилася в Кривому Розі на вулиці Мусоргського, 24

 7. Вже через кілька днів послідувало відкриття другого магазину Ортомедіка в Кривому Розі, який розташувався на площі Володимира Великого, 1 (колишня площа Артема)
 8. 16.07.2021 відкрився перший в Харкові магазин медтехніки Ортомедіка за адресою вул. Полтавський Шлях, 152 (станція метро "Холодна Гора", вихід №6)
 9. 4 серпня ортопедичний салон "Ортомедіка" відкрився в Нікополі (проспект Трубників, 17)Ортомедіка в Нікополі
 10. 26.08.2021 ми вперше відкрилися в місті Запоріжжя на проспекті "Соборний", 148медтехніка ортомедіка запоріжжя
 11. 14 вересня 2021 р магазин Медтехніка Ортомедіка відкрився в місті Одеса та розташувався за адресою вул. Академіка Заболотного, 32 АМедтехніка Ортомедіка в Одесі
 12. 4 жовтня 2021 року в Дніпрі був відкритий третій магазин Медтехніка Ортомедіка. Ортопедичний салон знаходиться на проспекті Слобожанський, 111
 13. Наприкінці жовтня, 25.10 магазин Медтехніка Ортомедіка відкрився у Луцьку за адресою пр-т Волі, 12 мелтехніка ортомедіка в луцьку

Ми маємо амбітні цілі, які дозволяють нам активно розвиватися. Кожен день ми старанно працюємо, щоб наші відвідувачі залишалися задоволені не тільки якістю товарів, а й обслуговуванням. Наша команда - це кваліфікований персонал, який постійно проходить навчання.

Ми горимо своєю справою, тому постійно у ній вдосконалюємося!

Послуги

Кожен відвідувач ортопедичного салону Ортомедіка може скористатися безкоштовною послугою діагностики стопи на плоскостопість. У магазині є спеціальне медичне обладнання, яке дозволяє виявити наявність захворювання і визначити його стадію. Також в мережі працюють:

 • майстри по ремонту медтехніки;

 • експерти з підбору слухових апаратів;

 • фахівці з виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок.

Ми уважно поставимося до вашої проблеми і допоможемо її вирішити: надамо допомогу у виборі, відповімо на всі ваші запитання, проведемо інструктаж щодо правильного використання товару або виробу.

Наші переваги

Ми хочемо, щоб магазини медтехніки, які ми розвиваємо, говорили самі за себе. Межі досконалості не буває, проте на сьогоднішній день ми сміливо можемо виділити наші основні переваги, яких встигли досягти:

 1. Великий асортимент. Нашими компаньйонами є провідні бренди і відомі торгові марки, які вже не перший десяток років працюють на ринку. Ми постійно працюємо над тим, щоб поповнити товарний ряд якісними і доступними позиціями.

 2. Корисний сервіс. Основна мета будь-якої діяльності полягає в тому, щоб надавати користь. Саме тому в наших салонах ви можете безкоштовно отримати допомогу та перевірити здоров'я своїх ніг. Ми будемо раді, якщо опинимося вам корисними.

 3. Наявність інтернет-магазину. Якщо у вас немає можливості особисто відвідати наш ортопедичний салон або ми ще не встигли відкритися в вашому місті - для вас ми завжди онлайн. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні товари, їх докладний опис, фото і технічні характеристики до кожного виробу. Будь-який товар ви можете замовити з доставкою в будь-який необхідний вам час і місце.

«Здоров'я - обов'язкова складова щасливого і повноцінного життя. Ви завжди повинні ставитися до цього серйозно і уважно. Мережа ортопедичних салонів Ортомедіка завжди рада вам допомогти!»