Небулайзери (Інгалятори)

Небулайзер Medhit Master компресорний

990 грн

Компресорний інгалятор Little Doctor LD-211C білий

1 800 грн

Компресорний інгалятор Gamma Effect max

1 023 грн

Набір для інгаляцій Ulaizer (малий)

220 грн

Маска інгаляційна дитяча LD-N040

72 грн

Маска інгаляційна доросла LD-N041

88 грн

Компресорний інгалятор ProMedica Briz

1 628 грн

Інгалятор ультразвуковий ProMedica Air Pro Mesh

1 936 грн

Інгалятор Beurer IH 26

2 199 грн

Інгалятор Beurer IH 21

1 979 грн

Інгалятор компресорний 2B RB-CN143

946 грн

Компресорний інгалятор Little Doctor LD-221C з регулюванням частинок

1 250 грн

Компресорний інгалятор Little Doctor LD-212C

1 600 грн

Компресорний інгалятор Gamma Effect new

1 496 грн

Компресорний інгалятор Omron С28 Plus

2 200 грн

Компресорний інгалятор Little Doctor LD-211C жовтий

1 800 грн

Компресорний інгалятор Little Doctor LD-210C

2 190 грн

Компресорний небулайзер Dr.Frei Turbo Car

1 331 грн

Компресорний інгалятор (небулайзер) Паровозик Dr.Frei Chu-Chu-Train

946 грн

Інгалятор компресорний Omron C-101 ESSENTIAL

1 154 грн

Інгалятори для дому

Небулайзер - це прилад, який застосовують для лікування кашлю у дітей і дорослих. Він прискорює процес одужання і не має побічних ефектів. Перші симптоми захворювання починають зникати вже через одну-дві процедури. Максимальний ефект настає через 2-3 дні. Інгалятори можна використовувати практично при всіх видах хвороб верхніх дихальних шляхів, починаючи від грипу і ГРВІ, закінчуючи бронхітами, пневмоніями, фарингітами, ларингітами і іншими важкими захворюваннями.

Принцип роботи небулайзера заснований на дробленні часток лікарського препарату до стану дрібних частинок, які проникають безпосередньо в легені. Також пар з небулайзера пом'якшує і зволожує слизову і покращує відходження мокроти при кашлі. Фізрозчин корисний при перших ознаках застуди, так як перша стадія грипу або ГРВІ - сухе подразнення дихальних шляхів. Для профілактики також можна використовувати протизапальні препарати.

небулайзер купити

Види інгаляторів (небулайзерів)

Існує три основних види інгаляторів, які ви можете зустріти на полицях медичних магазинів, а саме:

  1. Компресорний. У компресорних приладах допускається використання антибіотичних та антисептичних засобів, а також гормонів, бронхолітиків, муколітиків і імуномодуляторів. Інгаляції можна робити маслами, суспензіями, мінеральною водою, антигрибковими та сурфактантними препаратами, що неприпустимо в інших видах інгаляційних пристроїв. Інгалятор компресорний можна застосовувати як для дорослих, так і для дітей.

  2. Ультразвуковий. За допомогою нагрівання, в небулайзері ультразвукового типу відбувається руйнування молекулярної структури більшості речовин. З цієї причини в таких пристроях можна використовувати гормональні, антибіотичні, бронхолітичні і сурфактантні лікарські засоби, а також інші в'язкі рідини і речовини на масляній основі. В ультразвуковому інгаляторі можна застосовувати фізрозчини і мінеральні води. В цілому, прилад відмінно справляється зі зволоженням слизової.

  3. Паровий. Тепловологий інгалятор - найбільш поширений тип даних приладів. Гарячі пари, які вдихає користувач, провокують розширення судин, що посилює кровотік і надає фізіотерапевтичний ефект. Дисперсія речовини, що отримується за допомогою парового приладу, складає близько 20 мкм. Ці частинки проникають і осідають у верхніх дихальних шляхах. Проводити інгаляції можна з використанням летючих масел і деяких інших препаратів (за індивідуальною домовленістю з лікарем).

Незважаючи на користь інгаляційної терапії, вона все ж має ряд протипоказань, до яких відносяться: хвороби серцево-судинної системи, туберкульоз, захворювання крові, деякі вірусні патології і т.д. Також інгаляції заборонені при температурі.

Як правильно користуватися інгалятором?

Кількість та інтенсивність процедур, а також супутні препарати призначає лікар після індивідуальної консультації. Правильна інгаляційна терапія дозволяє швидко позбутися від кашлю, усуває симптоми вірусних захворювань, допомагає при запаленні слизової і використовується в лікуванні від астми. У комплектації до пристроїв йдуть спеціальні насадки для носа, дитячі та дорослі маски.

Проводити інгаляції необхідно до прийому їжі. Висока температура, захворювання серцево-судинної системи і гострі хвороби легенів і дихальних шляхів є протипоказаннями до застосування інгаляційних приладів. Інгалятор купити який ви можете на нашому сайті, повинен відповідати заявленим характеристикам. У правильному виборі вам завжди готові допомогти продавці-консультанти мережі ортопедичних салонів Ортомедіка. Ми розташовані в Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові, Кривому Розі та інших містах України. Небулайзер купити який ви зможете в будь-якому з салонів нашої мережі, допоможе вам впоратися з хворобою і ефективно усуне симптоматику інфекційних та вірусних захворювань.

інгалятор купити

Чому варто купити небулайзер у нас?

Наша компанія веде співпрацю з кращими торговими марками ринку. У нас ви завжди зможете купити якісну медичну техніку від кращих виробників з гарантією якості і безпеки. Продавці-консультанти Ортомедіка розкажуть, скільки коштує та чи інша модель техніки, допоможуть у виборі та проведуть інструктаж на предмет правильної експлуатації приладу. У нас найкраща ціна на медтехніку, яку ви зможете недорого придбати в наших магазинах.

Небулайзери (Інгалятори): найчастіші питання

Діапазон цін на небулайзери (інгалятори) від 32 грн до 3 055 грн