Небулайзери (Інгалятори)

Компресорний небулайзер Medel Family
-10% Black Friday

Компресорний небулайзер Medel Family

1 827 грн 2 030 грн
Компресорний інгалятор Medel Smart
-10% Black Friday

Компресорний інгалятор Medel Smart

2 691 грн 2 990 грн
Компресорний інгалятор Medel Baby Star дитячий
-10% Black Friday

Компресорний інгалятор Medel Baby Star дитячий

1 746 грн 1 940 грн
Компресорний інгалятор Medel Sweet
-10% Black Friday

Компресорний інгалятор Medel Sweet

1 602 грн 1 780 грн
Компресорний інгалятор Medel Professional
-10% Black Friday

Компресорний інгалятор Medel Professional

2 741 грн 3 045 грн
Інгалятор Medel Family Plus з насадкою для промивання носа та регулюванням швидкості розпилювання
-10% Black Friday

Інгалятор Medel Family Plus з насадкою для промивання носа та регулюванням швидкості розпилювання

2 133 грн 2 370 грн
Компресорний інгалятор Medel Easy
-10% Black Friday

Компресорний інгалятор Medel Easy

1 562 грн 1 735 грн
Комплект аксесуарів Medel COMPLETE KIT до інгалятора Medel Professional
-10% Black Friday

Комплект аксесуарів Medel COMPLETE KIT до інгалятора Medel Professional

630 грн 700 грн

Фільтр Medel Pro

50 грн

Мундштук для інгалятора Medel Pro (загубник)

50 грн
Комплект аксесуарів до інгалятора Medel базовий
Black Friday -10%

Комплект аксесуарів до інгалятора Medel базовий

401 грн 445 грн

Компресорний інгалятор Basic B.Well PRO-110

1 299 грн

Компресорний інгалятор Little Doctor LD-211C білий

2 070 грн

Компресорний інгалятор Gamma Effect max

1 225 грн

Інгалятор компресорний NORDITALIA DROP

1 170 грн 1 320 грн

Інгалятор компресорний Longevita Classic CNB69008

1 056 грн

Набір для інгаляцій педіатричний Medicare

100 грн

Компресорний небулайзер Paramed Compact +

1 050 грн

Аспіратор назальний електричний B.Well Kids WC-150

1 169 грн

Набір для інгаляцій Ulaizer (дитяча маска, трубка, розпилювальна камера)

220 грн

Інгалятори для дому

Небулайзер - це прилад, який застосовують для лікування кашлю у дітей і дорослих. Він прискорює процес одужання і не має побічних ефектів. Перші симптоми захворювання починають зникати вже через одну-дві процедури. Максимальний ефект настає через 2-3 дні. Інгалятори можна використовувати практично при всіх видах хвороб верхніх дихальних шляхів, починаючи від грипу і ГРВІ, закінчуючи бронхітами, пневмоніями, фарингітами, ларингітами і іншими важкими захворюваннями.

Принцип роботи небулайзера заснований на дробленні часток лікарського препарату до стану дрібних частинок, які проникають безпосередньо в легені. Також пар з небулайзера пом'якшує і зволожує слизову і покращує відходження мокроти при кашлі. Фізрозчин корисний при перших ознаках застуди, так як перша стадія грипу або ГРВІ - сухе подразнення дихальних шляхів. Для профілактики також можна використовувати протизапальні препарати.

небулайзер купити

Види інгаляторів (небулайзерів)

Існує три основних види інгаляторів, які ви можете зустріти на полицях медичних магазинів, а саме:

  1. Компресорний. У компресорних приладах допускається використання антибіотичних та антисептичних засобів, а також гормонів, бронхолітиків, муколітиків і імуномодуляторів. Інгаляції можна робити маслами, суспензіями, мінеральною водою, антигрибковими та сурфактантними препаратами, що неприпустимо в інших видах інгаляційних пристроїв. Інгалятор компресорний можна застосовувати як для дорослих, так і для дітей.

  2. Ультразвуковий. За допомогою нагрівання, в небулайзері ультразвукового типу відбувається руйнування молекулярної структури більшості речовин. З цієї причини в таких пристроях можна використовувати гормональні, антибіотичні, бронхолітичні і сурфактантні лікарські засоби, а також інші в'язкі рідини і речовини на масляній основі. В ультразвуковому інгаляторі можна застосовувати фізрозчини і мінеральні води. В цілому, прилад відмінно справляється зі зволоженням слизової.

  3. Паровий. Тепловологий інгалятор - найбільш поширений тип даних приладів. Гарячі пари, які вдихає користувач, провокують розширення судин, що посилює кровотік і надає фізіотерапевтичний ефект. Дисперсія речовини, що отримується за допомогою парового приладу, складає близько 20 мкм. Ці частинки проникають і осідають у верхніх дихальних шляхах. Проводити інгаляції можна з використанням летючих масел і деяких інших препаратів (за індивідуальною домовленістю з лікарем).

Незважаючи на користь інгаляційної терапії, вона все ж має ряд протипоказань, до яких відносяться: хвороби серцево-судинної системи, туберкульоз, захворювання крові, деякі вірусні патології і т.д. Також інгаляції заборонені при температурі.

Як правильно користуватися інгалятором?

Кількість та інтенсивність процедур, а також супутні препарати призначає лікар після індивідуальної консультації. Правильна інгаляційна терапія дозволяє швидко позбутися від кашлю, усуває симптоми вірусних захворювань, допомагає при запаленні слизової і використовується в лікуванні від астми. У комплектації до пристроїв йдуть спеціальні насадки для носа, дитячі та дорослі маски.

Проводити інгаляції необхідно до прийому їжі. Висока температура, захворювання серцево-судинної системи і гострі хвороби легенів і дихальних шляхів є протипоказаннями до застосування інгаляційних приладів. Інгалятор купити який ви можете на нашому сайті, повинен відповідати заявленим характеристикам. У правильному виборі вам завжди готові допомогти продавці-консультанти мережі ортопедичних салонів Ортомедіка. Ми розташовані в Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові, Кривому Розі та інших містах України. Небулайзер купити який ви зможете в будь-якому з салонів нашої мережі, допоможе вам впоратися з хворобою і ефективно усуне симптоматику інфекційних та вірусних захворювань.

інгалятор купити

Чому варто купити небулайзер у нас?

Наша компанія веде співпрацю з кращими торговими марками ринку. У нас ви завжди зможете купити якісну медичну техніку від кращих виробників з гарантією якості і безпеки. Продавці-консультанти Ортомедіка розкажуть, скільки коштує та чи інша модель техніки, допоможуть у виборі та проведуть інструктаж на предмет правильної експлуатації приладу. У нас найкраща ціна на медтехніку, яку ви зможете недорого придбати в наших магазинах.

Небулайзери (Інгалятори): найчастіші питання

Діапазон цін на небулайзери (інгалятори) від 32 грн до 3 500 грн