Підлогові ваги

Ваги скляні GS 215 Boats

979 грн

Скляні ваги Beurer GS 410 SignatureLine білі

1 629 грн

Скляні ваги Beurer GS 410 SignatureLine чорні

1 629 грн

Ваги Beurer GS 405

1 899 грн

Скляні ваги Beurer GS 170 Sapphire

809 грн

Підлогові ваги Beurer PS 240

1 655 грн

Підлогові ваги Beurer PS 160

1 249 грн

Електронні ваги Beurer GS 203 Wood скляні

969 грн

Ваги підлогові Sanitas SGS 06

699 грн

Підлогові ваги Sanitas SGS 03

599 грн

Електронні ваги Beurer GS 203 Stone скляні

1 299 грн

Електронні ваги Beurer GS 203 Paris скляні

1 299 грн

Для відмінного самопочуття і міцного здоров'я необхідний контроль маси тіла. Щоб розрахувати свою оптимальну вагу, зазвичай використовують формулу "ІМТ", а стежити за цими показниками допоможуть хороші підлогові ваги. Ще кілька років тому велику частину ринку становили механічні ваги, проте останнім часом вони поступилися місцем новим електронним аналогам. Крім ваги, деякі моделі здатні розрахувати кількість води, жиру, кісток в організмі, визначити ваш базовий метаболізм, вирахувати кількість м'язової тканини і т.д.

Якщо ви хочете купити ваги підлогові високої точності - рекомендуємо вам звернутися в будь-який з наших ортопедичних салонів, розташованих в Києві, Кривому Розі, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Ми допоможемо вам вибрати якісні та функціональні ваги підлогові, які довго вам прослужать і допоможуть нормалізувати вагу.

підлогові ваги

Що важливо при вибір підлогових ваг?

Якими критеріями необхідно керуватися, щоб підібрати гарні підлогові ваги? В першу чергу - це:

  1. Вартість. Перше, що необхідно розуміти при виборі ваг - цінова категорія, на яку ви орієнтуєтеся. Звичайні моделі підлогових ваг без додаткового функціоналу обходяться дешевше ніж, наприклад, сучасні діагностичні ваги з функцією вимірювання складу тіла.

  2. Принцип діагностики. Ціна ваг також залежить від принципу роботи пристрою: механічний або електронний. Механічні підлогові ваги мають один недолік: похибки у вимірі більше 1 кг. проте вони не вимагають використання додаткових джерел живлення. Електронні та діагностичні підлогові ваги вимагають використання батарейок, але мають високу точність, а деякі моделі - корисний набір діагностичних опцій.

  3. Дисплей. Якщо у вас поганий зір - при виборі ваг важливо звернути увагу на дисплей з циферблатом. Для кращої видимості рекомендується вибирати моделі з великим дисплеєм і великими цифрами. Також зустрічаються моделі з підсвічуванням екрану.

  4. Максимальна вага. Незалежно від того, який тип підлогових ваг ви вибираєте, обов'язково зверніть увагу на максимально допустиме навантаження. Середня максимальна вага більшості моделей ваг становить близько 160 кг, однак для більш масивних користувачів на ринку зустрічаються моделі від 180 і до 200 кг.

  5. Технологічність. У деяких сучасних вагах виробник передбачає можливість підключення пристрою до телефону, планшету, фітнес-браслету або smart-годинників через спеціальний USB-порт. Таким чином ви зможете управляти вагами через будь-який девайс.

У магазинах медичної техніки та ортопедичних товарів Ортомедіка ви зможете вибрати і купити підлогові ваги від кращих сучасних виробників. У нас великий вибір різних моделей, який дозволяє кожному нашому клієнту відшукати найбільш оптимальний варіант для себе і своєї сім'ї.

Як вибрати ваги підлогові?

Згадані раніше критерії вибору - далеко не все, що потрібно знати при підборі якісних і надійних ваг. Якщо ви вирішили купити електронні ваги підлогові - найкраще, якщо в пристрої буде передбачений індикатор заряду батареї. Таким чином, ви завжди будете інформовані про робочий стан ваг. Незважаючи на те, що електронні ваги точніше механічних, на достовірність результатів впливають кілька факторів:

  • робочий акумулятор (в електронних моделях);

  • рівна для підлоги поверхня;

  • однаковий час зважування (вранці натщесерце) в одному і тому ж місці.

Кожен день на ринку з'являються нові модифікації підлогових ваг найрізноманітніших дизайнів. Сьогодні ви можете підібрати для себе практично будь-який колір техніки, яка не тільки буде корисною, але і стане приємним доповненням до інтер'єру вашого житлового приміщення. Ви можете замовити підлогові ваги одного кольору або з витонченими мінімалістичними візерунками, вибрати пристрій з яскравим малюнком або віддати перевагу строгому чорному кольору.

При підборі діагностичних ваг обов'язково поцікавтеся про всі доступні функції про те, як правильно їх використовувати. Більшість моделей діагностичного типу здатні визначити метаболізм, розрахувати процентне співвідношення кісткової, жирової і м'язової тканини у вашому організмі.

діагностичні ваги

Чому купити ваги підлогові варто у нас?

Вибір ваг - завдання відповідальне, тому що техніка допоможе вам контролювати вагу, і, як наслідок, покращувати здоров'я і самопочуття. Щоб при експлуатації ваг не виникало проблем і складнощів - при покупці пристрою важливо проконсультуватися з фахівцем, щоб продавець пояснив вам всі тонкощі і нюанси користування вагами. Продавці-консультанти спеціалізованих магазинів Ортомедіка не тільки допоможуть вам у виборі, але і проведуть детальний інструктаж щодо правильного використання ваг і розкажуть про всі тонкощі і особливості тієї чи іншої моделі, нададуть весь доступний асортимент, розкажуть, скільки коштує техніка, який виробник краще і нададуть всі гарантійні документи і сертифікати.

Підлогові ваги: найчастіші питання

Діапазон цін на підлогові ваги від 599 грн до 1 899 грн