|

Тонометри механічні

Тонометр механічний Little Doctor АТ LD-60 з вбудованим фонендоскопом

470 грн

Тонометр механічний АТ LD-81 c вбудованим фонендоскопом, пальмовидний

600 грн

Тонометр механічний ProMedica M-20

450 грн

Тонометр механічний Pro Medica M-30

440 грн

Механічний тонометр Dr. Frei A-20

465 грн

Механічний тонометр Dr. Frei A-10

423 грн

Механічний тонометр Gamma 700K

368 грн

Механічний тонометр Gamma 800K

374 грн

Тонометр механічний Oromed ORO-SZ

1 405 грн

Тонометр механічний Oromed ORO-Precision BPM

1 405 грн

Тонометр механічний Oromed ORO-Precision PRO

1 405 грн

Тонометр механічний Oromed ORO-Z/S

965 грн

Тонометр механічний Oromed ORO-Z

689 грн

Механічні тонометри - це традиційна медична техніка для вимірювання артеріального тиску. Прилад використовується як в стаціонарних, так і в домашніх умовах. Тонометри доступні в ціні і прості у використанні. Для людей із захворюваннями серцево-судинної системи це незамінна річ, яка завжди повинна бути під рукою. Механічний тонометр дозволяє своєчасно вимірювати тиск, щоб попередити небезпечні критичні стани, що загрожують життю людини. Які особливості механічних тонометрів існують? Як правильно вибрати і використовувати прилад? Про це далі.

Великий вибір тонометрів представлений в мережі магазинів Ортомедіка. Це спеціалізовані салони медичної техніки та ортопедичних товарів. Також ви можете ознайомитися з переліком доступних медичних приладів в каталозі на сайті нашого інтернет-магазину.

тонометр механічний

Як правильно вибрати механічний тонометр?

Перш ніж купити тонометр механічний, необхідно розібратися в тому, які види техніки існують. В асортименті нашої мережі ви можете зустріти такі моделі:

 1. Тонометри з грушею. Класична модель приладів, в яких манометр розташовується на рівні груші. Груша - це частина пристрою, за рахунок якої здійснюється нагнітання повітря в манжету. При необхідності, в таких пристроях легко замінювати деталі, а сам прилад підходить людям будь-яких вікових та вагових категорій. Головне, щоб манжета підходила користувачеві за розміром. У продажу є збільшені манжети великих розмірів, а також дитячі моделі манжет.

 2. Тонометр механічний з манометром на манжеті. У таких пристроях манометр закріплюється безпосередньо на манжеті. Показники тиску транслюються на стрілочному дисплеї. Прилади даного типу відрізняються підвищеною точністю і часто використовуються в спеціалізованих медичних установах.

При підборі моделі тонометра враховуйте наступні критерії:

 • розмір манжети;

 • матеріал груші;

 • особливості фонендоскопа і манометра;

 • діагональ дисплея, чи є підсвічування;

 • регулятор тиску (клавіші, кнопки або гвинт).

Правильно вибрати і купити механічний тонометр вам допоможуть консультанти магазинів Ортомедіка. Наші магазини розташовані в Києві, Кривому Розі, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

купити тонометр механічний

Як користуватися механічним тонометром?

Дотримання деяких рекомендацій при вимірюванні тиску забезпечує точність і достовірність показників. Якщо дотримуватися кількох простих правил - ви завжди будете отримувати точні результати, а прилад прослужить вам не один рік. При вимірюванні артеріального тиску за допомогою механічного тонометра враховуйте наступні рекомендації:

 • манжету найкраще фіксувати на плечі лівої руки, на пару сантиметрів вище ліктя;

 • після того як ви вставите фонендоскоп в вушні раковини - встановіть його кінець на ліктьовому згині трохи ближче до тулуба (саме в цій зоні, завдяки розташуванню артеріальної гілки, пульс буде добре чути);

 • далі в одну руку візьміть нагнітач (грушу), а в другу манометр, після чого починайте поступово заповнювати манжету повітрям;

 • ступінь стиснення руки манжетою повинен бути посиленим, відчутним, але, в той же час, помірним;

 • щоб правильно зафіксувати тиск - необхідно уважно слухати пульс в фонендоскопі, а також відстежувати показники манометра;

 • найперший «стук» - показник вашого «верхнього» тиску;

 • «нижній» тиск відображається на екрані приладу після останнього «стуку» в фонендоскопі.

Для точності результатів фахівці рекомендують проводити вимірювання тиску на обох руках. В якості основного показника враховується результат з більшим значенням.

Чому варто купити механічний тонометр у нас?

Мережа магазинів Ортомедіка - це професійні ортопедичні салони, в яких ви можете знайти для себе і своїх близьких якісні та доступні товари для здоров'я. У нас представлений широкий асортимент медичної техніки, діагностичних приладів і медобладнання. У наших салонах ви можете отримати професійне консультування від наших фахівців, задати продавцям будь-які ваші питання і отримати кваліфіковану допомогу у виборі тієї чи іншої моделі. Також фахівці мережі розкажуть вам все про правильну експлуатацію приладу і розкриють всі секрети, щоб медтехніка прослужила вам якомога довше. Вся продукція в наших магазинах проходить попередню перевірку на відповідність якості та має підтверджуючі сертифікати.

Механічні тонометри: найчастіші питання

Діапазон цін на механічні тонометри від 368 грн до 1 405 грн