Ринок професійного обладнання для масажистів переповнений безліччю найрізноманітніших моделей масажних столів, які багато в чому розрізняються. При такому розмаїтті досить важко вибрати масажний стіл, який буде відповідати всім необхідним вимогам. Щоб правильно зробити вибір, перш за все, необхідно розібратися в тому, які види масажних столів існують і чим вони відрізняються. Де купити масажний стіл і на які характеристики звертати увагу при виборі? Ці та інші питання ми постараємося розкрити далі.
Масажний стіл - найважливіший робочий інструмент, який повинен відповідати всім потребам фахівця, що виконує на ньому свою роботу. Також важливо забезпечити комфорт самого пацієнта, щоб людині було комфортно і вона завжди з радістю відвідувала процедури. На ринку спеціалізованих меблів ви можете зустріти такі види столів для масажу:
Стаціонарний стіл. Має єдину габаритну конструкцію і велику вагу. На ньому зручно розміщувати пацієнтів з високою масою тіла, не турбуючись про міцність меблів. В основному такі столи застосовуються в стаціонарних відділеннях, приватних масажних кабінетах і салонах. У деяких стаціонарних моделях можна регулювати підголівник. У якості матеріалу виробники використовують тверді деревні породи або метал. Це максимально надійні меблі, які, хоч і відрізняються важкопідйомністю, зате по міцності - найкращі в своєму сегменті.
Складний стіл. Зручна функціональна модель, яку можуть використовувати масажисти, які працюють на дому. Розміри - компактні, вага - легка, конструкція - регульована. За рахунок складної системи, стіл легко транспортувати або переміщати при необхідності. Складні столи для масажу вже довгий час залишаються найпопулярнішими і затребуваними моделями на ринку.
Кушетки. Кушетка для масажу - це переносний стіл, який також має складну конструкцію, однак висота в таких моделях, як правило, не регулюється. В більшості випадків в кушетках передбачено спеціальний отвір для обличчя, тому нерідко ці моделі встановлюються в SPA-салонах і косметологічних кабінетах. Також є кушетки з підлокітниками і підголовником, які можна відрегулювати в максимально комфортному для пацієнта положенні.
У мережі магазинів Ортомедіка ви знайдете будь-які необхідні меблі для повноцінного оснащення свого кабінету. У нас величезний асортимент масажних столів, які відповідають всім базовим вимогам фахівців для здійснення ефективної роботи. Продавці-консультанти розкажуть вам про всі нюанси та особливості кожної окремої моделі, допоможуть зробити правильний вибір і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Наші салони вже є в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах України. Ми - професійний ортопедичний салон, який завжди готовий вам допомогти!
Основоположними характеристиками при виборі масажного столу є такі:
Ширина, довжина, висота. Середня ширина меблів варіюється в межах від 50 до 80 см. Оптимальним варіантом стане стіл 70-75 см. Вибираючи ширину, ви повинні спиратися на вільний простір у вашому кабінеті. Чи дозволяє він купити широку модель або краще доглянути більш вузький, зате ергономічний варіант?! Що стосується довжини - оптимальним значенням в даному випадку стане модель довжиною 180-185 см. Якщо простір вашого кабінету невеликий - зверніть увагу на ті столи, в яких передбачено регулювання даних параметрів. Висота масажного столу може бути фіксованою (55-85 см), а може бути регульованою. Можливість регулювання дозволяє встановити стіл в максимально зручне положення для фахівця.
Кількість секцій. Масажні столи складаються з однієї, двох, максимум трьох секцій. Односекційні столи не регулюються і часто випускаються з отвором для обличчя. Двосекційні меблі мають складну конструкцію, яка дозволяє регулювати положення ніг і підголівника. Столи з трьох секцій - це функціональні моделі, у яких є рухливий підголівник, підлокітники, а область ніг і голови можна відрегулювати під кожного клієнта індивідуально. Ціна столів з трьома секціями вище стаціонарних і двосекційних, проте це найбільш функціональний тип меблів.
Вага. При підборі масажного столу важливим параметром є його вага. Якщо вам необхідна мобільна конструкція, яку можна переміщати і транспортувати - краще доглянути алюмінієвий масажний стіл, а ось для приватного кабінету масажу підійдуть стаціонарні металеві меблі.
Матеріали. Важливо звернути увагу не тільки на матеріали конструкції, але і на склад матеріалів зовнішнього покриття. Вони повинні бути гіпоалергенними і повітропроникними.
Виробник. Масажний стіл повинен відповідати всім правилам безпеки, бути міцним і ефективним в роботі фахівців. Щоб купити стіл масажний, який довго вам прослужить і допоможе в роботі - необхідно довіряти професіоналам.
У мережі магазинів Ортомедіка працює досвідчений персонал, який допоможе вам у виборі. Ми надамо всю детальну інформацію про ті моделі, які вас зацікавлять, розповімо про їх основні відмінності і підберемо для вас найкращий масажний стіл.
Мережа професійних ортопедичних салонів Ортомедіка запрошує вас відвідати наші магазини і особисто ознайомитися з усією представленою продукцією. Ми співпрацюємо з кращими виробниками, які випускають якісні медичні меблі. Всі товари мають сертифікати якості і безпеки. Це гарантує довговічність і ефективність меблів. У нас ви можете недорого купити масажний стіл, який зробить вашу роботу легше, підвищить ефективність масажних процедур і подарує комфорт вашим клієнтам.
Назва товару | Ціна |
---|---|
Стіл масажний ZET-1044/S LIGHT BLUE | 8 260 грн. |
Стіл масажний ZET-1044/M navy blue | 9 340 грн. |
Масажний стіл (3 секції) OSD SMT-WT036 складний, із бука | 9 299 грн. |
Масажний стіл (2 секції) OSD SMT-WT025 складний, алюмінієвий | 9 999 грн. |