Ортопедичне взуття у Маріуполі

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-304 бронза

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-108 пудра

1 230 грн

Ортопедичні шльопанці чоловічі Fratelli Babb U-26 чорні

1 330 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-303 чорні

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці Fratelli Babb D-139 білі

1 230 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-308 білі

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 бронза

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 чорні

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 бронза

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 пудра

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 червоні

1 370 грн

Сабо чоловічі Fratelli Babb U-25 чорні

1 380 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-300 білі

1 370 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-134 пудра

1 270 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1090-06 темно-сині

1 630 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1008-05 блакитний

1 630 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1002-02 пудра

1 630 грн

Черевики профілактичні Ortomedica B-1313 камуфляж сірі

1 890 грн

Черевики профілактичні Ortomedica B-1102 рожеві

1 890 грн

Дитячі ортопедичні черевики зимові Ortomedica 365-02

2 700 грн

При лікуванні патологій стопи та суглобів важливо використовувати ортопедичне взуття. Воно має велике значення в комплексному лікуванні таких патологій, як: плоскостопість у дітей та у дорослих, вальгусна деформація, молоткоподібні пальці, артроз, артрит та інші захворювання. Застосування ортопедичного взуття ефективне не тільки у профілактичних, а й у лікувальних цілях. Воно добре справляється зі складними патологіями стопи, які важко піддаються лікуванню. Ортопедичне взуття по праву визнано найкращим неінвазивним засобом, який добре бореться з порушеннями опорно-рухового апарату у пацієнтів усіх вікових категорій. Якщо вам необхідне ортопедичне взуття в Маріуполі — ми чекаємо на вас в магазині Медтехніка Ортомедіка. Ми готові порадувати вас не лише широким асортиментом, але й доступними цінами на ортопедичне взуття для дітей та дорослих.

Ефективність ортопедичного взуття

Як ортопедичне взуття впливає на наші ноги і чому його застосування таке ефективне? Якими перевагами володіє і яких хвороб дозволяє позбутися? Основне завдання ортопедичного взуття - правильно зафіксувати ступні та гомілковостоп. Шляхом фіксації стопи в природному анатомічному положенні здійснюється корекція дегенеративно-дистрофічних змін, а також покращується кровообіг у нижніх кінцівках. Таке взуття (як лікувальне, так і профілактичне) виробляється з надійних матеріалів, які мають гіпоалергенність, гнучкість і надійність. Поєднання трьох цих аспектів робить носіння ортопедичного взуття максимально комфортним. Головні переваги взуття для корекції та профілактики різних деформацій:

 1. Рівномірний розподіл навантаження та покращення амортизації п'яти. У момент зіткнення стопи з наземною поверхнею (особливо при бігу та стрибках) суглоби приймають велике навантаження, що може негативно позначитися на їхній біомеханічній функції. Ортопедичне взуття пом'якшує подібні удари, а отримане навантаження рівномірно розподіляється по всій поверхні стопи.
 2. Корекція та підтримка природного положення поздовжнього та поперечного склепіння стопи. Опущення одного або двох склепінь стопи безпосередньо веде до сплощення стопи та порушення її рухової функції. Ортопедичне взуття попереджає подібні деформації та, у випадку з дитячими моделями, сприяє правильному розвитку стопи.
 3. Спеціальний задник міцно фіксує гомілковостоп. Міцна і комфортна фіксація гомілковостопного суглоба робить рухи впевненими, а ступні, при цьому постійно залишаються в правильному положенні.

Також ортопедичне взуття посилює кровообіг у нижніх кінцівках, допомагає позбутися хронічної втоми, а також запобігає появі болю та дискомфорту.

ортопедичне взуття в Маріуполі

Коли потрібно придбати ортопедичне взуття?

Використовувати взуття ортопедичне необхідно не тільки тоді, коли ви віч-на-віч зіткнулися із захворюванням, але й з метою запобігання утворення патології. До групи ризику людей, які схильні до появи патологій опорно-рухової системи, належать такі категорії пацієнтів:

 • вагітні жінки;
 • маленькі діти;
 • люди похилого віку;
 • люди з надмірною та високою масою тіла;
 • спортсмени;
 • люди, що цілодобово працюють на ногах;
 • пацієнти, які перебувають у реабілітаційному періоді після травми;
 • пацієнти із хронічними захворюваннями суглобів.

Медичні показання до застосування ортопедичного взуття: плоскостопість, сколіоз, вальгусні та варусні деформації, клишоногість, порушення суглобової, кісткової та сухожильної тканини. Якщо у вас є патології опорно-рухової системи - рекомендуємо вам звернутися до спеціаліста і купити ортопедичне взуття.

Де купити ортопедичне взуття в Маріуполі?

Якщо вам потрібне дитяче ортопедичне взуття в Маріуполі або ви шукайте доросле лікувальне або профілактичне взуття - чекаємо на вас в салоні Медтехніка Ортомедіка. У нашій мережі представлений різноманітний асортимент моделей на будь-який смак та колір. Менеджери магазину проконсультують вас з усіх питань та допоможуть правильно вибрати взуття. Також ви можете придбати ортопедичне взуття на сайті ortomedica.ua. У каталозі ви знайдете доступні для замовлення моделі із зазначенням ціни, описом, фотографіями та основними параметрами взуття. Для вибору правильного розміру представлена ​​спеціальна розмірна таблиця. У разі виникнення труднощів при виборі ви завжди можете звернутися за телефоном, вказаним на сайті