Ортопедичне взуття у Маріуполі

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-12 срібні

1 200 грн

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-13 сині

1 200 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1032-03 сірі

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-04 перламутрові фіолетові

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-03 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1037-01 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1038-06 коричневий камуфляж

1 250 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica OSC-105 жовті

1 265 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 135-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 135-06 сині

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 226-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 230-01 анатомічні, рожеві

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 220-06 анатомічні, різнокольорові, низькі

1 250 грн

Туфлі ортопедичні для дівчаток Ortomedica 523-01 чорні

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 504-08 чорні, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 218-02 анатомічні, червоні

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 216-05 анатомічні, біло-жовті

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 101-05 білі, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 125-05 анатомічні, сині

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 141-03 анатомічні, срібло

1 250 грн

При лікуванні патологій стопи та суглобів важливо використовувати ортопедичне взуття. Воно має велике значення в комплексному лікуванні таких патологій, як: плоскостопість у дітей та у дорослих, вальгусна деформація, молоткоподібні пальці, артроз, артрит та інші захворювання. Застосування ортопедичного взуття ефективне не тільки у профілактичних, а й у лікувальних цілях. Воно добре справляється зі складними патологіями стопи, які важко піддаються лікуванню. Ортопедичне взуття по праву визнано найкращим неінвазивним засобом, який добре бореться з порушеннями опорно-рухового апарату у пацієнтів усіх вікових категорій. Якщо вам необхідне ортопедичне взуття в Маріуполі — ми чекаємо на вас в магазині Медтехніка Ортомедіка. Ми готові порадувати вас не лише широким асортиментом, але й доступними цінами на ортопедичне взуття для дітей та дорослих.

Ефективність ортопедичного взуття

Як ортопедичне взуття впливає на наші ноги і чому його застосування таке ефективне? Якими перевагами володіє і яких хвороб дозволяє позбутися? Основне завдання ортопедичного взуття - правильно зафіксувати ступні та гомілковостоп. Шляхом фіксації стопи в природному анатомічному положенні здійснюється корекція дегенеративно-дистрофічних змін, а також покращується кровообіг у нижніх кінцівках. Таке взуття (як лікувальне, так і профілактичне) виробляється з надійних матеріалів, які мають гіпоалергенність, гнучкість і надійність. Поєднання трьох цих аспектів робить носіння ортопедичного взуття максимально комфортним. Головні переваги взуття для корекції та профілактики різних деформацій:

 1. Рівномірний розподіл навантаження та покращення амортизації п'яти. У момент зіткнення стопи з наземною поверхнею (особливо при бігу та стрибках) суглоби приймають велике навантаження, що може негативно позначитися на їхній біомеханічній функції. Ортопедичне взуття пом'якшує подібні удари, а отримане навантаження рівномірно розподіляється по всій поверхні стопи.
 2. Корекція та підтримка природного положення поздовжнього та поперечного склепіння стопи. Опущення одного або двох склепінь стопи безпосередньо веде до сплощення стопи та порушення її рухової функції. Ортопедичне взуття попереджає подібні деформації та, у випадку з дитячими моделями, сприяє правильному розвитку стопи.
 3. Спеціальний задник міцно фіксує гомілковостоп. Міцна і комфортна фіксація гомілковостопного суглоба робить рухи впевненими, а ступні, при цьому постійно залишаються в правильному положенні.

Також ортопедичне взуття посилює кровообіг у нижніх кінцівках, допомагає позбутися хронічної втоми, а також запобігає появі болю та дискомфорту.

ортопедичне взуття в Маріуполі

Коли потрібно придбати ортопедичне взуття?

Використовувати взуття ортопедичне необхідно не тільки тоді, коли ви віч-на-віч зіткнулися із захворюванням, але й з метою запобігання утворення патології. До групи ризику людей, які схильні до появи патологій опорно-рухової системи, належать такі категорії пацієнтів:

 • вагітні жінки;
 • маленькі діти;
 • люди похилого віку;
 • люди з надмірною та високою масою тіла;
 • спортсмени;
 • люди, що цілодобово працюють на ногах;
 • пацієнти, які перебувають у реабілітаційному періоді після травми;
 • пацієнти із хронічними захворюваннями суглобів.

Медичні показання до застосування ортопедичного взуття: плоскостопість, сколіоз, вальгусні та варусні деформації, клишоногість, порушення суглобової, кісткової та сухожильної тканини. Якщо у вас є патології опорно-рухової системи - рекомендуємо вам звернутися до спеціаліста і купити ортопедичне взуття.

Де купити ортопедичне взуття в Маріуполі?

Якщо вам потрібне дитяче ортопедичне взуття в Маріуполі або ви шукайте доросле лікувальне або профілактичне взуття - чекаємо на вас в салоні Медтехніка Ортомедіка. У нашій мережі представлений різноманітний асортимент моделей на будь-який смак та колір. Менеджери магазину проконсультують вас з усіх питань та допоможуть правильно вибрати взуття. Також ви можете придбати ортопедичне взуття на сайті ortomedica.ua. У каталозі ви знайдете доступні для замовлення моделі із зазначенням ціни, описом, фотографіями та основними параметрами взуття. Для вибору правильного розміру представлена ​​спеціальна розмірна таблиця. У разі виникнення труднощів при виборі ви завжди можете звернутися за телефоном, вказаним на сайті