|

Бандажі на коліно (Наколінники)

Еластичний наколінник Aurafix 113

795 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 103 з відкритою чашечкою і 4 ребрами жорсткості

875 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 119 з силіконовим кільцем, для стабілізації коліна під час руху

955 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 3103 з силіконовим кільцем і 4 ребрами жорсткості

900 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 101 з відкритою чашечкою і силіконовим кільцем

505 грн

Дитячий наколінник Aurafix (Аурафікс) DG-102 з силіконовим кільцем

710 грн

Неопреновий наколінник Aurafix (Аурафікс) 3101 з силіконовим кільцем

620 грн

Тутор на коліно Aurafix DG-25, DG-30, DG-35

805 грн

Шарнірний наколінник Aurafix (Аурафікс) 104-A з відкритою передньою частиною

1 175 грн 1 500 грн

Еластичний наколінник Aurafix (Аурафікс) 118 с 4 ребрами жорсткості

1 040 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 114 з 4 ребрами жорсткості і силіконовим кільцем

1 205 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 115 при нестабільності надколінка

1 425 грн

Тутор для иммобилизації коліна Aurafix AO-45/55/65

1 255 грн

Бандаж на коліно Aurafix 104 неопрен, роз'ємний верх

1 175 грн

Тутор для іммобілізації колінного суглобу Aurafix AO-47

1 515 грн

Шарнірний наколінник Aurafix (Аурафікс) 116 з силіконовим кільцем

1 695 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 3104 з шарнірами універсальний

1 095 грн

Наколінник Aurafix (Аурафікс) 100 неопреновий, для захисту коліна при заняттях спортом

455 грн

Тутор на коліно з регульованням кута згинання Aurafix 740 (58см)

2 955 грн

Вовняний наколінник Aurafix (Аурафікс) 112

240 грн

Після травми колінного суглоба пацієнтові необхідний спокій і додаткова фіксація пошкодженої області. Ортопедичні наколінники створюють підтримку, знімають біль, набряклість, усувають дискомфорт і сприяють прискореній реабілітації. Також бандажі на коліно використовуються в терапевтичному лікуванні захворювань опорно-рухової системи. Якщо ви страждаєте від артрозу, артриту, синовіту або інших подібних хвороб - саме час задуматися про те, щоб купити бандаж на коліно у Львові. Зробити це ви можете в будь-якому з спеціалізованих магазинів Ортомедіка в вашому місті. У нас представлений широкий вибір бандажів і доступні ціни на наколінники.

Види бандажів на коліно

Якщо ви вирішили купити наколінники у Львові - перед покупкою необхідно розібратися в тому, які типи ортопедичних виробів існують. В першу чергу наколінники розрізняються за ступенем наданої фіксації:

 1. М'які. Зазвичай виробляються з компресійної тканини, яка оптимально фіксує суглоб і захищає його від високих навантажень. Такі бандажі ефективні в період відновлення після легких незначних травм, а також при лікуванні захворювань колінних суглобів дегенеративно-дистрофічного характеру.

 2. Середньої фіксації. Помірна фіксація колінних суглобів необхідна в разі реабілітації після механічних пошкоджень суглобів, в період відновлення після операції, а також в профілактичних цілях при інтенсивних заняттях спортом.

 3. Посилені, жорсткі. У сучасній медичній практиці бандаж на коліно посиленої фіксації використовується в якості альтернативи гіпсової пов'язки. Такі вироби іммобілізують суглоб, обмежуючи його рухову активність.

Точно підібрати наколінник вам допоможе лікар. Тільки фахівець може вибрати для вас оптимальну ступінь фіксації, яка допоможе вам у вашому індивідуальному випадку. Наколінники є медичним виробом, тому мають ряд протипоказань. В основному до таких протипоказань відносяться патологія дерматологічного характеру і пухлини. Враховуйте ці моменти при покупці бандажа.

Як правильно вибрати ортопедичний наколінник?

Як уже згадувалося раніше, вибір ортопедичного бандажа на коліно необхідно узгодити з лікарем. Якщо ви вирішили купити бандаж на коліно у Львові - відвідайте наш ортопедичний салон Ортомедіка. Наші менеджери нададуть вам професійну допомогу у виборі та розкажуть про всі нюанси і відмінності ортопедичних наколінників. Якщо ви хочете підійти до вибору ортопедичного наколінника самостійно, не забудьте врахувати наступні критерії:

 • тип наколінника;

 • призначення лікаря;

 • жорсткість виробу;

 • тип фіксуючих застібок;

 • матеріали виробу;

 • ефект, який чинять наколінники;

 • розмір;

 • виробник і ціна наколінника.

Одягнувши бандаж, ви повинні відчувати комфорт і хорошу стабілізацію. Наколінник повинен оптимально компресувати ногу, не дуже стискаючи м'які тканини і, при цьому, не розташовуватися вільно. Ви повинні добре відчувати компресійний ефект. Якщо ваша шкіра має високу чутливість - переконайтеся, що склади матеріалів гіпоалергенні.

Де купити наколінники у Львові?

Якщо ви шукаєте де купити бандаж на коліно у Львові - запрошуємо вас відвідати нашу роздрібну мережу магазинів медтехніки Ортомедіка. У наших ортопедичних салонах ви знайдете широкий асортимент бандажно-ортопедичної продукції і зможете проконсультуватися з нашими фахівцями за вибором виробу та інших питань. Ми допоможемо вам підібрати тип і розмір наколінника, а наші ціни на наколінники дозволяють будь-якому покупцеві відшукати для себе оптимальний варіант. Ви завжди можете замовити бандаж на коліно на сайті нашого інтернет-магазину. Сайт дозволяє користувачам детально вивчити асортимент і оформити покупку бандажа прямо не виходячи з дому.