Аплікатор Ляпко у Львові

Ляпко Ап "Шанс" 6,2 Ag х4

1 749 грн

Ляпко Ап "Килимок" масажний голчастий 6,2, Ag

2 079 грн

Ляпко Ап "Подушка" масажна голчаста 5,8, Ag

1 194 грн

Аплікатор Ляпко Супутник 5,8 Ag

220 грн

Ляпко Ап Килимок з сріблом 7,0 Ag Великий

1 689 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для лиця

424 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

792 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

880 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

550 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

242 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

446 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

941 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

385 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

869 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

512 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

105 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

952 грн

Книга Ляпко Методичні рекомендації

44 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

Аплікатор Ляпко Ромашка з сріблом 5,0 Ag

1 535 грн

Внутрішні органи людини тісно пов'язані з нашою нервовою системою, а нервова система має тісний зв'язок зі шкірою. Завдяки нервовим зв'язкам відбувається обмін нервовими імпульсами між внутрішніми органами і поверхнею тіла, і навпаки. Саме на цьому і було започатковано створення голчастих аплікаторів Ляпко. Суть багатоголкової поверхневої терапії здійснюється за рахунок стимуляції активних точок шкіри і їх подальшого впливу на певні внутрішні органи. Акупунктурна терапія довела свою ефективність і тому сьогодні користується широким попитом. Ви можете купити аплікатори Ляпко у Львові в магазині медтехніки та ортопедичних товарів Ортомедіка. У нас ви знайдете великий вибір якісних масажерів за приємною ціною.

Навіщо потрібен аплікатор Ляпко?

Помірне роздратування нервових закінчень, які розташовані по всій площі нашого тіла, включаючи м'язи і інші структури тканин, відновлює нервову регуляцію в організмі, нормалізує м'язовий тонус і врівноважує процеси збудження і гальмування. Терапевтичний ефект голкотерапії здійснюється через нервову систему, яка контролює функціональність всього організму. За рахунок цього аплікатор Ляпко робить позитивний вплив на всі органи і системи людського організму.

Голчасті пристрої Ляпко - це гнучкі килимки, валики, стрічки і пояси з закріпленими на них голками, які вироблені зі спеціальних груп металів, в яких потребує людський організм, а саме: цинк, залізо, мідь, срібло і нікель. Аплікатори в процесі їх експлуатації контактують зі шкірою, але не травмують її, тому що голки заточені під прямим кутом, а на гумовій основі навколо голок і по краях аплікатора є виступи, що захищають шкіру пацієнта від пошкоджень. Таким чином, аплікатори не порушують цілісність шкіри, тому вони не контактують з кров'ю і не викликають побічних ефектів.

Показання до застосування аплікаторів Ляпко

Список хвороб, в терапії проти яких задіюється аплікатор Ляпко, надзвичайно великий. Вироби ефективно допомагають при лікуванні гострих і хронічних патологій опорно-рухової системи:

 • травми м'язів, сухожиль і зв'язок;

 • міозит;

 • міалгія;

 • захворювання запального характеру;

 • пошкодження зв'язок хребта і суглобів;

 • травматизм різного ступеня;

 • переломи;

 • післяопераційний період.

У лікуванні захворювань нервової системи:

 • реабілітація після травм черепа;

 • люмбаго;

 • неврологічні спазми;

 • невралгія;

 • хронічна нестабільність м'язових структур і зв'язок;

 • неврастенія;

 • проблеми зі сном;

 • головні болі;

 • ДЦП.

Основна перевага пристроїв Ляпко полягає в простоті їх застосування, безпеці і високій терапевтичній результативності. Неінвазивність і хороший показник ефективності дозволяють рекомендувати аплікатори не тільки для використання фахівцями, а й для самостійного використання в домашніх умовах.

Де купити аплікатори Ляпко у Львові?

Якщо ви вирішили купити аплікатор Ляпко у Львові - тоді ми чекаємо вас в нашій спеціалізованій мережі магазинів Ортомедіка. У нас в салоні ви знайдете великий вибір аплікаторів самих різних форм і розмірів, а також зможете проконсультуватися з нашими фахівцями на предмет правильного вибору, використання і догляду за аплікатором. У будь-який зручний для вас час ви можете замовити аплікатор Ляпко в інтернет-магазині Ortomedica. У каталозі ви знайдете весь доступний асортимент з фотографіями, ціною, описом і технічними характеристиками.