Ортопедичне взуття у Луцьку

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-12 срібні

1 200 грн

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-13 сині

1 200 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1032-03 сірі

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-04 перламутрові фіолетові

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-03 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1037-01 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1038-06 коричневий камуфляж

1 250 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica OSC-105 жовті

1 265 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 135-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 135-06 сині

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 226-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 230-01 анатомічні, рожеві

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 220-06 анатомічні, різнокольорові, низькі

1 250 грн

Туфлі ортопедичні для дівчаток Ortomedica 523-01 чорні

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 504-08 чорні, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 218-02 анатомічні, червоні

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 216-05 анатомічні, біло-жовті

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 101-05 білі, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 125-05 анатомічні, сині

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 141-03 анатомічні, срібло

1 250 грн

Опорно-рухова система людини — складний механізм, що потребує особливої ​​уваги. Деякі захворювання суглобів та скелетно-зв'язувального апарату здатні не лише викликати біль та дискомфорт при ходьбі, але й позбавити людину можливості нормально пересуватися самостійно. Що таке ортопедичне взуття та чому воно активно застосовується ортопедами для ефективної боротьби з патологіями тіла? Як воно впливає на наші ноги та при яких захворюваннях показано? Якщо вам потрібне ортопедичне взуття в Луцьку, пропонуємо вам відвідати магазин Медтехніка Ортомедіка. У нашому ортопедичному салоні ви не тільки відкриєте для себе широкий асортимент різних моделей взуття, але й зможете проконсультуватися з фахівцями з будь-яких питань.

Що таке ортопедичне взуття?

Ортопедичне взуття істотно відрізняється від моделей звичайного взуття. Головна відмінність полягає в його особливій конструкції, яка передбачає: анатомічну форму, наявність ортопедичних устілок, особливий підхід до виробничих матеріалів. Що відрізняє ортопедичне взуття від звичайного? Насамперед це:

 1. Антиковзна, гнучка підошва з гарною амортизацією. У момент зіткнення стопи із землею на суглоби покладається підвищене навантаження, яке також охоплює хребет. Щоб максимально пом'якшити цей момент, а також для того, щоб отримане навантаження розподілялося максимально рівномірно, виробники ортопедичного взуття використовують спеціальні матеріали для підошви.
 2. Жорсткий задник. Щоб зафіксувати ступні у правильному анатомічному положенні та забезпечити природну біомеханіку суглобів, задник взуття повинен щільно фіксувати гомілковостоп.
 3. Правильна висота підборів. Напевно, ви чули про те, що високий каблук - це шкідливо, але й повністю плоска підошва також не принесе користі здоров'ю ваших ніг. В ортопедичному взутті конструюється оптимальна висота каблука, що забезпечує правильну роботу суглобів.

Також в конструкцію ортопедичного взуття включено наявність ортопедичної устілки, яка надає профілактику плоскостопості або коригуючу дію за наявності патології, що вже розвинулася. Якщо вам потрібне дитяче ортопедичне взуття або взуття для дорослих — Медтехніка Ортомедіка у Луцьку чекає на вас у нашому ортопедичному магазині.

ортопедичне взуття Луцьк

Показання для використання ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття вам може призначити ортопед після особистої консультації або ви можете купити профілактичну модель взуття. У будь-якому випадку ми радимо вам порадитися з фахівцем. Ортопедичне взуття для дітей часто призначається з метою запобігання розвитку небажаних деформацій, а також за наявності таких захворювань:

 • плоскостопість;
 • клишоногість;
 • варусні стопи;
 • порушення рухливості стопи;
 • викривлення хребта або проблеми з поставою.

У ранньому віці, коли опорно-рухова система дитини ще не сформована, стопа має підвищену пластичність, тому легко піддається деформаціям. З цієї причини лікарі рекомендують батькам купити дитяче ортопедичне взуття. Що стосується дорослих пацієнтів, ортопедичне взуття рекомендується у таких випадках:

 • вальгусна деформація;
 • молоткоподібні пальці;
 • хронічні патології суглобів різної етіології;
 • діабетична стопа;
 • плантарний фасціїт;
 • подагра;
 • патології хребта.

Ортопедичне взуття захистить ваші суглоби, позбавить хронічної втоми та покращить якість вашого повсякденного життя. У профілактичних цілях взуття рекомендується вагітним жінкам, людям із зайвою вагою, спортсменам та тим, хто протягом довгого часу перебуває на ногах.

Де купити ортопедичне взуття в Луцьку?

Магазин медтехніки та ортопедичних товарів Медтехніка Ортомедіка запрошує вас відвідати наш салон. У нас ви зможете вибрати та купити ортопедичне взуття для себе та своєї дитини. Якщо у вас виникли труднощі, щоб вибрати взуття самостійно, ви завжди можете звернутися до менеджерів нашої мережі. У магазині працюють досвідчені фахівці, які допоможуть визначитися з вибором та дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також у будь-який момент ви можете замовити ортопедичне взуття в інтернет-магазині ortomedica.ua. На сайті вказана ціна, є фотографії товару та опис. З усіх питань телефонуйте по гарячій лінії