Кушетки медичні

Кушетка масажна з електроприводом Заповіт КМЕ

38 154 грн

Кушетка масажна Заповіт КМ

9 129 грн

Кушетка процедурна без тумбочки Заповіт КРПТ

5 304 грн

Стіл для перев'язок Заповіт П-1

3 994 грн

Банкетка трьохмісна зі спинкою та підлокітниками Заповіт МБС-1

4 826 грн

Банкетка трьохмісна зі спинкою Заповіт МБС

4 163 грн

Банкетка трьохмісна Заповіт МБ-3

3 308 грн

Банкетка двомісна Заповіт МБ-2

2 166 грн

Стіл перев'язувальний Норма-Трейд СПВ

6 635 грн

Стіл пеленальний Норма-Трейд СС

5 195 грн

Кушетка медична оглядова Норма-Трейд КМО

7 780 грн

Банкетка (м'яке сидіння 1500х400х850) Норма-Трейд зі спинкою Бс-3

5 030 грн

Банкетка (м'яке сидіння 1000х400х850) Норма-Трейд зі спинкою Бс-2

4 185 грн

Банкетка (м'яке сидіння 400х400х850) Норма-Трейд зі спинкою Бс-1

3 025 грн

Банкетка (м'яке сидіння 1500х400х450) Норма-Трейд Б-3

3 805 грн

Банкетка (м'яке сидіння 1000х400х450) Норма-Трейд Б-2

3 200 грн

Банкетка (м'яке сидіння 400х400х450) Норма-Трейд Б-1

2 130 грн

Кушетка процедурна з тумбочкою Заповіт КРПТ

8 511 грн

Кушетка процедурна з регульованим підголівником Заповіт КРП

4 641 грн

Кушетка гінекологічна Заповіт ККГ

6 638 грн

Будь-яка установа медичного призначення має бути оснащена необхідними меблями, інструментами та іншими пристосуваннями, які забезпечать хороші санітарні умови і полегшать взаємодію фахівця і пацієнта. Медична кушетка - це базовий предмет меблів, який завжди є в кабінетах лікарів і в будь-яких процедурних кабінетах.

Сучасні кушетки, які випускає виробничий ринок, відповідають всім нормам безпеки, стерильності та гігієни. Сертифіковані медичні меблі, які пройшли перевірку на відповідність нормам якості і безпеки, дозволяють надавати пацієнтам медичну допомогу високої якості, а лікарям створювати максимально сприятливі умови для їх непростої праці. Які види медичних кушеток існують? Як правильно підібрати меблі для кабінету і де їх купити? Про це далі.

кушетка медична

Види медичних кушеток

Якщо ви вирішили купити кушетку медичну - необхідно розібратися з тим, які види меблів існують на ринку. Найчастіше в спеціалізованих магазинах медичних товарів можна зустріти наступні типи:

  1. Кушетка медична для фізіотерапевтичних процедур. Забезпечують комфорт пацієнта і безперешкодно дозволяють фахівцеві проводити всі необхідні процедури. Конструкція фізіотерапевтичних кушеток має регульовану секторну основу і спеціальний поліуретановий наповнювач.

  2. Кушетка для масажу. Оскільки в процесі проведення масажу фахівець змушений працювати мануально в стоячому положенні, для максимального комфорту виробники стали передбачати функцію регулювання висоти кушетки. Також важливим фактором таких меблів є їх міцність. Існують різні моделі масажних кушеток. У деяких передбачені спеціальні отвори для обличчя, наявність м'яких подушок, опор та інших елементів.

  3. Оглядові медичні кушетки. Є в кожному медзакладі і служать для проведення огляду пацієнта. Конструкція оглядових кушеток відрізняється міцністю, безпекою і особливою стійкістю. Вона може бути як стандартною, так і складатися з декількох секцій. Для особливих видів діяльності в продажу зустрічається стіл-кушетка.

  4. Кушетки для косметологічного кабінету. Призначені для використання в косметологічних клініках. Конструкція регулюється і адаптується під кожного клієнта індивідуально, полегшуючи роботу косметолога.

  5. Кушетки медичні для огляду дітей. Дитячі кушетки мають невеликі розміри. Вони можуть бути стаціонарними або пересувними.

Великий асортимент кушеток, а також іншого обладнання для медичних установ ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Ми розташовані в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, а також інших містах України. У наших салонах ви зможете проконсультуватися з фахівцями і купити медичні меблі недорого, які будуть відповідати всім вашим пріоритетним критеріям.

Навіщо потрібна кушетка медична?

Медичні кушетки мають досить широке застосування. Вони зустрічаються в кожному кабінеті сімейних лікарів та профільних фахівців (гінекологів, фізіотерапевтів, ортопедів, неврологів і навіть психологів). Кушетки можуть бути оснащені колесами з блокуванням, що дозволяє швидко і ефективно переміщати пацієнта. Однак в масажних і фізіотерапевтичних кабінетах ці елементи не потрібні.

У кожному кабінеті лікаря і процедурному кабінеті дуже важливо підтримувати високий рівень гігієни і стерильності. До виробників медичних меблів пред'являються дуже строгі санітарні вимоги. Медичне обладнання повинно бути не тільки функціональним, але і забезпечувати зручність і комфорт як пацієнту, так і медичному персоналу. Висока якість означає безпеку - лікар, який володіє висококласним устаткуванням, може належним чином провести всі обстеження і лікування. Ось чому так важливі відповідні типи матеріалів, які сьогодні широко використовуються при виробництві медичних меблів.

Як правильно вибрати?

При виборі медичної кушетки необхідно враховувати кілька визначальних критеріїв, а саме:

  1. Призначення. Для яких цілей вам необхідна кушетка і якими особливостями вона повинна володіти.

  2. Тип конструкції (стаціонарний або пересувний). Чи повинна кушетка регулюватися по висоті, мати кілька секцій, або вас цілком влаштує стандартна модель без регулювань.

  3. Матеріал покриття (повинен бути гіпоалергенним і комфортним для ваших пацієнтів).

  4. Габарити (підбираються виходячи з квадратури вашого кабінету).

  5. Вага. Існують полегшені моделі крісел, а також посилені варіанти для можливості обстеження людей із зайвою вагою. Кушетки посиленого типу рекомендується використовувати в масажних кабінетах.

Визначтеся, чи підійде вам класичний тип кушетки або необхідно багатофункціональна габаритна модель. Від цього також буде залежати ціна меблів.

кушетки медичні

Чому варто купити кушетку медичну у нас?

У мережі ортопедичних салонів Ортомедіка ви знайдете якісні медичні меблі від кращих виробників Європи. Всі товари сертифіковані, відповідають строгим санітарним нормам і абсолютно безпечні для пацієнтів і фахівців. Також у продажу багато інших корисних пристосувань для оснащення вашої клініки або кабінету. У салонах працює кваліфікований персонал, який завжди допоможе вам з вибором і відповість на всі ваші запитання.

Кушетки медичні: найчастіші питання

Діапазон цін на кушетки медичні від 2 130 грн до 38 154 грн

Найпопулярніші кушетки медичні на ORTOMEDICA.ua: