Ваги кухонні Oromed ORO-KITCHEN SCALE WHITE

999 грн

Ваги кухонні KS 34 Stainless Steel

1 439 грн

Ваги кухонні KS 34

1 439 грн

Ваги кухонні KS 26

1 299 грн

Кухонні ваги Beurer KS 51

1 749 грн

Кухонні ваги Beurer KS 28

925 грн

Кухонні ваги Beurer KS 25

1 179 грн

Кухонні ваги Beurer KS 19 Slate

895 грн

Кухонні ваги Beurer KS 19 Love

895 грн

Кухонні ваги Beurer KS 19 Lemon

895 грн

Кухонні ваги Beurer KS 19 Ice Cream

895 грн

Кухонні ваги Beurer KS 19 Fresh

895 грн

Кухонні ваги Beurer KS 19 Black

895 грн

Кухонні ваги Beurer KS 19 Berry

895 грн

Кухонні ваги дієтологічні Beurer DS 61

3 178 грн

Ваги кухонні KS 19 Sequence Beurer

895 грн

Ваги кухонні KS 22 Beurer

995 грн

Ваги кухонні KS 36 Beurer

1 849 грн

Ваги механічні кухонні модель 6130 3 кг

500 грн

Кухонні ваги - незамінний помічник на кухні. Вони дозволяють точно контролювати рецептуру страв, стежити за калоріями в раціоні, вимірювати вагу рідин та ін. Ваги кухонні можуть бути механічними або електронними. Електронні кухонні ваги поступово витісняють з ринку механічні аналоги, так як стають більш доступні і досконалі. Більшість сучасних моделей кухонних електронних вагів оснащені додатковими корисними функціями, які допомагають в побуті. Зазвичай ваги виробляються невеликих габаритів, а їх дизайн здатний прикрасити інтер'єр будь-якої кухні. Для чого ще використовуються ваги? Як правильно їх вибрати і де купити? На ці питання відповімо далі.

Навіщо потрібні кухонні ваги?

Зважити необхідний обсяг продукту, дізнатися місткість тари, визначити кількість рідини - з усім цим вам допоможуть кухонні ваги. Крім діагностики ваги, сучасні моделі пристроїв дозволяють визначити "нетто" продукту без урахування тари, мають вбудований таймер і автоматичну пам'ять. За зовнішнім виглядом ваги можуть бути плоскими або з чашею. Кухонні ваги з наявністю чаші розраховані для зважування важких продуктів, тому їх допустиме максимальне навантаження, як правило, вище. Плоскі моделі ваг кухонних більш практичні і відмінно підходять для повсякденних побутових умов. Невеликі за розміром, вони відмінно впишуться в інтер'єр кухні і стануть на ній вашим головним помічником.

Якщо у вашій родині є маленька дитина - наявність кухонних ваг для вас стане особливою перевагою. У ранньому віці дітям потрібно особливе харчування в попередньо розрахованій грамовці. Ваги дозволяють контролювати раціон не тільки новонародженої дитини, а й дітей дошкільного віку.

Для тих, що худнуть, ваги також стануть незамінним пристроєм. Як відомо, для швидкого і ефективного схуднення необхідно контролювати щоденну норму калорій, розрахувати яку без наявності ваг вкрай важко. Ваги допоможуть точно розрахувати норму калорій і швидше досягти поставленого результату.

кухонні ваги

Як вибрати кухонні ваги?

Якщо ви вирішили придбати кухонні ваги - спершу необхідно визначитися, для яких цілей вони вам необхідні: кулінарія, контроль калорійності раціону, догляд за дитиною і т.д. Від цього буде залежати тип моделі, її функціонал, і, ціна, відповідно. Також при виборі ваг для кухні необхідно звертати увагу на такі параметри техніки:

  1. Установка. Зазвичай ваги виробляються двох типів: настільні і підлогові. Настільні кухонні ваги підійдуть для будь-якої кухні, так як вони не відрізняються великими габаритами, чого не сказати про підлогові конструкції. Такі ваги, як правило, застосовуються в спеціалізованих закладах громадського харчування, де необхідно зважувати продукти вагою до 150 кг.

  2. Спосіб вимірювання. За способом вимірювання ваги бувають механічні або електронні. Електронні ваги вважаються більш сучасними і практичними, хоча ціна на механічні кухонні ваги зазвичай нижче. Механічні ваги не вимагають використання батарейок, однак електронні ваги відрізняються підвищеною точністю.

  3. Максимально допустима вага. Зазвичай допустиме навантаження ваг не більше 5 кг.

  4. Похибка. Варіюється в межах 1-2 г.

  5. Форма ваг. Чаша або плоска поверхня.

  6. Тарування і функція обнулення. Дана опція дозволяє здійснювати зважування різних продуктів в тарі одночасно.

  7. Автоматичне відключення і тип живлення пристрою.

  8. Одиниці виміру. Незважаючи на звичні одиниці виміру в грамах і кілограмах, іноді виникає необхідність скористатися іншими величинами (фунт, унція та ін.).

  9. Функція визначення загального показника харчової цінності.

Також перед покупкою зверніть увагу на матеріали, з яких вироблено пристрій, розміри дисплея і габарити ваг. Це дозволить вам підібрати максимально точний і практичний в використання пристрій.

ваги кухонні

Чому купити кухонні ваги варто у нас?

Сучасний ринок пропонує безліч різних рішень кухонних ваг з широким функціоналом. Поряд з цим, можна зустріти дешеві аналогові підробки, які через кілька використань можуть виявитися несправними. Саме тому покупку кухонних ваг краще здійснювати в спеціалізованих магазинах. Ортомедіка - це профільна мережа магазинів медтехніки для домашнього та професійного використання. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками і кращими виробниками ринку. Одним з європейських виробників, з яким ми працюємо вже багато років, є німецька торгова марка Beurer, яка пропонує широкий асортимент ваг самого різного призначення з яскравим сучасним дизайном. На сайті нашого інтернет-магазину ви можете замовити кухонні ваги вже сьогодні. З усіх питань вас проконсультують менеджери гарячої лінії. Салони Ортомедіка розташовані в Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Києві, Харкові та інших містах України. У магазинах працюють досвідчені фахівці, які допоможуть вам зробити правильний вибір, запропонують всі доступні варіанти, розкажуть, скільки коштує модель ваг і якими функціями відрізняється.

Кухонні ваги: найчастіші питання

Діапазон цін на кухонні ваги від 500 грн до 3 178 грн