Ліжка медичні

Ліжко медичне функціональне Vhealth VN202
-15% на 2-й товар

Ліжко медичне функціональне Vhealth VN202

14 500 грн

Крісло підйомне з двома моторами CAROL OSD-CAROL PU02-1LD

15 990 грн

Крісло підйомне з двома моторами EDE OSD-EDE AD03-1LD

22 999 грн

Крісло підйомне з двома моторами EDE OSD-EDE AD05-1LD

22 999 грн

Крісло підйомне з двома моторами BERGERE OSD-BERGERE JP04-1LD

22 999 грн

Крісло підйомне з двома моторами BERGERE OSD-BERGERE AD05-1LD

22 999 грн

Крісло підйомне з одним мотором OSD-LANTA AD05-1LS "LANTA"

14 990 грн

Крісло підйомне з одним мотором OSD-LANTA AD03-1LS "LANTA"

14 990 грн

Реанімаційне ліжко з електроприводом OSD-B05P, 4 секції

49 999 грн

Реанімаційне ліжко з електроприводом OSD-B02P, 4 секції

69 999 грн

Реанімаційне ліжко OSD-A328P, 4 секції

39 999 грн

Реанімаційне ліжко OSD-A232P-C, 4 секції

27 999 грн

Реанімаційне ліжко OSD-A132P-C, 4 секції

26 999 грн

Функціональне ліжко Virna OSD-9520 (4 секції)

39 999 грн

Ліжко OSD-93V + OSD-90V механічне, на колесах, 2-х секційне

15 000 грн

Ліжко OSD-91V + OSD-90V з електроприводом, на колесах, 4-х секційне

25 999 грн

Ліжко OSD-91EV SOFIA ECONOMY з електроприводом, 4-х секційне

49 999 грн

Ліжко OSD-94V + OSD-90V, механічне, на колесах, 4-х секційне

16 999 грн

Ліжко OSD-91V з електроприводом, 4-х секційне

23 999 грн

Ліжко OSD-94, механічне, 3-х секційне

25 999 грн

Під час реабілітаційного періоду пацієнту необхідно забезпечити комфорт. Так як більшу частину часу людина проводить лежачи в ліжку - важливо, щоб медичне ліжко було зручним і мало весь необхідний функціонал. Зручне ліжко забезпечує повноцінний відпочинок, сприяє прискоренню відновлення пацієнта і підвищує ефективність лікувальної терапії. Якими особливостями володіють медичні ліжка? Які види ліжок існують і чим вони відрізняються між собою? Скільки коштує ліжко медичне і як правильно його вибрати? На ці та інші питання ми відповімо далі.

Широкий асортимент реабілітаційного обладнання для лікарень і домашнього використання ви знайдете в професійній мережі салонів Ортомедіка. Ви можете відвідати наші магазини в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Харкові, Одесі та інших містах України.

медичне ліжко

Види ліжок медичних

Є кілька типів ліжок які встановлюються в поліклініках і діляться на три види:

 1. Електричні. Електроліжка - це багатофункціональні пристрої з приводом, що забезпечують максимальний комфорт пацієнта. Функціональні медичні ліжка з електроприводом фіксуються в різних положеннях, а ступінь фіксації і режими змінюються за допомогою спеціального регулювання. Управління електроліжком може здійснюватися безпосередньо самим пацієнтом.

 2. Напівелектричні. Ліжка медичні з напівелектроприводом допускають можливість регулювання головної і ножної секції, в той час як середня частина конструкції залишається нерухомою. Управління здійснюється за рахунок портативного пульта. Зміна рівня висоти ліжка регулюється вручну. Ціна таких ліжок більш доступна, в порівнянні з повністю електричними моделями.

 3. Механічні. В ліжках з механічним приводом використовуються спеціальні важелі для регулювання рівня висоти конструкції, а також головна і ножна секції. Це доступні в ціні вироби, регулювання яких здійснюється вручну. Щоб налаштувати комфортне положення пацієнта в ліжку, швидше за все знадобиться допомога асистента. Це оптимальний варіант для лежачих хворих.

Також ліжка медичні розрізняються за кількістю секцій, які складають конструкцію. Найчастіше зустрічаються трисекційні і чотирьохсекційні ліжка. Чим більше секцій - тим функціональніша і практичніша модель. Існують спеціальні моделі для новонароджених, ліжка з туалетом для ослаблених і не ходячих пацієнтів, медичні пристосування з підйомним механізмом і безліч інших варіантів.

Правильно вибрати і купити медичне ліжко вам допоможуть фахівці мережі магазинів Ортомедіка. Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань, запропонуємо доступні і функціональні моделі ліжок і проведемо інструктаж з правильної експлуатації реабілітаційного обладнання.

Навіщо потрібні ліжка медичні?

Медичні ліжка активно використовуються в стаціонарних умовах, але можуть застосовуватися і для дому. Вони забезпечують не тільки комфортне, але і правильне анатомічне положення тіла пацієнта в моменті його перебування в ліжку.

Ліжко трансформер, що складається з декількох секцій, дозволяє відрегулювати всі частини конструкції по потрібній висоті і відповідному куту нахилу. Це забезпечить максимальний комфорт і зручність пацієнта, прискорити процес одужання і забезпечить профілактику пролежнів (за допомогою частої зміни положення тіла пацієнта).

Медичні ліжка з пультом управління дозволяють людині самостійно регулювати секції, адаптуючи їх під комфортне положення тіла.

купити медичне ліжко

Як правильно вибрати?

Якщо ви вирішили купити ліжко медичне - важливо правильно вибрати конструкцію, щоб вона забезпечувала комфорт і весь спектр необхідних функцій. На які критерії необхідно звертати увагу при покупці подібного обладнання? Перш за все, це:

 • тип приводу;

 • максимально допустима вага (для людей з великою вагою існують спеціальні моделі ліжок - баріатричні);

 • кількість секцій і можливість їх регулювання;

 • чи є акумулятор і які особливості його роботи;

 • чи є регулювання рівня нахилу ложа;

 • тип спинки (знімна / незнімна);

 • бортики по краях і особливості їх регулювання;

 • габарити і вага ліжка.

Спираючись на прості перераховані вище критерії, ви зможете правильно підібрати необхідну модель реабілітаційного виробу, однак ми все одно настійно вам рекомендуємо отримати консультацію фахівця.

Чому варто купити медичне ліжко у нас?

Продавці мережі магазинів Ортомедіка не просто допоможуть вам у виборі, але проведуть консультацію на предмет правильного використання ліжка. Покажуть, як правильно регулювати секції, змінювати режими, встановлювати потрібну висоту ложа і т.д.

Всі цікаві для вас питання ви зможете безпосередньо задати нашим експертам.

Ліжка медичні: найчастіші питання

Діапазон цін на ліжка медичні від 5 730 грн до 198 000 грн