Аплікатор Ляпко у Кривому Розі

Аплікатор Ляпко Квадро 4,9 Ag

932 грн

Аплікатор Ляпко Валік Великий М 5,0 Ag

794 грн

Чарівна стрічка здоров'я Ляпко (1+1, 5-сегментна) 4,3Ag

1 320 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag х 4 (47,5х23,5 см)

1 710 грн

Масажний Килимок Ляпко голчастий великий плюс 6,2 Ag (56х29 см)

2 088 грн

Масажна подушка Ляпко голчаста 5,8 Ag (38,5х16

1 209 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag (23,5х5,9см)

242 грн

Килимок Ляпко Великий 7,0 Ag (48х27,5 см)

1 662 грн

Ляпко Валік 3,5 Ag М для обличчя

413 грн

Устілки Ляпко 37-40 р. 5.0 AG

805 грн

Устілки Ляпко 40-43 р. 5.0 AG

909 грн

Ляпко М'ячик голчастий 4,0 Ag

551 грн

Аплікатор Ляпко Супутник плюс 5,8 Ag

241 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 6,2 Ag

439 грн

Аплікатор Ляпко Народний 7,0 Ag

374 грн

Аплікатор Ляпко Ап Квадро 6,2 Ag

858 грн

Аплікатор Ляпко Шанс 4,9 Ag

500 грн

Аплікатор Ляпко Краплинка 3,5 Ag

105 грн

Аплікатор Ляпко Квадро 5,8 Ag

946 грн

Аплікатор Ляпко пояс Універсальний 4,3 Ag (М)

625 грн

Голковколювання - популярна медична процедура, яка прийшла до нас зі східної культури, проте не кожна людина може на неї зважитися. Незважаючи на ефективність даного методу, він хворобливий для пацієнтів. Сьогодні існує більш м'яке альтернативне рішення, яке дозволяє отримати схожий ефект без відвідування мануального терапевта і з набагато меншим болем. Що таке аплікатори Ляпко і як вони впливають на наш організм? Які показання до застосування існують і де купити аплікатори Ляпко в Кривому Розі? Про це далі.

Що таке аплікатор Ляпко?

Аплікатори Ляпко представляють собою особливий вид масажерів з наявністю медичних голок з благородних металів. Основа таких виробів звичайно виконана з гуми. Масажери Ляпко виробляються в формі валиків з дерев'яними ручками, м'ячиків, що містяться в долоню, широких і вузьких стрічок, килимків, устілок, поясів і інше. Стикаючись з шкірою, голка стимулює не тільки епітеліальний зовнішній покрив нашого тіла, але і нервові закінчення, які в множинній кількості розташовані неглибоко від шкіри. За рахунок близького розташування судин голки підсилюють кровообіг, покращуючи, таким чином, внутрішній метаболізм клітинних структур. Аплікатори Ляпко - це ефективні масажні пристрої, які дозволяють підвищити продуктивність всіх систем внутрішніх органів, прискорити процес схуднення, стимулювати захисні бар'єри імунної системи і привести в нормальний стан роботу нашого опорно-рухового апарату.

Користь аплікаторів Ляпко

Який ефект можна отримати від регулярного застосування масажера Ляпко? Перш за все, це:

  1. Налагодження сну. Якщо вас регулярно мучить безсоння, а на ранок ви часто стикаєтеся з "розбитим" станом - саме час задуматися над тим, щоб купити аплікатор Ляпко.

  2. Зняття м'язових спазмів і болів в спині і суглобах. Шляхом впливу на нервові закінчення, аплікатори Ляпко здатні позбавити тіло від болю, дискомфорту і невралгічних спазмів. Ці вироби активно застосовуються в лікуванні захворювань нервової системи і показують відмінний терапевтичний результат.

  3. Супроводжують схудненню. За рахунок неглибокого проникнення голок, посилюється кровообіг, це дозволяє організму швидше розщеплювати жирову клітковину, що ховається під поверхнею нашої шкіри і утворює мало естетичний целюліт.

  4. Профілактика дегенеративно-дистрофічних захворювань. Масажер Ляпко підсилює роботу всіх внутрішніх рідин, включаючи кров і лімфу, а також прискорює транспортування поживних речовин до всіх тканин і органів нашого організму. Аплікатори Ляпко зберігають цілісність наших суглобів і перешкоджають розвитку ускладнень.

  5. Підвищення імунітету. Рефлексотерапія підсилює захисні механізми нашого тіла і надає профілактичну дію проти хвороб опорно-рухової, дихальної, серцево-судинної та інших систем організму людини.

Користь аплікаторів Ляпко незаперечна, тому безліч лікарів і фахівців використовують ці пристрої в своїй лікарській практиці. Ви можете організувати "голковколювання" прямо в домашніх умовах, яке буде більш безпечно, вигідніше і не менш ефективніше.

Де купити аплікатори Ляпко в Кривому Розі?

Вирішили купити аплікатор Ляпко в Кривому Розі? Тоді ми чекаємо вас в будь-якому з наших ортопедичних салонів Ортомедіка. У нашому спеціалізованому магазині вас чекає величезний вибір оригінальної, якісної і сертифікованої ортопедичної продукції, професійні консультації наших менеджерів, і допомога в підборі потрібного масажера. У будь-який час доби для наших клієнтів доступний інтернет-магазин Ortomedica, де ви можете замовити аплікатор Ляпко з доставкою. У каталозі ви знайдете докладний опис товарів з додатком ціни, характеристик, докладного опису і фотографій. З усіх питань звертайтеся на гарячу лінію.