Милиця алюмінієва середня Vhealth VH325 (М)

499 грн

Милиця алюмінієва висока Vhealth VH325 (L)

499 грн

Милиця з опорою під лікоть Vhealth VH337 чорна

440 грн

Милиця з опорою під лікоть Vhealth VH337 сіра

440 грн

Милиця з опорою під лікоть Vhealth VH337 червона

440 грн

Гумова рукоятка для милиць Nova N7200AA10-1

88 грн

Насадка для милиці пахвова N7200AA09-1

110 грн

Накостильник №16 сірий 716gr

83 грн

Накостильник №16

33 грн

Накостильник N25

33 грн

Накостильник N21

33 грн

Накостильник MEDOK №28 (МED-01-0128/KG-381-28)

50 грн

Накостильник MEDOK №25 (МED-01-0125/KG-381-25)

50 грн

Накостильник MEDOK №21 (MED-01-0121/KG-381-21)

50 грн

Накостильник MEDOK №19 (MED-01-0119/KG-381-19)

50 грн

Накостильник MEDOK №16 (МED-01-0116/KG-381-16)

50 грн

Накостильник NTA22-002 (22 мм)

121 грн

Накостильник NTA19-001 (19мм)

55 грн

Накостильник NTA25-001 (25 мм)

66 грн

Милиця пахвова алюмінієва Nova 7202

484 грн

Травматизм тимчасово позбавляє людину нормальної рухової здібності. В період реабілітації після травми або операції виникає необхідність у додатковій опорі тіла. Милиці допомагають зняти навантаження з пошкодженої кінцівки, захищають суглоби від перенапруги і дають можливість внутрішнім тканинам швидше відновитися.

Великий вибір реабілітаційного обладнання ви знайдете в мережі професійних ортопедичних салонів Ортомедіка. У нас ви зможете вибрати і купити милиці, які прискорять процес реабілітації, нададуть вам необхідну підтримку і стануть вашою основною опорою в процесі одужання.

милиці

Види милиць

При використанні милиць людина повинна відчувати себе впевнено і комфортно, тому виробники пропонують два основних типи конструкції:

 1. Пахвові милиці. Стандартний вид милиць, які встановлюються під пахву. При цьому руки упираються в спеціальні опори нижче ліктя. Виробляються з різних матеріалів: сталі, деревини, алюмінію і т.д. Конструкція деяких моделей може регулюватися під зріст користувача індивідуально.

 2. Підлокітні милиці. Опора в милицях даного типу розташована в ліктьовій зоні, а зап'ястя, при цьому, впираються в спеціально відведену рукоятку. Милиці підлокітного типу менш громіздкі, мають невелику вагу і надають хорошу підтримку.

Також виготовляються спеціальні дитячі милиці, які підбираються відповідно до росту дитини. У деяких моделях для забезпечення максимальної безпеки передбачена система проти ковзання і чотириколісна система стійкості. Консультанти магазинів Ортомедіка з радістю допоможуть вам вибрати необхідну вам модель милиць і дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ми розташовані в Києві, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі, Харкові та інших містах України.

Навіщо потрібні милиці?

Основне призначення милиць - зняття навантаження з пошкодженої кінцівки, що, в свою чергу, прискорює реабілітаційний процес. Правильно підібрані милиці купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, допоможуть вам швидше повернутися до нормальної життєдіяльності і усунуть дискомфорт і болі під час ходьби. Також в наших салонах ви можете купити наконечники для милиць окремо. В основному дані аксесуари виробляються з гуми, яка запобігає ковзанню і забезпечує безпеку, отже, наконечники - це обов'язкова складова, без якої використання милиць може бути небезпечним.

купити милиці

Як правильно вибрати?

Щоб правильно вибрати і купити милицю - необхідно враховувати наступні характеристики:

 • зріст;

 • максимально допустиме навантаження;

 • вікова категорія користувача (дитячі / для дорослих);

 • можливість регулювання по висоті;

 • матеріал конструкції і опори;

 • тип і матеріал наконечників;

 • максимальна висота милиці;

 • виробник;

 • ціна.

Незважаючи на те, що критерії вибору милиць досить прості - при неправильному і недбалому підборі моделі користувач, в кращому випадку, може відчувати дискомфорт, а в гіршому - може знову травмуватися. Ось чому так важливо поставитися до вибору даного реабілітаційного обладнання максимально серйозно. Допомогу в правильному підборі милиць вам нададуть фахівці мережі магазинів Ортомедіка. У нас працює навчений персонал, який врахує всі перераховані вище параметри, ваші індивідуальні побажання і можливості. Самостійно ознайомитися з асортиментом мережі ви можете прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину.

Чому варто купити милиці у нас?

Здоров'я - основна частина повноцінного і щасливого життя. Коли мова йде про здоров'я - якістю нехтувати не варто. Ортопедичні салони Ортомедіка - це професійна мережа, яка спеціалізується на медичних товарах і реабілітаційному обладнанні. Ми працюємо тільки з кращими брендами і перевіреними постачальниками, надаємо клієнтам професійні консультації та намагаємося тримати доступні ціни для всіх покупців. Головна мета компанії - допомогти людям, які цього потребують. З цієї причини ми постійно оновлюємо і розширюємо асортимент, проводимо акції і робимо знижки. Якщо вам необхідна допомога - звертайтеся в будь-який з наших магазинів.

Милиці: найчастіші питання

Діапазон цін на милиці від 33 грн до 999 грн