Компресійний одяг для спорту

Сорочка CEP для зими wingtech з довгим рукавом для жінок

3 460 грн

Сорочка CEP для зими wingtech з довгим рукавом для чоловіків

3 460 грн

Сорочка для тренувань CEP короткий рукав, для чоловіків

1 290 грн

Шорти для тренувань 2 в 1 CEP для жінок

2 590 грн

Шорти для тренувань 2 в 1 CEP для чоловіків

2 590 грн

Шорти CEP для бігу 3.0 для жінок чорний

3 110 грн

Шорти CEP для бігу 3.0 для чоловіків, чорні

3 110 грн

Шорти CEP вільного крою, для жінок

1 430 грн

Шорти CEP вільного крою, для чоловіків

1 430 грн

Шорти CEP для відпочинку, для чоловіків

2 080 грн

Шорти для тренувань CEP для чоловіків

0 грн 0 грн

Шорти CEP active+ base, для жінок

0 грн 0 грн

Шорти CEP active+ base для чоловіків

0 грн 0 грн

Під час активних фізичних навантажень зростає обсяг крові, що циркулює в організмі. Щоб доставити кисень до тканин і внутрішніх органів - серце починає активніше функціонувати, як наслідок, підвищується тиск. Для забезпечення безпечних та ефективних тренувань спортсмену обов'язково необхідно використовувати спеціальний компресійний одяг. Що це за вироби і як вони дозволяють захистити організм людини? Як компресійний одяг для спорту здатен вплинути на продуктивність тренувань і розвиток витривалості, а також якими особливостями володіє? Про це далі.

компресійний одяг для спорту

Навіщо потрібен компресійний одяг спортсменам?

Компресійний одяг для спорту має безліч переваг. Білизна стимулює кровообіг і надає лімфодренажний ефект, підтримує м'язовий тонус і покращує відтік крові. Також одяг для спорту надає профілактику тромбозу глибоких вен, якому піддаються професійні спортсмени, що регулярно відчувають важкі фізичні навантаження. Ще одне корисне застосування компресійної білизни - її можна використовувати при подорожах: тривалих перельотах або транспортуванні на автомобілі. Таким чином ваші вени завжди будуть під захистом. 

Переваги компресійного одягу для спорту наступні:

 1. Поліпшення стабілізації м'язів, розвиток м'язового контролю. Компресійний вплив не тільки налагоджує циркуляцію крові, але і розвиває м'язовий контроль спортсмена. При регулярному носінні компресійного одягу людина краще відчуває і контролює свої рухи.

 2. М'язова детоксикація. За рахунок компресійного здавлення здійснюється стимуляція виведення з м'язів молочної кислоти і продуктів розпаду. Таким чином процес відновлення після тренування прискорюється.

 3. Налагодження відтоку венозної крові. Прискорений відтік крові дозволяє організму швидше наситити киснем тканини і внутрішні органи.

 4. Захист від високих ударних навантажень. Даний пункт особливо актуальний для легкоатлетів. Компресійний ефект здатний знижувати ударне навантаження при бігу, особливо, коли у спортсмена висока маса тіла. Менше страждають стопи, суглоби і хребет.

 5. Профілактика варикозу. Через великих фізичних навантажень спортсмени схильні до ризику розвитку варикозного розширення вен. Щоб виключити дану ймовірність, необхідно використовувати компресійний одяг для спорту.

Носити компресійний одяг для спорту можна не тільки в процесі тренування, але і після нього, а також на змаганнях. Білизна знижує рівень стресу, дозволяє швидше реабілітуватися після виснажливого тренування і розвиває витривалість у спортсмена. Важливим пунктом є і те, що спортивна компресійна білизна надає ефективну профілактику цілого спектра різних захворювань: судинних патологій, хвороб опорно-рухового апарату, дихальної системи та ін.

Великий вибір компресійного трикотажу для спортсменів ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. У нас представлений широкий асортимент компресійного одягу високої якості. Ви можете купити компресійний одяг для спорту в будь-якому з магазинів Ортомедіка в вашому місті або замовити білизну вже сьогодні на нашому сайті. Салони Ортомедіка розташовані в Одесі, Кривому Розі, Києві, Дніпрі, Харкові та інших містах України.

Види компресійного одягу для спорту

Компресійна білизна для тренувань різниться за кількома критеріями. В першу чергу, одяг буває чоловічим і жіночим, проте зустрічаються і універсальні унісекс моделі. За типом моделі діляться на:

 • шорти;

 • футболки;

 • майки;

 • сорочки;

 • гольфи.

Є літні, демісезонні і зимові модифікації. Популярним виробником професійного компресійного одягу для спорту є німецька торгова марка Medi (Меді), а також французький бренд Thuasne (Тюан). Також компресійна білизна різниться за рівнем наданої компресії. В даному випадку підбір білизни необхідно здійснювати індивідуально, виходячи з власних відчуттів і показань. Наприклад, якщо ви плануєте застосовувати компресійний одяг для відновлення після тренування - його щільність (компресія) повинна бути нижче білизни, використовуваної безпосередньо в момент фізичних навантажень.

Ціна на компресійну білизну для спорту залежить від щільності текстилю, виробника і типу моделі. У випадку з компресійними гольфами важливо розуміти, який клас компресійного трикотажу вам необхідний. Для цього проконсультуйтеся з флебологом і визначте:

 • чи є у вас показання до використання компресійних гольфів для спорту;

 • чи є протипоказання;

 • необхідно встановити наявність (або відсутність) патології, а також з'ясувати форму і стадію відхилення.

На підставі проведеного обстеження фахівець призначає білизну необхідного класу компресії. З метою реабілітації після активних фізичних навантажень компресійний одяг для спорту рекомендується носити не більше чотирьох годин до і після тренування.

компресійна білизна для спорту

Чому варто купити компресійний одяг для спорту у нас?

Зробити правильний вибір моделі компресійного одягу для спорту вам допоможуть продавці-консультанти мережі ортопедичних салонів Ортомедіка. Ми детально відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо на предмет правильного використання спортивної білизни і догляду за нею. Консультанти нададуть вашій увазі всі наявні в асортименті варіанти, розкажуть, скільки коштує компресійний одяг для спорту і в чому полягає різниця між кількома типами моделей. Також перевагами нашої мережі є:

 1. Співпраця з кращими виробниками світового ринку компресійних виробів.

 2. Сертифіковані товари з гарантією якості.

 3. Персональна допомога наших менеджерів в підборі виробів.

 4. Можливість замовити компресійний одяг для спорту з доставкою онлайн.

 5. Великий вибір.

У разі виникнення питань ви завжди можете скористатися номером гарячої лінії нашої компанії. Менеджери з радістю дадуть відповідь на будь-які ваші питання і допоможуть вибрати потрібну модель компресійного одягу. Звертайтеся!

Компресійний одяг для спорту: найчастіші питання

Діапазон цін на компресійний одяг для спорту від 1 290 грн до 4 150 грн