Компресійні колготки для вагітних

Компресійні колготки для вагітних Mediven Duomed basic 2 клас, закритий / відкритий

3 640 грн

Компресійні колготки для вагітних Mediven Duomed basic 1 клас, закритий / відкритий

3 640 грн

Колготки для вагітних 2 клас Aurafix AV-118, закритий носок

2 030 грн

Колготки для вагітних Mediven Plus 2 клас, відкритий / закритий

4 410 грн

Колготки для вагітних Mediven Plus 3 клас, відкритий / закритий

4 880 грн

Колготки для вагітних Mediven Plus 1 клас, відкритий / закритий

4 410 грн

Колготки для вагітних Mediven Elegance 2 класс, відкритий / закритий

4 530 грн

Колготки для вагітних Mediven Elegance 1 клас, відкритий / закритий

4 530 грн

Колготки для вагітних 140 DEN 18-22 mmHg Relaxsan Maternity

640 грн

Колготки для вагітних 140 DEN (18-22 mmHg) Relaxsan Basic

781 грн

Колготки для вагітних 70 DEN (12-17 mmHg) з регульованим поясом Relaxsan Basic

640 грн

Колготки для вагітних Tiana (профілактичні) компресія 18-21 мм рт.ст. чорні

0 грн

Колготки для вагітних Tiana (профілактичні) компресія 13-15 мм рт.ст. бежеві

0 грн

Колготки для вагітних Tiana (профілактичні) з мікрокотоном, компресія 13-15 мм рт.ст.

0 грн

Колготки для вагітних Tiana (профілактичні) компресія 18-21 мм рт.ст. бежеві

0 грн

Колготки для вагітних Tiana (профілактичні) компресія 13-15 мм рт.ст. чорні

0 грн

Колготки для вагітних Tiana (профілактичні) компресія 8-11 мм рт.ст. бежеві

0 грн

Колготки для вагітних Tiana (профілактичні) компресія 8-11 мм рт.ст. чорні

0 грн

Під час вагітності у майбутньої матері можуть виникнути серйозні порушення венозного кровообігу нижніх кінцівок. Набряки щиколоток зустрічаються у 50% жінок, варикозне розширення вен - приблизно у 30%. Поява варикозного розширення вен при вагітності доставляє не тільки естетичний, але і фізичний дискомфорт - ноги сверблять, болять, набрякають, а в деяких випадках може розвинутися тромбоз вен. Чому так важливо використовувати компресійні колготки для вагітних і якими основними перевагами вони наділені?

компресійні колготки для вагітних

Види компресійних колготок для вагітних

Компресійний трикотаж для вагітних повинен забезпечувати три основні пункти: ефективність, зручність, безпека. Колготки для вагітних діляться залежно від класу компресії і типу моделі. Необхідний ступінь компресії повинен призначати лікар на підставі ваших індивідуальних особливостей. В асортименті спеціалізованого магазину Ортомедіка ви знайдете вироби наступних класів:

 • профілактичний. Використовується для запобігання утворенню судинних сплетінь (перші симптоми варикозу) при схильності до захворювання. Вироби профілактичного класу чинять тиск до 18 мм рт.ст .;

 • 1 клас компресії. Призначаються при перших проявах варикозної хвороби і мають тиск від 18 до 22 мм.рт.ст.;

 • 2 клас компресії. Застосовуються у випадках явних проявів симптомів варикозу (біль в ногах, набряки, свербіж, видимі вени). Чинять тиск 23-32 мм рт.ст.;

 • 3 клас компресії. Лікувальні вироби, що застосовуються для усунення набряків, трофічних проявів, при тромбозі вен, а також при лімфовенозній недостатності.

Існує також останній, 4 клас компресійного трикотажу, тиск якого становить від 46 мм рт.ст. і більше. Дана ступінь компресії призначається в крайніх, важких випадках, а застосування таких моделей регулюється строго лікарем.

Навіщо потрібні компресійні колготки для вагітних?

Щоб краще зрозуміти механізм варикозного розширення вен, варто розглянути анатомію венозної системи нижніх кінцівок. Довжина всіх судин - 100 км. Деякі вени заховані глибоко між м'язами і утворюють так звану систему глибоких вен, по яких тече близько 80% крові від ніг до серця. Ефективність їх роботи визначає правильне функціонування організму. Однак більшість захворювань венозної системи стосується поверхневих вен, саме тут і виникає варикозне розширення вен. У нормальних умовах кров в нижніх кінцівках тече з поверхневої венозної системи через перфоратори в глибоку систему, звідки вона продовжує рухатися у напрямку до серця.

Для того, щоб кров досягла свого призначення, вени підтримують так званий судинно-м'язовий тонус стопи і гомілки, який за допомогою систематичних скорочень штовхає кров вгору. Перебуваючи протягом багатьох годин в сидячому або стоячому положенні, клапани, що підтримують рух крові до серця, залишаються в пасивному стані. Без допомоги м'язів кров програє боротьбу з гравітацією: швидкість її потоку знижується, кров залишається в судинах (так званий застій крові) і тисне на стінки зі зростаючим тиском.

Щоб підвищений тиск не зашкодив стінці судин і клапанів, в нашому організмі виробилася захисна реакція: вода, що міститься в крові, проникає через стінки судин в тканині - завдяки цьому падає артеріальний тиск - ноги опухають. Так виглядає механізм утворення набряків. Колготки компресійні для вагітних підтримують вени, стимулюють роботу венозних клапанів, усувають застої крові, налагоджують функціонування лімфатичної системи і запобігають утворенню тромбозу.

купити компресійні колготки для вагітних

Як правильно вибрати?

Перш ніж купити компресійні колготки для вагітних - необхідно проконсультуватися з лікарем, який веде вашу вагітність. Спеціаліст повинен встановити відсутність протипоказань у майбутньої матері, а також підібрати клас компресійного виробу виходячи з поточного стану здоров'я жінки. При виборі компресійної білизни для вагітних необхідно керуватися наступними критеріями:

 • показання / протипоказання;

 • триместр вагітності;

 • клас компресії;

 • особливості моделі (з закритим / відкритим носком);

 • матеріали (гіпоалергенність, повітропроникність, вологопоглинаючі властивості);

 • розмір (згідно наведеної таблиці розмірів від постачальника);

 • кольорова гама;

 • ціна.

Фахівці мережі магазинів Ортомедіка в Україні допоможуть вам зробити правильний вибір і підберуть для вас оптимальну модель компресійних колготок. Ми надамо вам повноцінне консультування з усіх питань.

Чому варто купити компресійні колготки для вагітних у нас?

Ортомедіка - це велика мережа ортопедичних і медичних товарів в Києві, Харкові та інших містах України. Ми не перший рік успішно співпрацюємо з кращими виробниками ринку європейського і світового рівня, що дозволяє нам постійно оновлювати асортимент якісними і сучасними моделями. У нас ви завжди зможете купити якісний компресійний трикотаж для вагітних за доступними цінами. Всі товари проходять тестування і перевірки, а сертифікати до продукції є незаперечним доказом їх якості, ефективності та безпеки. Якщо ви хочете отримати професійну допомогу у виборі - запрошуємо вас відвідати будь-який з наших магазинів.

Колготки для вагітних: найчастіші питання

Діапазон цін на колготки для вагітних від 640 грн до 4 880 грн