Кисневі маски і аксесуари

Пляшка для кисневого концентратора Foras

385 грн

Маска киснева Foras без ребризера (з мішком) для дорослих

130 грн

Фільтр випускний для кисневого концентратора Foras

110 грн

Фільтр впускний для кисневого концентратора Foras

330 грн

Маска киснева Foras для дорослих

80 грн

Маска високої концентрації кисню (для дорослих)

130 грн

Киснева маска (доросла) та з’єднувальна трубка для кисневої маски OSD-7F015

400 грн

Киснева маска (доросла) та з’єднувальна трубка для кисневої маски HTA0104

299 грн

Маска киснева "ВОЛЕС" (для дорослих)

50 грн

Маска киснева Well Lead (для дорослих)

50 грн

Канюля киснева назальна для дорослих

0 грн

Зволожувач (коктейлер)

0 грн

Маска киснева для дорослих з кисневою трубкою (довжина 2,5 м)

0 грн

Мішок Амбу дорослий багаторазовий НХ 001-А /TW8311/TW8311В

1 650 грн

Дитяча та доросла маски для небулайзеру OSD-403T

0 грн

Гарнітура з дифузором для розпилення кисню OSD-7F014

600 грн

Стакан з кришкою для приготування «кисневих коктейлів» OSD-COC-1

0 грн

Пристрій для штучного дихання

13 грн

Маска для реанімаційного мішка дитяча НХ 001-С-М/TW8352

234 грн

Мундштук пластмасовий до пікфлоуметра уп. 10 шт.

225 грн

Недостатня робота дихальної системи, низька сатурація крові, напади асфіксії, обструктивні захворювання легень та інші патології усуваються за допомогою оксигенотерапії. Киснева терапія здійснюється шляхом подачі медичного кисню в легені пацієнта. Кисень зберігається в спеціальних балонах і знаходиться там під високим тиском. Щоб знизити тиск, який буде прийнятним для проведення терапії людині, використовуються спеціальні манометри, а також киснева маска для обличчя або канюля (назальная насадка). Це обов'язкова складова, без якої проведення подібної процедури неможливе.

Якщо вам необхідно купити кисневу маску - звертайтеся в професійні магазини, які спеціалізуються на медичній техніці. Мережа ортопедичних салонів Ортомедіка пропонує великий вибір обладнання та аксесуарів для кисневої терапії. У нас ви знайдете все необхідне для повноцінного оснащення лікарень і поліклінік, в тому числі маски і насадки для проведення професійної оксигенотерапії. Магазини медтехніки Ортомедіка є в Харкові, Одесі, Дніпрі, Києві, Кривому Розі та інших містах України. Ми допоможемо вам вибрати відповідну маску і відповімо на всі ваші запитання. На сайті нашого інтернет-магазину ви можете подивитися скільки коштує киснева маска, і які моделі є в нашому асортименті.

кисневі маски

Як використовувати кисневу маску?

Кисневі маски захищають слизову носоглотки від пересушування і забезпечують хорошу герметичність, що підвищує ефективність кисневої терапії. Використання маски передбачає наступне:

  • необхідно помістити маску на обличчя пацієнта, так, щоб вона закривала рот і ніс;

  • потім пропустіть кріпильний еластичний пояс через голову і шию, зафіксувавши його за вухами;

  • далі відрегулюйте натяг кріпильного пояса, щоб маска щільно трималася на обличчі.

Для поліпшення вентиляції в масках використовуються бічні отвори, які можна відрегулювати. У якості матеріалів для виготовлення кисневих масок використовується термопластичний полівінілхлорид, який адаптується під індивідуальні анатомічні особливості кожного окремого пацієнта. На відміну від назальних насадок - через маску можна ввести пацієнту підвищений потік кисню. За рахунок напівпрозорості матеріалів, з яких виготовляються маски, фахівець має можливість спостерігати за станом пацієнта під час проведення кисневої терапії.

Як вибрати кисневу маску для обличчя?

Щоб правильно підібрати маску для кисневої терапії, спершу необхідно розібратися в тому, які види виробів існують, а саме:

  1. Вентурі (маска з клапанами). За рахунок даної маски пацієнт може отримати необхідне дозування стовідсоткового кисню (24-60%) з відповідною швидкістю кисневого потоку. Маски даного типу рекомендуються хворим з хронічними обструктивними захворюваннями легень і гіперкапнією. При частоті дихання менше тридцяти разів на хвилину необхідно збільшити швидкість потоку кисню на 50% від показника, рекомендованого виробником в інструкції.

  2. Маска з системою часткового зворотного потоку. Система даного медичного виробу включає наявність спеціального резервуара у вигляді мішка без клапана, який запобігає змішуванню чистого медичного кисню з повітрям. При потоці сім літрів в хвилину така маска дозволяє пацієнтові отримати 70% кисню, а при 10-15 літрах за хвилину - до 95%.

  3. Маска без зворотного потоку. Пристрій маски має мішок і клапан, що запобігає змішуванню повітряної маси з киснем. За допомогою такої маски можна досягти високої концентрації кисню.

Також маски розрізняються за розміром. Вони можуть бути дитячими, стандартними і збільшених розмірів. Отримати професійну допомогу у виборі маски для оксигенотерапії ви можете в будь-якому з спеціалізованих магазинів медтехніки Ортомедіка.

киснева маска

Чому купити кисневу маску варто у нас?

Щоб медичний виріб довго вам прослужив і ефективно справився зі своїм призначенням - подібну продукцію необхідно купувати в спеціалізованих магазинах. Українська мережа ортопедичних салонів і медичних товарів Ортомедіка пропонує клієнтам великий вибір аксесуарів, обладнання та приладів для професійного медичного використання. У нас ви можете купити маску кисневу, трубки, назальні канюлі, повітряні фільтри, гарнітуру з дифузором для розпилення кисню, зволожувачі та інші незамінні вироби за доступною ціною. Ознайомитися з асортиментом доступних товарів ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлено весь перелік масок і інших аксесуарів, які ви можете замовити вже сьогодні.

Кисневі маски і аксесуари: найчастіші питання

Діапазон цін на кисневі маски і аксесуари від 13 грн до 489 900 грн