Кисневі балони

Портативний рекреаційний кисневий інгалятор Activox AR-001A 12L

450 грн

Портативний рекреаційний кисневий інгалятор Activox AR-001 8L

350 грн
Кисень газоподібний "ОКС-02", балон 12 літрів
-6%

Кисень газоподібний "ОКС-02", балон 12 літрів

490 грн 520 грн
Кисень газоподібний "ОКС-02", балон 10 літрів
-6%

Кисень газоподібний "ОКС-02", балон 10 літрів

450 грн 480 грн

Балончик (набір 5 шт) Основний Елемент 17л + 1 м'яка маска.

1 590 грн

Балончик (набір 3 шт) Основний Елемент 17л + 1 м'яка маска.

1 100 грн

Кисневий балончик Основний Елемент 17л. з жорсткою маскою

550 грн

Кисневий балончик Основний Елемент 17л. з м'якою маскою

550 грн

Кисневий балончик Основний Елемент 17л.

440 грн

Балончик (набір 3 шт.) Основний Елемент 13л + 1 м'яка маска.

1 050 грн

Балончик (набір 5 шт.) Основний Елемент 13л + 1 м'яка маска.

1 700 грн

Кисневий балончик Основний Елемент 13л з жорсткою маскою

530 грн

Кисневий балончик Основний Елемент 13л з м'якою маскою

400 грн

Кисневий балончик Основний Елемент 13л

370 грн

Кисень газоподібний "ОКС-О2", балон 8 л

440 грн

Медичний кисень використовується при штучній вентиляції легень, а також для нормалізації артеріального тиску. Це прозорий газ природного походження, який очищений від сторонніх домішок. У лікарні і спеціалізовані медичні установи речовина доставляється у вигляді балонів. За допомогою кисню пацієнтам проводять оксигенотерапію, лікують хронічні обструктивні хвороби легень, надають невідкладну допомогу при нападах задухи на тлі алергічних проявів, саме тому кисневий балон обов'язково повинен бути присутнім в операційних і відділеннях надання першої допомоги.

Якщо вам необхідно купити кисневий балон - звертайтеся в професійні магазини медичної техніки Ортомедіка. У нас представлений широкий асортимент товарів і обладнання для медустанов, а наші магазини є в Кривому Розі, Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та ін.

кисневий балон

Види кисневих балонів

Кисень медичний в балонах різниться в залежності від обсягу місткості газу. Ємність, в якій міститься речовина, може бути виконана зі сталі або алюмінію. Алюмінієві балони, відповідно, на порядок легше сталевих. Балони до десяти літрів вважаються портативним, оскільки їх можна транспортувати при необхідності. Як правило, вони застосовуються в каретах швидкої допомоги, відділеннях невідкладної допомоги та навіть в домашніх умовах. Що стосується медичних балонів великої місткості - зазвичай на території лікарні перебуває централізована газова станція, де встановлюються об'ємні балони з киснем. Це дозволяє транспортувати газ в відділення поліклініки безпосередньо. Місткість великих газових балонів з киснем може становити до п'ятдесяти літрів.

Газ в ємності знаходиться під високим тиском, тому застосовувати його безпосередньо до пацієнта не можна. Перш ніж використовувати медичний кисень - необхідно знизити тиск. Це дозволяє здійснити спеціальний трубчастий манометр. Максимальна швидкість подачі кисню не повинна перевищувати більше двох літрів в хвилину. Також при проведенні оксигенотерапії застосовуються додаткові елементи:

  • кисневі маски;

  • канюлі (насадки для інгаляції пацієнта через ніс);

  • кисневі катетери.

Маска фіксується на обличчі пацієнта і дозволяє здійснити подачу кисню через рот і ніс, а назальні канюлі розміщуються в тільки в ніздрях. Іноді може знадобитися спеціальний резервуар для води. Це необхідно для додаткового зволоження газу.

Навіщо потрібен медичний кисневий балон?

Показань для використання медичного кисню безліч: починаючи від легкого нездужання внаслідок низької сатурації, закінчуючи наданням невідкладної допомоги у вигляді штучної вентиляції легенів. У яких ще ситуаціях існує необхідність застосування кисневих балонів? В першу чергу, це:

  1. Авіація. Кисневі балони дозволяють безперешкодно дихати на великій висоті, а також в умовах декомпресії.

  2. Дайвінг. Застосовуються для дихання водолазів при спускання на глибини без ризику для здоров'я.

  3. ШВЛ. При штучній вентиляції легень балони дозволяють стабілізувати роботу дихальної системи пацієнта.

  4. Альпінізм. Для зниження ризику гіпоксії у альпіністів на великій висоті.

  5. Професійний спорт. При інтенсивних фізичних навантаженнях медичний кисень в балонах використовується для оперативного відновлення спортсмена.

Спектр застосування кисню не обмежений, тому якщо ви вирішили купити балони з киснем - звертайтеся в спеціалізовані магазини медтехніки. Магазини Ортомедіка пропонують великий вибір товарів для кисневої терапії. Попередньо ознайомитися з асортиментом ви можете на нашому сайті.

Як вибрати кисневий балон для дихання?

Для профілактичного використання балон кисневий може бути портативним (у вигляді невеликого спрею), об'ємом, що не перевищує 16 літрів. Також є компактні модифікації балончиків з киснем на 1, 2 і 3 літри. Якщо пацієнт страждає алергічними нападами задухи або астмою - такий засіб для дихання рекомендується завжди носити з собою.

Коли мова йде про професійне використання медичного кисню - для поліклініки можна купити портативний кисневий балон до 10 літрів або замовити спеціальні балони для кисневої станції об'ємом від 20-30 літрів і більше.

кисневі балони

Чому купити кисневий балон варто у нас?

У магазинах медтехніки Ортомедіка ви знайдете широкий асортимент товарів для здійснення оксигенотерапії. У продажу є кисневі балони, кисневі маски, трубки, назальні канюлі і безліч інших незамінних для терапії аксесуарів. Балони надійно запечатані і мають різний літраж. Також у нас представлений великий вибір обладнання для оснащення медичних установ. Ви можете ознайомитися з переліком товарів на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлені вся доступна медтехніка, описи з технічними характеристиками і ціна на кисневі балони. Також ви можете звернутися в будь-який найближчий ортопедичний салон Ортомедіка. Співробітники мережі наших магазинів проконсультують вас з будь-яких питань і нададуть всю необхідну вам інформацію. Для вас завжди працює телефон гарячої лінії.

Кисневі балони: найчастіші питання

Діапазон цін на кисневі балони від 350 грн до 1 700 грн