Кисневі концентратори

Кисневий концентратор Foras OXY500 на 5 літрів портативний кисневий апарат для дихання

17 500 грн

Концентратор кисню на 5 л Heaco OLV-5A

19 990 грн

Кисневий концентратор Heaco (Olive) OLV-10 з об’ємом 10 літрів

31 900 грн

Кисневий концентратор OSD 8F-5A з об’ємом 5 літрів

29 999 грн

Кисневий концентратор OSD 7F-5B з об’ємом 5 літрів

21 999 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-8

28 578 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-5AW

19 000 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-5AW (c кисневим датчиком)

20 900 грн

Кисневий концентратор "МЕДИКА" Y007-5W

22 990 грн

Кисневий концентратор OSD 7F-5 з об’ємом 5 літрів

0 грн

Кисневий концентратор OSD 7F-5A з об’ємом 5 літрів

0 грн

Кисневий концентратор OSD 7F-3AW з об’ємом 3 літри

0 грн

Кисневий концентратор OSD 7F-3 з об’ємом 3 літри

0 грн

Кисневий концентратор Біомед 7F-10

33 990 грн

Кисневий концентратор Біомед 7F-5

18 500 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-3AW

14 850 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-10 4.0

135 270 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-20 4.0

199 800 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-15

173 100 грн

Кисневий концентратор Біомед JAY-10 (подвійний потік)

34 620 грн

Кисневий концентратор - це медичний пристрій для подачі до пацієнта повітря з підвищеним вмістом кисню. Пристрій забирає повітря з навколишнього середовища, до складу якого, як відомо, входить кисень (21%), азот (78%) і сліди інших газів (близько 1%). Обладнання додатково фільтрує, очищає і, в деяких моделях концентраторів, зволожує газ, що подається. Пристрій може працювати безперервно до 24 годин на добу, доставляючи певний обсяг кисню в хвилину (зазвичай від 0,5 до 5 літрів). Якщо вам необхідно купити кисневий концентратор - звертайтеся в роздрібні магазини медтехніки Ортомедіка. Ми є в Дніпрі, Києві, Одесі, Кривому Розі, Харкові та інших містах України. Фахівці наших ортопедичних салонів

кисневий концентратор

Види кисневих концентраторів

Концентратори кисню різні між собою за типом конструкції (стаціонарні або портативні), а також за кількістю місткості кисню. Стаціонарні кисневі концентратори користуються підвищеним попитом і мають високу потужність і місткість. Використовуються як в лікарнях і поліклініках, так і в приватних будинках. Незважаючи на те, що вони мають відносно великі габарити, така техніка гарантує ефективну роботу, яка необхідна людям, що борються з важкою кисневою недостатністю.

Портативні концентратори кисню менше за розміром, тому ви можете проводити кисневу терапію в будь-яких умовах.

Також концентратори кисню розрізняють по продуктивності:

 • 5 літрів, невеликі домашні концентратори, які також можуть застосовуватися і в стаціонарних умовах;

 • 8 літрів, виробляють до восьми літрів кисню в хвилину, не дуже галасливі, тому також підходять для дома;

 • 10 літрів, напівпрофесійні моделі, які використовуються в медичних установах для проведення кисневої терапії;

 • 20 літрів, потужні концентратори, що застосовуються в спеціалізованих медзакладах для надання невідкладної допомоги, в тому числі для ШВЛ. Мають великі габарити.

Якісні стаціонарні і переносні концентратори кисню відрізняються низьким енергоспоживанням (близько 35-40 Вт). Деякі моделі мають можливість зміни джерела живлення і акумулятора.

Навіщо потрібен кисневий концентратор?

Концентратори кисню для дихання вважаються більш безпечною альтернативою кисневих балонів. Вони не становлять небезпеки вибуху, а в разі пожежі не викликають загоряння (не збільшують обсяг кисню в приміщенні). Техніка не вимагає заміни (кисень в балоні з часом закінчується, а в концентраторах він виробляється постійно). Крім того, обладнання досить просте у використанні, тому вони ідеально підходять для домашнього застосування, в тому числі для літніх людей.

Основними показаннями до застосування кисневих концентраторів є захворювання дихальної системи, кардіологічні та онкологічні захворювання:

 • хронічна обструктивна хвороба легень;

 • муковісцидоз;

 • бронхіальна астма;

 • бронхолегенева дисплазія;

 • легеневий фіброз;

 • рак легенів.

Подача кисню для дихання також є важливою формою лікування людей з проблемами серця, такими як:

 • недостатність кровообігу;

 • артеріальна гіпертензія і гіпотонія;

 • стенокардія;

 • серцеві болі в грудях;

 • фіброз міокарда.

При онкологічних захворюваннях кисневі концентратори для дихання покращують результати лікування і позитивно впливають на загальну якість життя пацієнта. Введення медичного кисню підтримує реабілітацію після операції, знижує тяжкість алергічних, менопаузальних і менструальних симптомів і покращує психічний стан пацієнтів, які страждають психічними розладами, включаючи депресію. Концентратори також можуть застосовуватися при станах хронічної втоми і безсоння.

Як вибрати кисневий концентратор для дому?

Як уже згадувалося раніше, кисневі концентратори діляться на: стаціонарні і портативні. Стаціонарні кисневі концентратори ідеально підходять для літніх людей, які більшу частину дня проводять удома. Однак, якщо ви активна людина і маєте потребу в кисневій терапії поза домом, ми рекомендуємо вибрати портативний кисневий концентратор купити який ви можете в магазинах Ортомедіка або замовити на сайті. Він менше за розміром і, отже, легше, тому ви можете використовувати його в дорозі, на роботі або на зустрічі з друзями. Однак у всього є свої сильні і слабкі сторони. Незважаючи на те, що портативний концентратор, хоча і більш практичний, все ж менш ефективний, ніж традиційний стаціонарний прилад, тому в багатьох випадках портативний концентратор - це лише додаткова зручність, яка не може замінити більшу стаціонарну версію.

кисневі концентратори

Чому варто кисневий концентратор купити у нас?

Якщо ви хочете купити медичний концентратор кисню - запрошуємо вас відвідати спеціалізовані ортопедичні салони Ортомедіка в вашому місті. У нас працюють навчені менеджери, які нададуть вам всю цікаву для вас інформацію і детально відповідять на всі ваші питання, в тому числі, скільки коштує кисневий концентратор. Ціна кисневого концентратора безпосередньо залежить від продуктивності обладнання. Також в будь-який зручний для вас час ви можете ознайомитися з асортиментом концентраторів, представлених на сайті нашого інтернет-магазину.

Кисневі концентратори: найчастіші питання

Діапазон цін на кисневі концентратори від 9 990 грн до 619 305 грн