Ходунки (Роллатори)

Ходунок з 5-дюймовими колесами, фіксований Vhealth VH904

1 800 грн

Ходунки для літніх людей Vhealth VH913 складні з регулюванням висоти

1 750 грн

Ходунки Vhealth VH900 дворівневі, алюмінієві

1 900 грн

Ходунки універсальні OSD-EY-913 крокуючі, фіксуючі

1 820 грн

Ходунки Nova B4030 №2 для дорослих з регулюванням висоти

1 903 грн

Ходунки Nova B4070 складні з регулюванням висоти

2 222 грн

Ходунки-рамки KJT909BS з санітарним оснащенням

4 300 грн

Ходунки з опорою для ліктів OSD-HK-1100V-B

7 990 грн

Наконечник гумовий на ходунки OSD-EY-913

50 грн

Ходунки Nova B4081 крокуючі, складні, на колесах 83,5-94 см

2 376 грн

Ходунки регульовані, складні для дорослих (Х-1КрС)/НТ-03-004

1 570 грн

Ходунки реабілітаційні металеві з підпахвовими опорами + Подушка для сидіння

7 990 грн

Наконечник гумовий на ходунки

50 грн

Ходунки фіксовані дворівневі складані, регульовані, алюмінієві

1 699 грн

Ходунки універсальні (2в1 крокуючі + фіксовані) складані, регульовані, алюмінієві (сірі)

1 699 грн

Ходунки на колесах НТ-03-005 (Х-2C) складні

1 710 грн

Роллер складаний алюминієвий "Rolly2" з підніжками (колеса 7,5")

6 999 грн

Роллер складаний алюминієвий OSD-KQ-1018 з великим колесами

5 999 грн

Роллер складаний алюминієвий з регуляціею висоти сидіння OSD-KQ-1012-6

5 999 грн

Роллер стальний складаний (колеса 8") OSD-RB-91040RW

4 499 грн

Літнім людям і ослабленим пацієнтам часто потрібна підтримка під час пересування, забезпечити яку допомагають спеціальні ходунки і роллатори для дорослих. Це особливі конструкції, які створюють додаткову опору при русі і знімають навантаження з суглобів і хребта. За рахунок цього, переміщення людини стає більш комфортним, перестають турбувати болі, повертається здатність до повноцінної життєдіяльності.

Які види ходунків існують? Як правильно вибрати необхідну модель і якими особливостями володіють дані конструкції? Про все це ви дізнаєтесь далі. Великий асортимент реабілітаційного обладнання для літніх і ослаблених пацієнтів, а також людей з обмеженими фізичними здібностями, ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. Спеціально для вас працює інтернет-магазин, де ви можете ознайомитися з каталогом, вибрати і купити необхідну вам медтехніку онлайн.

ходунки

Види ходунків

Існує кілька різновидів ходунків. Їх типи та особливості конструкції такі:

 1. Крокуючі (пересувні). Імітують людський крок. Конструкція дозволяє по черзі переміщати праву і ліву сторони при ходьбі. Такі пристосування бувають складного типу, завдяки чому їх зручно зберігати і брати з собою при необхідності. Складні крокуючі ходунки трансформери регулюються, що дозволяє підлаштувати їх під максимальний комфорт користувача.

 2. Фіксовані. Стаціонарні ходунки дозволяють утримувати рівновагу, покращують функцію координації рухів і знімають навантаження з нижніх кінцівок. Щоб зробити крок - конструкцію необхідно повністю виставити вперед перед собою. З цієї причини ходунки штовхач не надто практичні для фізично ослаблених користувачів.

 3. Ходунки на колесах. Конструкції даного типу також називаються роллатори. Вони оснащені колесами (2-4 шт) і гальмівною системою. Незважаючи на їх громіздкість, пристосування дуже зручне і функціональне: забезпечує опору, має сидіння, а деякі моделі включають наявність спеціального кошика для зберігання різних речей. Ходунки на колесах - це оптимальний варіант для інвалідів та людей похилого віку.

 4. Ходунки з пахвовою опорою та опорою під лікоть. Підходять людям в період відновлення після травм і операцій. Мають спеціальні м'які підкладки під лікоть або пахву, знімають навантаження і забезпечують додаткову підтримку під час пересування.

Є окремі моделі, призначені для користувачів з підвищеною масою тіла, дитячі пристосування, ходунки з санітарним оснащенням, моделі з дворівневою конструкцією і т.д. Все реабілітаційне обладнання підбирається під кожного користувача індивідуально з урахуванням патології опорно-рухової системи.

Навіщо потрібні ходунки?

Фахівці рекомендують ходунки пацієнтам, які перенесли травму або важку операцію. У період відновлення тіло людини потребує підтримки, а зайву напругу може тільки сповільнити процес реабілітації. Також ходунки і роллатори - невід'ємна частина життя ослаблених людей похилого віку, і людей з обмеженими фізичними можливостями. Додаткова опора значно спрощує пересування, і робить життя людини комфортним і повноцінним. Ходунки купити які ви можете в мережі спеціалізованих салонів Ортомедіка, забезпечують наступні функції:

 • полегшують пересування;

 • знімають навантаження з хребта і суглобів;

 • розвантажують нижні кінцівки;

 • прискорюють реабілітаційний період;

 • забезпечують підтримку;

 • дозволяють пацієнтові пересуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги.

Щоб конструкція принесла вам максимальну користь - необхідно зуміти правильно її вибрати. Перед покупкою рекомендуємо вам проконсультуватися з вашим лікарем. Також професійну консультацію ви можете отримати в будь-якому з ортопедичних салонів Ортомедіка. Ми розташовані в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі та інших містах України. Наші продавці допоможуть вам підібрати виріб, проведуть інструктаж на предмет правильного використання обладнання, покажуть весь представлений асортимент і дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

ходунки купити

Як правильно вибрати?

При підборі ходунків і роллаторов необхідно керуватися декількома основними критеріями, а саме:

 1. Ріст користувача. Ходунки повинні бути правильно відрегульовані по висоті. Так, щоб область рукоятки відповідала рівню зап'ястя. Невідповідні по росту ходунки можуть провокувати біль в спині, руках і шиї.

 2. Маса тіла. Кожна модель ходунків передбачає максимально допустиму вагу користувача. Враховуйте даний фактор при виборі.

 3. Наявність рукояток для забезпечення додаткової опори.

 4. Наявність коліс і гальмівної системи. При виборі роллаторів звертайте увагу на громіздкість і діаметр коліс.

На сайті інтернет-магазину Ортомедіка представлені спеціальні фільтри, які дозволяють швидше знайти ходунки за необхідними вам параметрами.

Чому варто купити ходунки і роллатори у нас?

Скільки коштують ходунки? Як правильно їх використовувати? Які ходунки краще? На ці та безліч інших питань більш детально вам дадуть відповідь фахівці мережі ортопедичних магазинів Ортомедіка. Ми напряму співпрацюємо з кращими виробниками ринку і готові надати клієнтам якісне реабілітаційне обладнання за доступною ціною. Ми хочемо забезпечити наших клієнтів комфортом, тому весь асортимент, представлений компанією Ортомедіка - сертифікований. Консультанти салонів допоможуть правильно вибрати медтехніку і дадуть необхідні рекомендації по її експлуатації. Чекаємо вас в наших магазинах.

Ходуни і роллатори: найчастіші питання

Діапазон цін на ходуни і роллатори від 50 грн до 7 990 грн