Каталки медичні

Каталка для переміщення пацієнтів OSD-A105B, 4 секції

39 999 грн

Каталка для переміщення пацієнтів (2 секції) OSD-A103B

16 999 грн

Каталка для переміщення пацієнтів OSD-A101B

19 999 грн

Каталка транзитна складана з регульованими підлокітниками та відкидними підніжками

10 999 грн

Каталка транзитна складана з регульованими підлокітниками OSD-MOD-7

9 999 грн

Каталка автомобільна Біомед В08

99 900 грн

Каталка автомобільна Біомед В02

86 760 грн

Візок Заповіт ТПБЕ з електроприводом

40 163 грн

Візок Заповіт ТПБ для перевезення хворих

14 389 грн

Візок Заповіт ТПБР з регулюванням висоти

18 028 грн

Візок патологоанатомічний Заповіт ТАП

15 891 грн

Візок Заповіт ТБС-150 зі знімними ношами

13 461 грн

Каталка зі знімними ношами Норма-Трейд КТзн

11 695 грн

Каталка для транспортування пацієнтів з боковим огородженням Норма-Трейд КТП

11 115 грн

Каталка для транспортування пацієнтів Норма-Трейд КТГ з гідроприводом

55 595 грн

Візок для перевезення балонів Завіт ТДБ-2

10 305 грн

Візок для перевезення балонів Завіт ТДБ-1

9 461 грн

Візок для брудної і чистої білизни Заповіт ТГБ

7 583 грн

Візок для перевезення біксів з нержавіючої сталі Заповіт ТКСК-н

13 331 грн

Візок для перевезення біксів Заповіт ТКСК

5 203 грн

Транспортування і мобілізація пацієнта відіграє дуже важливу роль в кожному медичному закладі. Медична каталка полегшує пересування нерухомих людей або інвалідів, робить переміщення не тільки оперативним, а й комфортним. Які види каталок існують і які їхні основні функції? Для чого необхідна каталка медична і як правильно її вибрати? На ці та інші питання ми постараємося відповісти далі.

Великий вибір обладнання для оснащення медичних установ ви знайдете в мережі магазинів Ортомедіка. У нас величезний асортимент пристосувань для лікарень і поліклінік. Нам довіряють не тільки наші покупці, а й професіонали - власники клінік і приватних кабінетів.

каталка медична

Види каталок медичних

Для медустанов існують різноманітні модифікації каталок, які призначені для різних груп пацієнтів.

Які види медичних каталок ви можете зустріти на ринку? В першу чергу - це:

 1. Крісло каталка. Призначена для транспортування ослаблених пацієнтів, які не в змозі пересуватися самостійно. Переміщення хворого здійснюється в сидячому положенні. Такі каталки, як правило, оснащуються спеціальним складним механізмом, який дозволяє встановити крісло в лежачому положенні. З метою безпеки в конструкції передбачається гальмівна система. Зовнішні матеріали покриття гіпоалергенні і добре піддаються дезінфекції.

 2. Візок. У медичних установах дані меблі використовуються для перевезення пацієнтів, яким протипоказано самостійне пересування. Зустрічаються фіксовані моделі та моделі з регулюванням висоти, стаціонарним або регульованим підголовником. Привід може бути механічний або гідравлічний. Гідравлічний візок відрізняється підвищеною маневреністю і простотою управління.

 3. Реанімаційна каталка. Служить для екстреного обстеження пацієнта, коли можливість надати невідкладну допомогу в стаціонарних умовах відсутня. Даний тип каталок підходить для швидкої допомоги, реанімаційних відділень і відділень надання екстреної допомоги. Реанімаційні каталки відрізняються надійною конструкцією і довгим експлуатаційним терміном.

Якщо вам необхідна функціональна медична каталка - ви можете звернутися в спеціалізовану мережу магазинів Ортомедіка. У нас ви знайдете великий асортимент обладнання для медичних установ. Ми знаходимося в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах України. Наші фахівці розкажуть вам про всі особливості кожної моделі і нададуть всю детальну інформацію.

Навіщо потрібна медична каталка?

Медичні каталки істотно полегшують процес надання допомоги пацієнту. Вони допомагають швидше транспортувати хворого і забезпечують комфорт його пересування. Продумана система безпеки, яка задіюється сучасними виробниками обладнання для лікарень, дозволяє швидко і ефективно мобілізувати людину, не зашкодивши їй. Це обов'язкова складова будь-якого медзакладу.

На каталці можна провести осмотр, діагностику, виконати деякі базові медичні процедури, що полегшує роботу фахівців. Зовнішнє покриття більшості каталок виконується з гіпоалергенних матеріалів, які легко дезінфікувати. При належному догляді і своєчасній обробці, меблі прослужить вам довго і ефективно.

Як правильно вибрати?

Щоб каталка виявилася максимально ефективною, довго прослужила і не викликала труднощів в процесі експлуатації - необхідно правильно її вибрати. При підборі медичної каталки, необхідно спиратися на такі технічні характеристики:

 • тип меблів (каталка, крісло, візок);

 • тип конструкції (мобільний, стаціонарний, секційний);

 • можливість регулювання секцій (якщо так, то яких);

 • склад матеріалів зовнішнього покриття;

 • матеріали конструкції (сталь, алюміній і ін.);

 • габарити;

 • наявність сертифікатів відповідності якості та безпеки від виробника;

 • ціна і гарантія.

Якщо ви вирішили купити каталку медичну - необхідно звернутися до профільного магазину, який спеціалізується на продажу даного обладнання.

медичні каталки

Чому варто купити каталку медичну у нас?

Професійна всеукраїнська мережа Ортомедіка пропонує клієнтам величезний вибір устаткування для лікарень, поліклінік, приватних кабінетів і інших медустанов. У нас ви можете купити сертифікований товар від кращих виробників Європи. Ми напряму співпрацюємо з провідними виробниками, продукція яких відповідає суворим європейським критеріям якості та безпеки. Наш персонал має достатню кваліфікацію, щоб грамотно проконсультувати вас з усіх питань і надати професійну допомогу у виборі. Чекаємо вас в наших салонах!

Каталки медичні: найчастіші питання

Діапазон цін на каталки медичні від 4 894 грн до 99 900 грн