Переміщення людини з обмеженими фізичними здібностями нерідко викликає труднощі. Травми, вроджені або придбані патології, період реабілітації після операцій можуть стати причинами неповноцінної роботи опорно-рухової системи. В такому випадку допоможе інвалідна коляска, за рахунок якої пацієнт зможе пересуватися або самостійно, або за допомогою асистента.
Великий асортимент реабілітаційного обладнання, в тому числі коляски інвалідні, ви знайдете в будь-якому зі спеціалізованих ортопедичних салонів Ортомедіка. Ми розташовані в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Кривому Розі та інших містах України. Допомогу в правильному підборі вам нададуть продавці-консультанти наших магазинів.
Інвалідні коляски виробляються двох основних типів: у вигляді каталок і у вигляді крісел-колясок. У чому полягає їх різниця? Каталка застосовується для транспортування людини, у якої тимчасово загублена функція самостійного пересування. Таке обладнання найчастіше застосовується в клініках і стаціонарах, а також в інших медустановах для полегшення переміщення пацієнта. Каталки легко піддаються чищенню та дезінфекції, менш габаритні, ніж крісла-коляски. У свою чергу, інвалідне крісло-коляска призначається для категорії людей, які не мають змоги пересуватися на постійній основі. Таким кріслом інвалід може керувати самостійно як в домашніх умовах, так і на вулиці. Вид і конструкція такого пристосування підбирається індивідуально, виходячи з діагнозу і показань пацієнта.
Також інвалідні коляски бувають:
На ручному приводі. Маневрені класичні коляски, управляються користувачем вручну за допомогою обертання коліс, розташованих під руками. Також в залежності від моделі конструкція включає наявність підніжки, підлокітника та підголівника. Такі коляски найбільш доступні за ціною і прості у використанні.
З електроприводом. Управління коляскою здійснюється автоматично за допомогою спеціального пульта управління. Швидкість такого пристосування досягає 15 км/г. Прогресивні моделі мають автоматичне підстроювання кута спинки і підлокітників, адаптивні підніжки з підголівником і інші корисні функції, що спрощують пересування хворого.
Активні. Призначені для користувачів, які звикли вести здоровий спосіб життя. Конструкція відрізняється підвищеною міцністю, легкістю і має ручний привід. Спортивні інвалідні коляски дозволяють людині відчувати себе комфортно і впевнено навіть в спорті.
Важільного типу. Вдосконалений вид класичних колясок, в яких керування транспортним засобом здійснюється за рахунок важеля, яким пацієнт може керувати самостійно. Подібна система управління дозволяє здійснювати прогулянки навіть по не рівній поверхні і забезпечує максимально комфортне і повноцінне пересування.
Дитячі, для дітей з ДЦП. З метою безпеки дитячі інвалідні коляски в більшості випадків позбавлені функції самостійного пересування. У дитячих моделях колясок виробники передбачають підвищену систему безпеки і оснащують пересувний засіб усіма необхідними опціями, що забезпечують комфорт.
Купити інвалідну коляску з гарантією якості і надійності ви можете в будь-якому з магазинів Ортомедіка в Україні. У нас працює спеціально підготовлений і компетентний персонал, який допоможе вам у виборі і надасть докладні відповіді на будь-які ваші запитання.
Якщо ви вирішили купити інвалідне крісло - до вибору даного засобу необхідно підійти серйозно. Потрібно правильно вибрати коляску, щоб вона була максимально ефективною при використанні і робила переміщення і життя пацієнта комфортним. Від яких параметрів необхідно відштовхуватися при покупці інвалідного крісла? Враховуйте наступні критерії:
Розмір. Важливо, щоб людині було зручно розміщуватися в кріслі, тому при виборі зверніть увагу на ширину між колесами, глибину крісла, висоту спинки і сидіння, а також на діаметр самих коліс.
Маса тіла пацієнта. Якщо людина має підвищену масу тіла - враховуйте цей фактор при виборі, так як всі моделі колясок розраховані на певне максимальне навантаження. Для людей із зайвою вагою передбачені посилені інвалідні коляски, що витримують підвищені навантаження.
Параметри сидіння. Зверніть увагу на висоту, ширину і глибину сидіння. Заміряйте обсяг таза інваліда. Користувач повинен комфортно відчувати себе в кріслі.
Висота спинки. Повинна надавати хорошу опору спини.
Підніжки і їх висота. Людина повинна мати можливість розмістити ноги на підніжках в максимально зручному положенні, для цього вони повинні бути розміщені на доступній для цього висоті.
Більш детальну консультацію щодо вибору інвалідного візка, а також індивідуальний підбір моделей вам нададуть в будь-якому з ортопедичних салонів Ортомедіка. Наші фахівці дадуть відповідь на будь-які ваші питання: «скільки коштує інвалідна коляска?», «Який привід краще вибрати?», «Яку фірму вибрати?» і т.д.
Якщо ви турбуєтеся про власне здоров'я або здоров'я і комфорт ваших близьких - рекомендуємо вам відвідати наш ортопедичний салон. У нас ви знайдете великий асортимент реабілітаційного обладнання, засоби по догляду за хворими та інвалідами, ортопедичні товари і багато іншого. Ми відповідально ставимося до своєї справи і стежимо за якістю продукції, яку пропонуємо клієнтам. За рахунок прямого співробітництва з провідними компаніями світового ринку ми забезпечуємо доступні ціни поряд з відмінною якістю. Пропонуємо вам самостійно в цьому переконатися і відвідати наш магазин.
Назва товару | Ціна |
---|---|
Візок інвалідний Vhealth VH 820 з відкидними підлокітниками | 9 900 грн. |
Інвалідний візок з туалетом Vhealth VH-812, крісло коляска з санітарним обладнанням для інвалідів, каталка з туалетним пристроєм | 10 990 грн. |
Інвалідний візок Vhealth VH 809 з механічним приводом | 7 400 грн. |
Інвалідний візок Karadeniz Medical G505, легка, алюмiнiева, без двигуна | 11 500 грн. |