Ортопедичне взуття у Херсоні

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-12 срібні

1 200 грн

Дитячі ортопедичні літні кросівки Ortomedica 1092-13 сині

1 200 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1032-03 сірі

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-04 перламутрові фіолетові

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1039-03 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1037-01 перламутрові рожеві

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 1038-06 коричневий камуфляж

1 250 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica OSC-105 жовті

1 265 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 135-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 135-06 сині

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 226-01 анатомічні, срібло

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 230-01 анатомічні, рожеві

1 250 грн

Босоніжки ортопедичні дитячі Ortomedica 220-06 анатомічні, різнокольорові, низькі

1 250 грн

Туфлі ортопедичні для дівчаток Ortomedica 523-01 чорні

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 504-08 чорні, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 218-02 анатомічні, червоні

1 265 грн

Дитячі ортопедичні кросівки Ortomedica 216-05 анатомічні, біло-жовті

1 265 грн

Кросівки ортопедичні дитячі Ortomedica 101-05 білі, демісезон

1 265 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 125-05 анатомічні, сині

1 250 грн

Дитячі ортопедичні босоніжки Ortomedica 141-03 анатомічні, срібло

1 250 грн

Постійний рух, а також ряд супутніх факторів, таких як зайва вага, інтенсивні фізичні навантаження, травми або хронічні хвороби, нерідко провокують утворення різних патологій стопи та суглобів. Якщо вчасно не звернутися до спеціаліста, можна зіткнутися з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату. Що в цьому випадку рекомендують фахівці? На сьогоднішній день оптимальним вирішенням проблем із захворюваннями ніг є використання ортопедичного взуття. Воно буває дитяче, для дорослих, лікувальне та профілактичне. Якщо вам необхідне якісне ортопедичне взуття в Херсоні — Медтехніка Ортомедіка чекає на вас у нашому магазині. Ми є провідним спеціалізованим магазином, який пропонує широкий асортимент взуття на будь-який випадок.

Види ортопедичного взуття

Щороку виробники випускають на ринок сотні тисяч різних моделей ортопедичного взуття. Як серед усього цього різноманіття вибрати підходящий варіант для себе чи для своєї дитини? Перш ніж купити ортопедичне взуття, важливо розуміти, які типи моделей існують і в чому полягає їхня основна відмінність. Класифікація ортопедичного взуття виглядає так:

  1. Ортопедичне взуття для дітей. Буває профілактичне та лікувальне. Профілактичні моделі взуття застосовуються для забезпечення правильного формування анатомічної структури стопи, а також з метою профілактики плоскостопості, клишоногості та вальгусної деформації. Профілактичне ортопедичне взуття для дітей найчастіше оснащене жорстким задником, анатомічною устілкою, що підтримує природне положення поздовжнього та поперечних склепінь стопи, а також виконується з міцних та водночас гнучких матеріалів. Лікувальне дитяче взуття в свою чергу надає коригуючу функцію, спрямовану на виправлення деформацій, які вже встигли утворитися.
  2. Ортопедичне взуття для дорослих. Профілактичне ортопедичне взуття для дорослих надає рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні стопи. Воно ефективне у випадках, коли людина постійно відчуває тяжкість у ногах, втому та набряклість. Профілактичні моделі взуття запобігають появі натоптишів, мозолів та п'яткової шпори. Правильна висота каблука забезпечує природне анатомічне положення ступні та покращує біомеханіку роботи суглобів. Лікувальне ортопедичне взуття для дорослих використовується при різних видах та стадіях плоскостопості, при молоткоподібних пальцях, а також для лікування дегенеративно-дистрофічних патологій опорно-рухового апарату.

Якщо ви плануєте купити ортопедичне взуття в Херсоні — звертайтесь до магазину Медтехніка Ортомедіка. У нашому асортименті ви знайдете різні види взуття на будь-який випадок.

ортопедичне взуття в Херсоні

Переваги ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття має безліч переваг, головними з яких є:

  • правильна постановка стопи;
  • зниження (усунення) больових відчуттів;
  • покращення постави;
  • зняття набряклості, рятування від хронічної втоми;
  • забезпечення правильного формування ступнів у дітей;
  • нормалізація кровообігу;
  • зняття болю в суглобах, попереку та інших відділах хребта.

Де купити ортопедичне взуття в Херсоні?

Пропонуємо вам відвідати магазин медтехніки та ортопедичних товарів Медтехніка Ортомедіка у Херсоні. У нас ви зможете купити якісне та недороге ортопедичне взуття, а також вибрати будь-які інші корисні товари для вашого здоров'я. У магазині працюють продавці-консультанти, які допоможуть правильно підібрати виріб та детально проконсультують вас з усіх питань. Також ви можете замовити ортопедичне взуття онлайн. На сайті ortomedica.ua в каталозі представлений весь асортимент взуття для дітей та дорослих. В інтернет-магазині вказана ціна, детальний опис та надана вся необхідна інформація щодо матеріалів, виробника та інших нюансів.