Ортопедичне взуття у Херсоні

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-304 бронза

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-108 пудра

1 230 грн

Ортопедичні шльопанці чоловічі Fratelli Babb U-26 чорні

1 330 грн

Ортопедичні шльопанці жіночі Fratelli Babb D-303 чорні

1 350 грн

Ортопедичні шльопанці Fratelli Babb D-139 білі

1 230 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-308 білі

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 бронза

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-247 чорні

1 380 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 бронза

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 пудра

1 370 грн

Ортопедичні босоніжки Fratelli Babb D-302 червоні

1 370 грн

Сабо чоловічі Fratelli Babb U-25 чорні

1 380 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-300 білі

1 370 грн

Сабо жіночі Fratelli Babb D-134 пудра

1 270 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1090-06 темно-сині

1 630 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1008-05 блакитний

1 630 грн

Кросівки дитячі анатомічні Ortomedica 1002-02 пудра

1 630 грн

Черевики профілактичні Ortomedica B-1313 камуфляж сірі

1 890 грн

Черевики профілактичні Ortomedica B-1102 рожеві

1 890 грн

Дитячі ортопедичні черевики зимові Ortomedica 365-02

2 700 грн

Постійний рух, а також ряд супутніх факторів, таких як зайва вага, інтенсивні фізичні навантаження, травми або хронічні хвороби, нерідко провокують утворення різних патологій стопи та суглобів. Якщо вчасно не звернутися до спеціаліста, можна зіткнутися з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату. Що в цьому випадку рекомендують фахівці? На сьогоднішній день оптимальним вирішенням проблем із захворюваннями ніг є використання ортопедичного взуття. Воно буває дитяче, для дорослих, лікувальне та профілактичне. Якщо вам необхідне якісне ортопедичне взуття в Херсоні — Медтехніка Ортомедіка чекає на вас у нашому магазині. Ми є провідним спеціалізованим магазином, який пропонує широкий асортимент взуття на будь-який випадок.

Види ортопедичного взуття

Щороку виробники випускають на ринок сотні тисяч різних моделей ортопедичного взуття. Як серед усього цього різноманіття вибрати підходящий варіант для себе чи для своєї дитини? Перш ніж купити ортопедичне взуття, важливо розуміти, які типи моделей існують і в чому полягає їхня основна відмінність. Класифікація ортопедичного взуття виглядає так:

  1. Ортопедичне взуття для дітей. Буває профілактичне та лікувальне. Профілактичні моделі взуття застосовуються для забезпечення правильного формування анатомічної структури стопи, а також з метою профілактики плоскостопості, клишоногості та вальгусної деформації. Профілактичне ортопедичне взуття для дітей найчастіше оснащене жорстким задником, анатомічною устілкою, що підтримує природне положення поздовжнього та поперечних склепінь стопи, а також виконується з міцних та водночас гнучких матеріалів. Лікувальне дитяче взуття в свою чергу надає коригуючу функцію, спрямовану на виправлення деформацій, які вже встигли утворитися.
  2. Ортопедичне взуття для дорослих. Профілактичне ортопедичне взуття для дорослих надає рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні стопи. Воно ефективне у випадках, коли людина постійно відчуває тяжкість у ногах, втому та набряклість. Профілактичні моделі взуття запобігають появі натоптишів, мозолів та п'яткової шпори. Правильна висота каблука забезпечує природне анатомічне положення ступні та покращує біомеханіку роботи суглобів. Лікувальне ортопедичне взуття для дорослих використовується при різних видах та стадіях плоскостопості, при молоткоподібних пальцях, а також для лікування дегенеративно-дистрофічних патологій опорно-рухового апарату.

Якщо ви плануєте купити ортопедичне взуття в Херсоні — звертайтесь до магазину Медтехніка Ортомедіка. У нашому асортименті ви знайдете різні види взуття на будь-який випадок.

ортопедичне взуття в Херсоні

Переваги ортопедичного взуття

Ортопедичне взуття має безліч переваг, головними з яких є:

  • правильна постановка стопи;
  • зниження (усунення) больових відчуттів;
  • покращення постави;
  • зняття набряклості, рятування від хронічної втоми;
  • забезпечення правильного формування ступнів у дітей;
  • нормалізація кровообігу;
  • зняття болю в суглобах, попереку та інших відділах хребта.

Де купити ортопедичне взуття в Херсоні?

Пропонуємо вам відвідати магазин медтехніки та ортопедичних товарів Медтехніка Ортомедіка у Херсоні. У нас ви зможете купити якісне та недороге ортопедичне взуття, а також вибрати будь-які інші корисні товари для вашого здоров'я. У магазині працюють продавці-консультанти, які допоможуть правильно підібрати виріб та детально проконсультують вас з усіх питань. Також ви можете замовити ортопедичне взуття онлайн. На сайті ortomedica.ua в каталозі представлений весь асортимент взуття для дітей та дорослих. В інтернет-магазині вказана ціна, детальний опис та надана вся необхідна інформація щодо матеріалів, виробника та інших нюансів.