Ортопедичні устілки у Харкові

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) Soft mini 872 безкаркасні

319 грн

Спортивні устілки Ortofix (Ортофікс) 8109 Sport New ортопедичні

550 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix Relax mini 871 каркасні

385 грн

Посилені напівустілки Ortofix Hard mini 8121 каркасні

770 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8138 Юніор

314 грн

Дитячі устілки ортопедичні Ortofix 811 АВС

215 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 8107 Antishock

704 грн

Ортопедичні напівустілки Ortofix (Ортофікс) 827 для високих підборів

319 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 829 Classic для повсякденного взуття

484 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 830 Simple для повсякденного взуття

264 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 838 Soft безкаркасні

440 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 849 Hard посилені

671 грн

Ортопедичні устілки Ortofix 869 Relax повнопрофільні

814 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8101 Concept для модельного взуття

561 грн

Дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8151

314 грн

Ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 8110 Comfort для повсякденного взуття

605 грн

Коригуючі дитячі устілки Ortofix (Ортофікс) Еврика 826

314 грн

Зимові ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 850 для дорослих

484 грн

Зимові дитячі ортопедичні устілки Ortofix (Ортофікс) 851

314 грн

Ортопедичні устілки Aurafix TG-813

1 045 грн

Неправильне взуття формує постійне почуття втоми в ногах, провокує набряклість, дискомфорт, і, як наслідок, плоскостопість. Щоб уникнути цієї проблеми, необхідно використовувати ортопедичні устілки. Це спеціальні вкладиші у взуття, які підтримують правильне положення стопи і усувають дискомфорт. Щоб купити ортопедичні устілки в Харкові - звертайтеся в спеціалізовані магазини. Тільки там вам зможуть надати якісну і ефективну продукцію.

Мережа ортопедичних салонів Ортомедіка пропонує покупцям лікувальні і профілактичні ортопедичні устілки в Харкові за прийнятною ціною. Ми працюємо з перевіреними виробниками устілок не тільки українського, а й зарубіжного ринків. У нас ви завжди зможете купити дитячі устілки, ортоустілки для дорослих, пацієнтів з дегенеративними захворюваннями і для спортсменів. Широкий асортимент представлений в нашій роздрібній мережі салонів, а також на сайті інтернет-магазину нашої компанії.

Як підібрати ортопедичні устілки?

Правильний підбір устілок надзвичайно важливий, так як це забезпечить ваш комфорт, ефективність лікування і правильність корекції ступень. Якщо вже тривалий час вас турбує дискомфорт в ногах після фізичної активності - перед відвідуванням нашого ортопедичного салону рекомендуємо вам проконсультуватися з лікарем. Проблемами стопи займаються подологи, ортопеди і травматологи. Оскільки вибір і призначення устілок досить широкі - лікар зможе підібрати для вас найбільш оптимальний тип ортопедичної устілки.

На які параметри необхідно звертати увагу при покупці ортопедичних устілок? Перш за все - це:

  1. Тип устілки (каркас). Устілки діляться на два види: каркасні і безкаркасні. Каркасні устілки жорсткі, вони застосовуються для корекції неправильно сформованих склепінь стопи, які визначають плоскостопість. Безкаркасні устілки більш адаптивні. Вони підлаштовуються під анатомічну будову стопи користувача, захищають ноги від перевантаження і усувають такі неприємні моменти, як: натоптиші, мозолі, шпори п'ят і інші подразнення.

  2. Призначення. Устілки можуть бути профілактичними або лікувальними. Деякі моделі призначені для лікування поздовжньої плоскостопості, деякі - для поперечної або комбінованої. Існує окрема група вкладишів, які коригують такі проблеми, як: молоткообразна деформація пальців, діабетична стопа, підошовний фасциит і інші.

  3. Матеріали. Якщо ви володієте чутливою шкірою, для вас особливо важливо приділити увагу складу матеріалів устілки. Найкраще підбирати вироби, які мають гіпоалергенний склад. Для зимових видів устілок використовуються натуральні матеріали у вигляді вовни, мікрофібри і натуральної шкіри.

  4. Функції. Устілка може виконувати коригуючу, підтримуючу, антибактеріальну та інші функції. Враховуйте цей момент при виборі.

  5. Розмір. Устілки для дітей і для дорослих мають різні розмірні таблиці. Кожен виробник вказує параметри певної моделі устілки з відповідними розмірами. Важливо правильно виміряти довжину стопи і зіставити її з даними таблиці розмірів.

Підбираючи устілки ортопедичні в Харкові найкраще прийти на примірку в тому взутті, в якій ви плануєте використовувати вкладиші в подальшому. Також не забувайте про правильний догляд за вкладишами. Так виріб довше вам прослужить і принесе максимум користі.

У чому перевага ортопедичних устілок від звичайних?

Звичайні устілки, як правило, служать лише додатковою підкладкою в взуття, яка забезпечує невелику додаткову м'якість. Дешеві устілки виробляються з неякісних матеріалів, які служать вкрай мало і нерідко провокують неприємні запахи. Ортопедичні устілки - це повноцінний лікувальний виріб, який захистить ваші стопи і надасть лікувально-профілактичний ефект. Якщо вам потрібна якісна лікувальна ортопедична устілка в Харкові - звертайтеся в салони Ортомедіка. У нас великий вибір, професійне консультування та доступна ціна.

Де купити ортопедичні устілки в Харкові?

При виборі лікувальних устілок довіряйте тільки професіоналам. У салонах ортопедичних виробів та медтехніки Ортомедіка ви зможете пройти безкоштовне діагностування стопи на плоскостопість, купити ортопедичні устілки кращих торгових марок та проконсультуватися з усіх питань. У будь-який момент ви також можете замовити ортопедичні устілки на сайті інтернет-магазину Ortomedica. У каталозі ви знайдете весь доступний асортимент, докладні описи і розмірні таблиці з фотографіями.